اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار

مهرستان: این تسهیلات پرداختی باعث رونق کشاورزی، کاهش مصرف آب و تولید محصولات استراتژیک مانند کلزا شده است. به گزارش پایگاه خبری مهرستان به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان مهر ؛ غلامحسین مظاهری در این خصوص گفت: در راستای طرح های اشتغال زایی و همچنین تغییر الگوی کشت و روش های کشت، در…

کشاورزی

مهرستان: این تسهیلات پرداختی باعث رونق کشاورزی، کاهش مصرف آب و تولید محصولات استراتژیک مانند کلزا شده است.

به گزارش پایگاه خبری مهرستان به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان مهر ؛ غلامحسین مظاهری در این خصوص گفت: در راستای طرح های اشتغال زایی و همچنین تغییر الگوی کشت و روش های کشت، در سال زراعی جاری که تا پایان مهر ماه نیز ادامه دارد، تاکنون ۸۷۶۷۰ میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت گردیده است.
مظاهری با بیان این مطلب افزود: این تسهیلات در قالب تسهیلات کلزا، سلف گندم، آبیاری تحت فشار، بسیج سازندگی، طرح های اشتغال پایدار روستایی (گلخانه ها و کارخانه جات) و اشتغال فراگیر بوده که دو مورد آخر در شهرستان مصوب گردیده است.
مدیر جهاد کشاورزی مهر ابراز داشت: پرداخت این تسهیلات باعث ایجاد رونق کشاورزی و کاهش مصرف آب و همچنین تولید محصولات استراتژیک مثل کلزا و گندم شده است و ان شاء الله به زودی شاهد بهره برداری یک واحد گلخانه هشت هزار متر مربعی و همچنین کارخانه تولید فراورده های خرما در شهرستان، از محل همین اعتبارات خواهیم بود.
مظاهری در پایان گفت: جذب این تسهیلات با مشکلاتی همراه بود ولی با تشکیل شورای راهبردی توسعه و حساسیت ویژه موسوی فرماندار شهرستان و مدیران شهرستانی و همچنین یاری مدیران و روسای استانی، این امر بالاخره محقق گردید و پروژه ها در حال اجرا هستند و ان شاء الله به زودی ثمره آن را خواهیم چشید.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا