سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٦٣٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه

مُهرستان » جلسه تکریم و معارفه بخشدار قدیم و جدید بخش مرکزی شیراز برگزار شد. به گزارش مُهرستان؛ در این مراسم از خدمات حیدری بخشدار سابق بخش مرکزی شیراز تقدیر و حسن راستی به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی شیراز معرفی شد. عالیشوندی فرماندار شیراز در مراسم تکریم و معارفه بخشدار قدیم و جدید بخش مرکزی شیراز، گفت: اگر تغییر…

مُهرستان » جلسه تکریم و معارفه بخشدار قدیم و جدید بخش مرکزی شیراز برگزار شد.

به گزارش مُهرستان؛ در این مراسم از خدمات حیدری بخشدار سابق بخش مرکزی شیراز تقدیر و حسن راستی به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی شیراز معرفی شد.

عالیشوندی فرماندار شیراز در مراسم تکریم و معارفه بخشدار قدیم و جدید بخش مرکزی شیراز، گفت: اگر تغییر و تحولی در سیستم مدیریت ایجاد می‌شود دلیل بر کم کاری و ناتوانی مدیر نیست بلکه برای ایجاد انسجام بیشتر و حفظ وحدت و همدلی جهت پیشبرد اهداف سازمان است.

وی افزود: رفع مسائل و مشکلات مردم و معیشت شهروندان در این برهه از زمان که با خشکسالی‌های متوالی و کمبود آب و اشتغال بخصوص در مناطق روستایی همراه است باید در اولویت کاری بخشداران و دهیاران و اعضای شورا‌های اسلامی بخش و روستا و نمایندگان مردم باشد.

گفتنی است؛ حسن راستی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق اهل شهر وراوی از توابع شهرستان مُهر است که سوابق بخشداری شهاب از توابع شهرستان قشم و بازرس ویژه فرماندار شیراز را در کارنامه خود دارد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا