اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٦٩٨
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
با همکاری مدیریت غذا و داروی شبکه بهداشت مُهر؛

مُهرستان » همایش ایمنی دارو با همت مدیریت غذا و داروی بهداشت و درمان شهرستان مُهر برگزار شد. به گزارش مُهرستان؛ دکتر بهاره رهایی فرد، مسئول فنی داروخانه بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) و مدیر غذا و داروی شهرستان مُهر با تشریح برنامه های اجرایی در “همایش سه روز ایمنی دارو” در این بیمارستان گفت:…

مُهرستان » همایش ایمنی دارو با همت مدیریت غذا و داروی بهداشت و درمان شهرستان مُهر برگزار شد.

به گزارش مُهرستان؛ دکتر بهاره رهایی فرد، مسئول فنی داروخانه بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) و مدیر غذا و داروی شهرستان مُهر با تشریح برنامه های اجرایی در “همایش سه روز ایمنی دارو” در این بیمارستان گفت: علاوه بر برپایی نمایشگاه ارائه پوستر، بروشورهای خطاهای دارویی و معرفی داروهای مشابه به مراجعین با نصب نمونه هایی از داروها، برگزاری نشست های آموزشی ویژه کارکنان با موضوع خطاهای دارویی و بررسی نسخه های پزشکی، شناسایی داروهای مشابه و پر خطر، راهکارهای کاهش خطا و عوارض دارویی، لزوم مصرف مکمل های دارویی و برگزاری مسابقه با موضوع ایمنی دارو و اهداء جوایز به نفرات برتر عنوان نمود.

دکتر رهایی مسؤول برگزاری همایش ایمنی دارو گفت: از کارهای ابتکاری در این همایش توزیع مکمل ویتامین D در میان کارکنان بیمارستان در حین برگزاری کلاس های آموزشی بود که این مکمل ها از سوی انبار دارویی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تأمین شد.

همایش ایمنی دارو

مسؤول فنی داروخانه بیمارستان فاطمه الزهرا (س) از حضور سید حسن خلیلی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان در مراسم افتتاحیه این همایش خبر داد و گفت: این مسؤول در اولین روز از همایش در میان شرکت کنندگان به لزوم دقت بر موضوع خطاهای دارویی پرداخت و از کارکنان خواست تجارب خطاهای دارویی خود را به سایر همکاران منتقل نمایند.

دکتر رهایی فرد بیان کرد: نشست کارگروه ایمنی دارویی در بیمارستان با حضور مسؤول برگزاری همایش، مدیر داخلی، سرپرست پرستاری، مسؤول آموزش، کارشناس هماهنگ کننده ایمنی بیمار و کارشناس بهبود کیفیت از دیگر برنامه های این همایش بود.

در کنار مسؤول فنی داروخانه، سرپرست ، مدیر داخلی و مددکار اجتماعی بیمارستان از دیگر سخنرانان در طی این همایش سه روزه بودند.
دکتر یوسف نریمانی، سرپرست بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) که در طی روزهای همایش بر عملکرد تیم ایمنی دارو نظارت داشت در مراسم اختتامیه، ضمن پایش بخش های مختلف بیمارستان، در پیامی از عملکرد مطلوب کارکنان بیمارستان در همایش ایمنی دارو قدردانی نمود.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا