اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
افتخار آفرینی جوان مُهری؛

مُهرستان » با برگزاری مرحله نهایی مسابقات کشتی سیزدهمین دوره المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاههای علوم پزشکی کشور که در تبریز در جریان است، سید مرتضی صمدانی کشتی گیر جوان مُهری با ناداوری به مقام نائب قهرمانی این رقابت ها شد. به گزارش مُهرستان؛ این مسابقات از روز سوم شهریور ماه با حضور کشتی گیران…

مُهرستان » با برگزاری مرحله نهایی مسابقات کشتی سیزدهمین دوره المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاههای علوم پزشکی کشور که در تبریز در جریان است، سید مرتضی صمدانی کشتی گیر جوان مُهری با ناداوری به مقام نائب قهرمانی این رقابت ها شد.

سید مرتضی صمدانی

به گزارش مُهرستان؛ این مسابقات از روز سوم شهریور ماه با حضور کشتی گیران دانشگاههای علوم پزشکی کشور در خانه کشتی شهر تبریز آغاز شده است که در نهایت نفرات اوزان مختلف این رشته مشخص و اعلام شد که در طی آن آقای سید مرتضی صمدانی با شکست رقیبانی قدرتمندی از جمله قهرمان جام یاشار دوغوی ترکیه در مرحله فینال با نا داوری و کسر چهار امتیاز قانونی، به مقام نائب قهرمانی در وزن ۶۱ کیلوگرم دست یافت.

سید مرتضی صمدانی در گفتگو با مُهرستان گفت: مدال خود را به دایی خود کاپیتان فقید و با اخلاق باشگاه مُهرستان، مرحوم سید ابراهیم جعفری تقدیم می کنم.

گفتنی است؛ این کشتی گیر جوان؛ پیش از و در رقابت های المپیاد ورزشی دانشجویان علوم پزشکی کشور توانسته است به مقام قهرمانی دست یابد.

هیات تحریریه پایگاه خبری مُهرستان؛ برای این ورزشکار خوش آتیه آرزوی موفقیت و کسب افتخارات بیشتر آرزومند است.

سید مرتضی صمدانی_کشتی گیر مُهری
سید مرتضی صمدانیشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا