اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٧١٧
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه

مُهرستان » دانش آموزان لامردی با حضور در جشنواره نوجوان خوارزمی، به مقام سومی این رقابت های علمی دست یابند. به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان لامرد، رمضان زمانی معاون آموزشی این اداره، در تشریح جزییات این رویداد علمی گفت: نسترن کاظمی و مریم ملکی دانش آموزان دبیرستان زهره…

مُهرستان » دانش آموزان لامردی با حضور در جشنواره نوجوان خوارزمی، به مقام سومی این رقابت های علمی دست یابند.

به گزارش مُهرستان به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان لامرد، رمضان زمانی معاون آموزشی این اداره، در تشریح جزییات این رویداد علمی گفت: نسترن کاظمی و مریم ملکی دانش آموزان دبیرستان زهره نجم در بخش پژوهش جشنواره نوجوان خوارزمی که در ۲۶ مردادماه در مشهد مقدس برگزار شد با پژوهشی تحت عنوان”بهبود شاخص های رشدی گیاهان جو و کنجد به کمک دستگاه آب شیرین کن و تحت آبیاری با آب مغناطیده” زیر نظر خانم پارسا بعنوان معلم راهنما موفق به کسب رتبه سوم کشوری شدند.

زمانی افزود: این جشنواره در راستای سیاست های کلی آموزش و پرورش، توجه به جایگاه دانش آموزان به عنوان کارآفرین، پرورش و شکوفايی استعدادهای نوجوانان و توسعه و تعميق روحيه پژوهش و ارزش بخشیدن به دستاوردهای علمی و فنی آنان برگزار می شود.

معاون آموزشی آموزش و پرورش لامرد اظهار داشت: امسال با برنامه ریزی و برگزاری دوره های آماده سازی در مدارس متوسطه اول توسط مدیر پژوهش سرای دانش آموزی انگیزه مضاعفی در دانش آموزان منطقه برای شرکت در جشنواره نوجوان خوارزمی ایجاد شده است.

وی ضمن قدردانی از تلاش این دانش آموزان و اولیای آنها این موفقیت بزرگ را به مدیر و کارکنان اداره آموزش و پرورش، مدیر پژوهش سرا، مدیر و دبیران مدرسه زهره نجم و فرهنگیان پرتلاش شهرستان تبریک گفت و افزود: این موفقیت حاصل تلاش و پشتکارخود دانش آموزان و حمایت های دلسوزانه اولیاء و مربیان آنان می باشد و ابراز امیدواری کرد مسیر موفقیت های آموزشی در سالهای آتی نیز ادامه یابد.

بنابراین گزارش، جشنواره نوجوان خوارزمی هرساله در شش محور فعالیت های آزمایشگاهی، دست سازه ها، پژوهش، ادبیات فارسی، زبان و بازارچه کار و فناوری برگزار می شود.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا