اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٧٤١
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
سکینه الماسی در نشست خبری مطرح کرد؛

مُهرستان » نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس می گوید: ثابت خواهم کرد نه در میان نمایندگان گذشته حوزه انتخابیه، بلکه در آینده عملکردم با دیگران مقایسه خواهد شد. به گزارش مُهرستان به نقل از خلیج فارس؛ سکینه الماسی که در نشست خبری در سالن دانشگاه پیام نور حضور یافته بود، درخصوص پرسشی پیرامون عملکرد خود…

مُهرستان » نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس می گوید: ثابت خواهم کرد نه در میان نمایندگان گذشته حوزه انتخابیه، بلکه در آینده عملکردم با دیگران مقایسه خواهد شد.

به گزارش مُهرستان به نقل از خلیج فارس؛ سکینه الماسی که در نشست خبری در سالن دانشگاه پیام نور حضور یافته بود، درخصوص پرسشی پیرامون عملکرد خود اظهار داشت: بدون هرگونه تعصبی، از عملکردم طی یک سال و نیم اخیر در مجلس دفاع می کنم و با توجه به نهایی شدن بسته ۶۳۰ میلیاردتومانی خدمات نفت در حوزه انتخابیه و شروع پروژه های مربوطه، باید بگویم این اقدامات شروع حرکت بنده برای دو سال باقی مانده نمایندگی است و پیگیر بسته های اجتماعی و درمانی در جنوب استان می باشم.

به گفته وی، بسته ۶۳۰ میلیاردی خدمات نفت در شهرستان های جنوبی شامل بخش هایی نظیر نوسازی مدارس، خانه بهداشت، بهسازی روستایی و راهها می شود که برخی از پروژه ها تا شهریور به نتیجه می رسد و برخی نیز از مهرماه آغاز می شود.

وی ادامه داد: ۱۱۴ پروژه استان بوشهر که اعتبار ملی دارد، ۹۳ پروژه در حوزه جنوب استان می باشد که به جرات می گویم صفر تا صد پیگیری اعتبار آنها از وزارت نفت از سوی بنده بوده است.

این نماینده مجلس همچنین خبر داد: شهر سیراف در کنگان در آستانه ارتقا به بخش می باشد، همچنین پرونده ارتقا روستای بهارستان جم به شهر از وزارت کشور به هیات دولت ارسال گردیده و منتظر بررسی و تصویب در هیات وزیران هستیم.

اولویت نماینده برای کنگان

وی در پاسخ به سوالی درباره مشکلات اسکله کنگان و مشکلاتی که برای فعالیت صیادان در پی داشته، گفت: ایجاد اسکله جدید کنگان به منظور تفکیک شناورهای صیادی و تجاری از پیگیری های جدی با سازمان بنادر بوده که طبق اعلام مدیرکل جدید بنادر استان، پیمانکار آن در آستانه نهایی شدن می باشد و امیدوارم تا قبل از پایان دوره نمایندگی، این مطالبه مهم در کنگان به سرانجام برسد.

از آن نماینده هایی نیستم که در حد دربان مدرسه هم دخالت می کنند

نماینده جنوب استان درخصوص پرسشی مبنی بر مداخله در انتصابات تاکید کرد: من جزو نماینده هایی نیستم که در عزل و نصب ها دخالت کنم، فقط برای تعامل نظرم را می گویم، ولی در جلسات متعدد به فرمانداران گفته ام برای پست ها حتما از نیروهای بومی استفاده کنند.

وی با بیان اینکه من از آن نماینده‌هایی نیستم که در حد دربان مدرسه دخالت کنند اظهار داشت: من درباره فرمانداران حوزه انتخابیه که از اختیارات نماینده دولت است نظرم را می گویم چون نیاز به هماهنگی با نماینده است، ولی درباره انتصاب روسای شهرستانی مداخله نمی کنم، فقط تاکید دارم که اکثر مدیران از بومیان همان شهرستان باشند.

سوال از رییس جمهور را امضا کردم

وی در پاسخ به سوالی درباره امضای طرح سوال از رییس جمهور گفت: من این طرح را که سال گذشته آماده شد امضا کرده و امضای خود را پس نگرفته ام.

الماسی درخصوص اینکه گفته می شود این اقدام از سوی طیف خاصی از نمایندگان برای ضربه زدن به رییس جمهور می باشد اظهار داشت: منافع مردم برایم خط قرمز است و بدون توجه به مسائل سیاسی حاشیه این موضوع، به دلیل شرایط خاصی که کشور دارد، طرح سوال از رییس جمهور را امضا کردم.

دلیل تاخیر در انتصاب مدیرعامل منطقه ویژه پارس

عضو کمیسیون انرژی مجلس درخصوص سوالی پیرامون ارزیابی اش از تغییر احتمالی مدیریت منطقه ویژه پارس گفت: مشکل شخصی با یوسفی ندارم و هر مدیری در کشور روزی برای شروع و روزی برای پایان مسئولیت وی تعریف شده که اخیرا نیز بخشنامه ۴ ساله بودن مدیریت ها در وزارت نفت ابلاغ گردید.

الماسی با بیان اینکه تمام وقتم را برای معرفی نیروی بومی در مدیریت پارس جنوبی گذاشته ام، اظهار داشت: اگر درخصوص جایگزینی نیروی بومی بجای یوسفی نبود، تاکنون این تغییرات روی داده بود و تنها به همین دلیل و مقاومتی که بنده داشته ام، تغییری رخ نداده است.

نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس درخصوص اظهارنظر اخیر نماینده دشتستان که گفته گزینه‌های وی برای منطقه ویژه رد شده تنها پاسخ داد: در این خصوص خود ایشان باید توضیح دهد.

تعیین زمان برای تماس با نماینده

الماسی در جواب خبرنگاری که پرسید شما با شعار “مشترک همیشه در دسترس” به انتخابات آمدید ولی بارها به تماس ها پاسخ نمی دهید، اظهار داشت: متاسفانه آنتن دهی در صحن علنی مجلس خوب نیست و نمی توانم در همه اوقات جوابگوی همه تماس ها باشم، همچنین برای تسهیل در روند بررسی درخواست های مردمی، چندین نماینده در حوزه های مختلف در نظر گرفته ام که مردم می تواند مشکلات خود را با آن ها درمیان بگذارند، ولی باز هم این گلایه وجود دارد که تقاضا برای تماس با نماینده می باشد.

وی اظهار داشت: درصدد هستم بزودی طی هفته زمان هایی به منظور تماس مردم حوزه انتخابیه، رسانه ها و مدیران اختصاص داده تا این گلایه مرتفع شود.

لازم به ذکر است در این نشست خبری نماینده جنوب استان از خبرنگاران تقدیر کرده و همچنین ۴ رسانه که بیشترین انتقاد از وی داشته اند، با اهدای لوح مورد تجلیل قرار گرفتند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا