اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٧٢٨
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
پس از یک سال بلاتکلیفی:

مهرستان » در جلسه شورای اداری شهرستان مهر و با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس پس از یک سال اداره شهرداری گله دار با دو سرپرست ، عبدالعزیز عبدالله زاده رئیس سابق شورای شهر گله دار به عنوان شهردار این شهر معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری مهرستان مدیرکل دفتر امور شهری…

مهرستان » در جلسه شورای اداری شهرستان مهر و با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس پس از یک سال اداره شهرداری گله دار با دو سرپرست ، عبدالعزیز عبدالله زاده رئیس سابق شورای شهر گله دار به عنوان شهردار این شهر معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری مهرستان مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس در این جلسه ضمن تاکید بر نقش شهرداری ها در توسعه عمرانی شهرهای استان بیان داشت: در هفته دولت امسال بیش از ۱۵۰ پروژه متعلق به شهرداری ها با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.
وی در ادامه با اشاره به نقشه نظارتی شوراهای خاطرنشان کرد: شوراها هم ریشه در آموزه های دینی و اعتقادی ما دارند و هم ریشه در بزرگترین قانون ما که قرآن است و هم قانون اساسی و عرف جامعه اسلامی ما ؛ شوراها متولی مدیریت شهری محلی است و حلقه واسط بین مردم و مسئولین هستند.

لقمانی با تاکید بر هماهنگی مسئولین و شوراها ابراز داشت: سه عنصر اثرگذار در مدیریت محلی باید بتوانند به صورت هماهنگ همپوشانی کنند تا برآیند قدرت در رفع مشکل مردم باشند، اولین عنصر فرماندار است که خوشحالیم شهرستان شما نیرویی مجرب ، قاطع ، با قدرت و پیگیر دارد و دیگری هماهنگی شوراهای شهر و روستا و شهرداران و دهیاران با هم است که می‌توانند بسیاری از مشکلات را از پیش روی جامعه بردارند.توجه داشته باشید با محوریت فرماندار مسائل و مشکلات را پیگیری و حل کنید.

وی با بیان اینکه نام نیکو گر بماند ز آدمی / به کاز او ماند سرای زر نگار، ابراز داشت : یاد و خاطره شهردار فقید مرحوم نوری گرامی باد ، مردم خادمین خود را به خوبی می شناسند و تقدیر می کنند؛ همه ی ما فرصتی کوتاه برای خدمت داریم و چند روزی در این مسئولیت ها هستیم.
مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری فارس در ادامه با بیان چند توصیه خاطرنشان کرد: شهرداران خوش خلقی و خوش رفتاری با مردم را سرلوحه قرار دهند، با یک نگاه جامعه را ببینید و به هیچ عنوان مسائل خطی ، گروهی و سیاسی را در انجام امور دخالت ندهید ، از پیگیری امور خسته نشوید و فصل الخطاب شما قانون باشد.

در پایان عبدالعزیز عبداله زاده رئیس سابق شورای شهر گله دار به عنوان شهردار جدید این شهر معرفی شد. وی متولد ۱۳۵۲ است و با مدرک فوق لیسانس جامعه شناسی در کارنامه مدیریتی خود ۱۰ سال دهیاری چاه محمدحاجی ، ۲۰ سال مدیریت شرکت اسیرگاز تابان و ۴ سال شورای چهارم را داراست.

 
معارفه شهردار گله دار

معارفه شهردار گله دارشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا