سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٦٤٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
رئیس جهاد کشاورزی لامرد خبر داد؛

مُهرستان » مدیرجهاد کشاورزی لامرد بابیان اینکه باید کشاورزی را از حالت سنتی خارج کرد، گفت: به دنبال ایجاد شهرک‌های گلخانه‌ای در لامرد هستیم. به گزارش مُهرستان به نقل از فارس؛ محمدصادق فانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال ایجاد شهرک‌های گلخانه‌ای در لامرد هستیم که می‌توانیم برنامه‌ریزی صادرات نیز برای آن داشته باشیم. وی افزود:…

مُهرستان » مدیرجهاد کشاورزی لامرد بابیان اینکه باید کشاورزی را از حالت سنتی خارج کرد، گفت: به دنبال ایجاد شهرک‌های گلخانه‌ای در لامرد هستیم.

به گزارش مُهرستان به نقل از فارس؛ محمدصادق فانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال ایجاد شهرک‌های گلخانه‌ای در لامرد هستیم که می‌توانیم برنامه‌ریزی صادرات نیز برای آن داشته باشیم.

وی افزود: سرمایه‌گذاران ایجاد این شهرک‌های گلخانه‌ای معرفی‌ شده‌ و کشاورزی باید از حالت سنتی خارج و علمی شود.

مدیر جهاد کشاورزی لامرد بابیان اینکه پرورش آبزیان با استفاده از استخرهای آبی از دیگرهای برنامه‌های این مدیریت بوده است گفت: در جهاد کشاورزی برنامه محور و نقشه راه داشتن بسیار مهم است زیرا باید بدانیم چه محصولاتی در کدام روستاها و شهرها کشت شود بهتر است.

فانی ادامه داد: با توجه به موضوع کم‌آبی این برنامه توسط جهاد کشاورزی لامرد تدوین‌شده و الگوی کشت در هر نقطه مشخص است.

این مسوول با اشاره به اینکه توسعه دانه‌های روغنی از دیگر برنامه‌های جهاد کشاورزی لامرد است بیان داشت: امسال با توجه به برنامه محور بودن، هر کشاورز با مراجعه به مراکز خدمات کشاورزی، ترکیب کشت برایش مشخص می‌شود.

مدیرجهاد کشاورزی لامرد تصریح کرد: توسعه گلخانه‌ها،گیاهان دارویی و کلزا، اجرای آبیاری تحت‌فشار، آموزش و ترویج، اصلاح‌نژاد دام و رفع مشکلات امور اراضی از اولویت‌های مهم جهاد کشاورزی لامرد است.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا