اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٧٣٣
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرماندار مهر:

مُهرستان » جلسه شورای اداری شهرستان مهر در آستانه هفته دولت و با حضور مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها و معاون مدیر کل دفتر سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس، فرماندار مسئولین اجرائی و جمعی از شوراها به منظور معرفی اولین معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان مهر…

فرماندار شهرستان مهر

مُهرستان » جلسه شورای اداری شهرستان مهر در آستانه هفته دولت و با حضور مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها و معاون مدیر کل دفتر سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس، فرماندار مسئولین اجرائی و جمعی از شوراها به منظور معرفی اولین معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان مهر و شهردار جدید گله دار و همچنین تجلیل از آزادگان سرافراز شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری مهرستان ؛ فرماندار شهرستان مهر در این مراسم ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان ، روز خبرنگار و همچنین هفته دولت بیان داشت: دشمن امروز در جبهه اقتصادی با ما وارد جنگ شده است و بیش از هر زمان دیگری نیاز به انسجام و وحدت در جامعه احساس می شود.
وی افزود: مردم و بخصوص قشر جوان احساس نکنند کشور در شرایط بحرانی قرار گرفته است، در طول چهل سال عمر جمهوری اسلامی گردنه ها و پیچهای متعددی بوده که بحمدالله سلامت از آنها عبور کرده ایم.

نماینده عالی دولت در شهرستان مهر خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت روانی جامعه و پمپاژ ناامیدی از سوی رسانه‌های بیگانه و شرایط فضای مجازی باید بدانیم که وقت مچ گیری و بازی کردن در زمین دشمن نیست.

موسوی در ادامه‌ گفت: تعداد ۶۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود. با توجه به گرمای بیش از حد هوا تعدادی از پروژه ها تجمیع شده و به صورت یکجا برنامه آنها انجام خواهد شد و تعدادی از پروژه ها و برنامه ها نیز از حدود ۳ ماه مانده به هفته دولت انجام شد. با برنامه‌ریزی که صورت گرفته هفته دولت امسال برنامه های باقی مانده و تجمیع شده طی دو تا سه روز اجرا خواهد شد و در روزهای باقی مانده مسئولین از فرصت هفته دولت استفاده کرده و ارتباط بیشتری با مردم داشته باشند و گزارش ارائه دهند.

سید محمد موسوی با اشاره به ارتقاء جایگاه فرمانداری شهرستان مهر ، ابراز داشت: با پیگیری هایی که صورت گرفته خوشبختانه درجه و جایگاه فرمانداری شهرستان مهر ارتقا پیدا کرد و تعداد تعدادی نیرو و یک معاون به چارت سازمانی فرمانداری اضافه شده است.
وی افزود: عملکرد آقای دهقان در مدیریت بخشداری و راوی نشان داد وی گزینه مناسبی برای تصدی پست جدید معاونت عمرانی فرمانداری است و امیدواریم با حضور وی بتوانیم خدمات بهتر و بیشتری به مردم ارائه دهیم.

در پایان جلسه و پس از اعطای حکم معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری مهر و شهردار جدید گله دار ، جمعی از آزادگان سرافراز شهرستان مهر مورد تجلیل قرار گرفتند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا