سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٦٤٢
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
بخشدار اشکنان؛

مُهرستان » شریفی بخشدار اشکنان در دیدار مدیران اجرایی این بخش با حجةالاسلام صفری امام جمعه اشکنان گفت: کوتاهی در امر خدمت رسانی به مردم نجیب بخش اشکنان از هیچ کس پذیرفتنی نیست. در این دیدار صمیمی ابتدا شریفی بخشدار اشکنان ضمن قدردانی از حمایت های امام جمعه محترم، بر لزوم تقویت بیش از پیش همگرایی و…

مُهرستان » شریفی بخشدار اشکنان در دیدار مدیران اجرایی این بخش با حجةالاسلام صفری امام جمعه اشکنان گفت: کوتاهی در امر خدمت رسانی به مردم نجیب بخش اشکنان از هیچ کس پذیرفتنی نیست.

در این دیدار صمیمی ابتدا شریفی بخشدار اشکنان ضمن قدردانی از حمایت های امام جمعه محترم، بر لزوم تقویت بیش از پیش همگرایی و وحدت تاکید کرد و افزود در این برهه که دشمنان انقلاب اسلامی جنگ تمام عیار اقتصادی و روانی بر علیه ملت ایران شروع نموده، لازم است همه کسانی که دل در گرو سربلندی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند با تعدیل خواسته های حزبی و صنفی خود، راه همبستگی و اتحاد را هموار نمایند و مدیران اجرایی نیز با تکریم و ارایه خدمات مضاعف به مردم  می توانند موجب ثبات اجتماعی و دلبستگی بیشتر مردم به نظام و انقلاب گردند و کوتاهی در امر خطیر خدمت رسانی از هیچ مسؤلی پذیرفته نیست.

شریفی بخشدار اشکنان در ادامه با یادآوری این نکته که در دلسوزی امام جمعه محترم و حجة الاسلام حاج آقا حسینی نسبت به بخش اشکنان هیچ شکی نیست و این دو بزرگوار میتوانند در کنار هم عامل انسجام و توسعه و پیشرفت بیشتر بخش باشند، آمادگی خود و همه مدیران اجرایی در راستای اجرای منویات دلسوزانه امام جمعه محترم اعلام نمود.

در این دیدار امام جمعه اشکنان نیز ضمن خوش آمد گویی و تشکر از بخشدار و مدیران اجرایی بخش، با اشاره به آیه شریفه ان تنصرو االله ینصرکم فرمودند: اگر هدف و نیت خالصانه باشد خداوند هم کمک خواهد کرد.

ایشان با سفارش مسؤلین به تلاش بیشتر یادآور شدند که به وضع موجود راضی نباشید که هیچ گامی برداشته نخواهد شد و حس رقابت سالم با سایر مناطق در خود تقویت کنید تا قدم های بزرگ برداشته شود و در این مسیرامام جمعه آماده هر نوع همکاری با بخشدار محترم و همه مدیران اجرایی و شهرداران و دهیاران و شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای بخش اشکنان می باشد.

در پایان این دیدار مدیران دستگاههای اجرایی به همراه امام جمعه و بخشدار اشکنان عکس یادبودی گرفتند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا