اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٦٨٨
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
در جلسه شورای اداری لامرد صورت گرفت؛

مُهرستان » معارفه محمد جابری به سمت ریاست اداره کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی لامرد، محمد احمدی به ریاست شبکه بهداشت و درمان و خلیل شریفی به عنوان بخشدار اشکنان در جلسه شورای اداری این شهرستان و سالن اجتماعات شهر لامرد و باحضور مدیرکل سیاسی استانداری فارس برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری…

مُهرستان » معارفه محمد جابری به سمت ریاست اداره کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی لامرد، محمد احمدی به ریاست شبکه بهداشت و درمان و خلیل شریفی به عنوان بخشدار اشکنان در جلسه شورای اداری این شهرستان و سالن اجتماعات شهر لامرد و باحضور مدیرکل سیاسی استانداری فارس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان؛ ابراهیم استوار میمندی در نشست روز چهارشنبه شورای اداری شهرستان لامرد اظهار داشت: رویکرد جنگ ها تغییر پیدا کرده است و دشمن با بررسی نقطه ضعف ها در حال برنامه ریزی برای جنگ های روانی می باشد و از طرفی نحوه مدیریت در این شرایط تغییر پیدا کرده است.

وی گفت: مدیران در این شرایط دشوار باتوجه به محدودیت منابع طبیعی (کمبود منابع آب و تغییرات جوی و…) و تغییرات در سیاست های خارجی باید متحد شوند و تلاش بیشتری برای عبور از بحران های پیش رو داشته باشند.
استوار میمندی اضافه کرد: دشمن درحال تضعیف سرمایه های اجتماعی است و فعالان سیاسی-اجتماعی در این زمینه تلاش کنند تا امید در جامعه تقویت شود.
مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری فارس افزود: دشمن به دنبال آن است که با جنگ های روانی، اعتماد مردم به نظام را کم رنگ کند و در این زمینه؛ همه ی نخبگان، فعالان سیاسی اجتماعی هوشیار باشند.

وی با اشاره به پروژه های درحال اجرا و ظرفیت های شهرستان لامرد خاطرنشان کرد: توسعه صنعتی فارس از شهرستان لامرد آغاز شده است و در افق ۲۰ سال آینده خواهید دید که این شهرستان از نظر اقتصادی متحول می شود.
در حاشیه این نشست معارفه اَمجد خُنیاگر رئیس جدید ناحیه پخش فرآورده‌های نفتی لامرد و مهر، محمد احمدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان لامرد، محمد جابری رئیس اداره کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی لامرد و خلیل شریفی و عبدالرضا ابراهیمی بخشداران اشکنان و لامرد برگزار شد.

محمد جابری

در این جلسه محمد جابری سرپرست اداره کار وخدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی لامرد با اشاره به اینکه منطقه ویژه اقتصادی لامرد ۳۰۰ میلیون تومان به حوزه آموزش فنی حرفه ای جهت آموزش جوانان جویای کار بومی کمک کرده است، اظهار داشت: جلسه ای با دکتر کرباسیان رئيس هیات عامل ایمیدرو در راستای جذب نیروی بومی در صنایع مستقر در سایت انرژی بر لامرد برگزار شد که نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس، مدیرعامل منطقه ویژه و جمعی از مدیران مرتبط حضور داشتند و خروجی جلسه استفاده از نیروهای بومی بود که به زودی مصوبات این جلسه ابلاغ و اطلاع رسانی خواهد شد.

وی در ادامه شفاف سازی در زمینه اشتغال نیروهای بومی و رشته های مورد نیاز را به نشست های آینده موکول کرد.

محمد جابری
محمد احمدی

همپچنین محمد احمدی سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان لامرد؛ حوزه بهداشت و درمان را یک حوزه تخصصی با حجم کاری گسترده دانست و بر تلاش در جهت کاهش مشکلات حوزه درمان در شهرستان تاکید کرد.
وی گفت: توانمندی، تخصص و پاکدستی هر فرد بدون نگاه به گرایش سیاسی در حوزه بهداشت و درمان به عنوان شاخص در بکارگیری نیروها خواهد بود و از همه ی ظرفیت ها برای ارتقاء بهداشت و درمان استفاده خواهم کرد.

خلیل شریفی

در این نشست خلیل شریفی بخشدار اشکنان با برشمردن پتانسیلهای نیروی انسانی و منابع مختلف در این بخش بر توسعه متوازن تاکید کرد.
همچنین عبدالرضا ابراهیمی بخشدار مرکزی؛ پیگیری در حوزه اشتغال و جذب مشارکت های مردمی و استفاده از همه ی ظرفیت ها برای عمران و آبادانی روستاها را از برنامه های آینده خود اعلام کرد. شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا