اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٨٤٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : ۱ دیدگاه
در پی انتشار خبر تاسیس اداره کال راهداری لارستان؛

مُهرستان » در پی انتشار خبری مبنی بر تاسیس اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لارستان و تنزل بخش های دیگر راه و  شهرسازی این اداره کل به مدیریت, روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان خبری را در فضای مجازی منتشر کرد.  به گزارش پایگاه خبری مُهرستان به نقل از صحبت؛ باقری…

مُهرستان » در پی انتشار خبری مبنی بر تاسیس اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لارستان و تنزل بخش های دیگر راه و  شهرسازی این اداره کل به مدیریت, روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان خبری را در فضای مجازی منتشر کرد. 

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان به نقل از صحبت؛ باقری فرد مدیر کل در خصوص شایعات پیش آمده اظهار داشت : طی ابلاغ مهندس حسن نیا معاون محترم وزیر و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ،اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای در لارستان شروع به کار و هر دو اداره کل فعلا تمام وظایف محوله را به صورت مستقل و مستقیما زیر نظر وزارت راه وشهرسازی انجام خواهند داد باقری فرد افزود : هرگونه تغییر و تحول در چارت سازمانی نیازمند به ابلاغ وزارت راه وشهرسازی است و از این تاریخ تمام مکاتبات اداری و اقدامات تحت عنوان اداره کل راه وشهرسازی لارستان و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لارستان با مدیرکلی اینجانب می باشد. 

گزارش صحبت می افزاید؛ باید به آقای باقری فرد یادآور شد که تاسیس اداره کل جدید در هر شهرستان منوط به تصویب هیئت وزیران است و رییس سازمان راهداری با این ابلاغ عملا شما را به مدیریت اداره کل راهداری لارستان منصوب کرده و تکلیف بخش های دیگر اداره کل راه و شهرسازی لارستان چنانکه خود نیز اذعان کرده اید” فعلا” به روال قبل است.
ضمنا برای حفظ اداره کل راه و شهرسازی لارستان لازم است در ابلاغی دیگر بخش های دیگر این مدیریت نیز به اداره کل ارتقا یابد چنانکه در همه جای کشور این امر پس از تصویب هیئت وزیران انجام شده است.
انتظار می رود مدیرکل راه و شهرسازی لارستان به جای استفاده از کلمه” فعلا” برای آرام کردن فشار افکار عمومی پیگیر ابلاغ حکم اداره کل راه و شهرسازی لارستان در کنار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای باشد. انتشار اقدامات نماینده مجلس نیز موجب امتنان است.

گفتنی است؛ اداره کل راه و شهرسازی لارستان؛ شهرستان های لار، گراش، خنج، لامرد و مُهر را پوشش داده و خدمات رسانی می کند.

دیدگاه بینندگان
غیر قابل انتشار: ٠
در صف انتشار: ٠
انتشار یافته: ٠
|
۱۳۹۷/۰۶/۳۰ ۱۶:۴۹
٠
١

اگر آسایش مردم شهرستان های جنوبی استان فارس شامل 1- (قیر و کارزین) 2- لارستان 3- گراش 4- لامرد 5- مهر 6- فراشبند 7- خنج برای مسئولین استانی و کشوری مهم بود این اداره کل راه و شهرسازی شهرستان های جنوبی استان فارس (لارستان) را بایستی در شهرستان خنج مستقر می کردند چون فاصله شهر خنج با شهرهای قیر و لار و گراش و لامرد و مهر و فراشبند حتی شهرستان جهرم از راه جدید دیگ اشکن از هر طرف حدود 80 کیلومتر است اما شهر لار در گوشه ای از جنوب استان فارس قرار گرفته است که این برای اورژانس هوایی و ...


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا