اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٩٥
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : 30 دیدگاه

علی مطهری خطاب به جواد لاریجانی گفت: به نظر می رسد که جناب عالی در قضاوت درباره فتنه ۸۸ تجاهل و تغافل می فرمایید، این بدیهیات را می دانید و خود را به ندانستن و غفلت می زنید و نام آن را "بصیرت" می گذارید، یا به قول خودتان هوا سرد است و دچار زکام…

ﻋﻠﻲ ﻣﻂﻬﺮﻱ

علی مطهری خطاب به جواد لاریجانی گفت: به نظر می رسد که جناب عالی در قضاوت درباره فتنه ۸۸ تجاهل و تغافل می فرمایید، این بدیهیات را می دانید و خود را به ندانستن و غفلت می زنید و نام آن را "بصیرت" می گذارید، یا به قول خودتان هوا سرد است و دچار زکام سیاسی شده اید.

به گزارش نامه – نزدیک به مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری – علی مطهری نماینده تهران به اظهارات اخیر جواد لاریجانی پیرامون نطقش در مجلس پاسخ داد.

متن کامل این نامه را در ادامه بخوانید:

جناب آقای دکتر محمد جواد لاریجانی
با اهداء سلام، در برنامه اخیر شناسنامه در شبکه۳ سیما مطالبی را در جواب نطق اینجانب در مجلس فرمودید که لازم است پاسخ داده شود:

۱٫ گفته اید "این نماینده محترم فتنه را در حد یک دعوای داخلی می داند که این درست نیست. ماهیت فتنه یک کودتای تمام عیار علیه نظام بود که با مشارکت وسیع آمریکا، دول اروپایی، رژیم صهیونیستی و تمام ضد انقلاب همراه بود."

بهتر بود این طور می فرمودید که اعتراض مدنی به نتیجه انتخابات در سال ۸۸ را ما با مدیریت ضعیف خود و به دلیل به رسمیت نشناختن مقوله اعتراض مدنی، تبدیل به فتنه کردیم، آنگاه برای جمع کردن این ماجرا آن را به صورت یک کودتای تمام عیار علیه نظام جلوه دادیم و سپس از هر وسیله ای برای اثبات این ادعای خود استفاده کردیم. با پدید آمدن این زمینه که همه با هم آفریدیم البته آمریکا، دول اروپایی، رژیم صهیونیستی و تمام ضد انقلاب پشت سر معترضان قرار گرفتند، همان طور که ما در حد خود پشت سر حرکتهای اعتراضی در آن کشورها قرار می گیریم.

۲٫ فرموده اید: "کسی که وارد انتخابات می شود متعهد به رعایت قوانین انتخابات است. وقتی این اتفاق نمی افتد و قبل از پایان انتخابات یکی از نامزدها مصاحبه می کند و می گوید من رئیس جمهور منتخب هستم یک جرم بزرگ اتفاق افتاده است."

بله یک جرم بزرگ اتفاق افتاده است ولی توجه به یک جرم بدون توجه به جرمهایی که مقدمه این جرم بوده و توسط طرف مقابل انجام شده است و اگر انجام نمی شد این جرم بزرگ نیز اتفاق نمی افتاد، بدور از عدالت و انصاف است.

از شما سئوال می کنم اگر از چند ماه قبل از انتخابات سال ۸۸ بسیاری از اعضای شورای نگهبان که داور محسوب می شدند از یک کاندیدا حمایت نمی کردند، اگر بعد از مناظره کذایی عکس العمل مناسب از طرف مراجع قانونی مانند شورای نگهبان نشان داده می شد یا لااقل اجازه دفاع به هتک حرمت شدگان در صدا و سیما داده می شد، اگر بعد از شروع اعتراضات، به جای برگزاری جشن ملی برای کاندیدای پیروز، مسئله به اعلام نظر شورای نگهبان موکول می شد، اگر خبرگزاری وابسته به یک نهاد حکومتی ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه روز انتخابات آقای احمدی نژاد را به عنوان پیروز انتخابات با ۶۰ درصد آراء اعلام نمی کرد، و چندین اگر دیگر، آیا در این صورت آن جرم بزرگ اتفاق می افتاد؟ پس ما خودمان آقای موسوی را به آن سمت هل دادیم. البته ایشان نباید تحت تاثیر آن فشارها و بی عدالتی ها اعلام پیروزی می کرد و به هر حال باید قانون را ملاک قرار می داد و فرضا حق با او بود مصلحت انقلاب و نظام اسلامی را بر حق خود مقدم می داشت، چنانکه علی علیه السلام مصلحت وحدت مسلمین و حفظ اسلام را بر حق خود مقدم داشت، ولی تحمل انسانها متفاوت است.

جناب آقای محمد جواد لاریجانی
به نظر می رسد که جناب عالی در قضاوت درباره فتنه ۸۸ تجاهل و تغافل می فرمایید، این بدیهیات را می دانید و خود را به ندانستن و غفلت می زنید و نام آن را "بصیرت" می گذارید، یا به قول خودتان هوا سرد است و دچار زکام سیاسی شده اید.

۳٫ گفته اید " آقای مطهری گفت چرا رئیس قوه قضائیه فتنه را ختم نمی کند، این در حالی است که فتنه ختم شد و در ۹ دی مُهر پایان هم به آن زده شد."

می پرسم اگر فتنه ختم شده است چرا در ایام ۹ دی امسال همفکران شما در رسانه ملی و رسانه های همسو این همه جنجال و آسمان ریسمان کردند که حق با ما بود. معلوم است خودتان هم احساس می کنید که مردم همه آنچه را که به طور یکطرفه در این چهار سال گفته اید نپذیرفته اند. اگر فتنه ختم شده است چرا این قدر درباره آن سخن می گویید؟!

سئوال می کنم اگر فتنه ختم شده است حکم مجازات آقایان موسوی و کروبی و احمدی نژاد چیست و در کدام دادگاه صالح صادر شده است؟

بنابراین تکلیف فتنه هنوز مشخص نشده است.

اصل حرف من در نطق اخیر این بود که اگر قرار بر گذشت طرفین از تخلفات و خطاهای یکدیگر نیست، این سه نفر به طور همزمان در یک دادگاه صالح محاکمه علنی شوند، آنگاه هر حکمی صادر شود مورد اعتراض نخواهد بود چون آنها از خود دفاع کرده و حرف خود را زده اند. ولی وضعیت فعلی عادلانه و قابل دوام نیست، باید به فکر حل مسئله و بازگشت وحدت به جامعه بود.

کسانی که زحمتی برای انقلاب نکشیده اند یا لااقل شاهد زحمات انقلابیون اولیه از سال ۴۲ تا پیروزی انقلاب اسلامی نبوده اند، اهمیت حل این مسئله را برای آینده انقلاب اسلامی درک نمی کنند و بر طبل تفرقه و حذف نیروهای انقلاب می کوبند و دائم دایره انقلاب را محدود می کنند. نباید این نقار و انشقاق ناخواسته و تحمیلی ادامه پیدا کند. باید ید واحد شویم و وحدت ملی را پشتوانه ای برای مذاکرات هسته ای و حل مشکلات اقتصادی قرار دهیم.

دلبستگان به انقلاب اسلامی نمی توانند نسبت به حل مسئله فتنه و بازگشت وحدت به جامعه بی تفاوت باشند. اینجانب به عنوان نماینده ملت در مجلس و فرزند شهید آیت الله مطهری به طریق اولی نمی توانم بی تفاوت باشم، لذا ارائه طریق می کنم و البته تصمیم نهایی با مقامات عالی نظام و در رأس آنها رهبر گرامی انقلاب است.

امام علی علیه السلام درباره مسئله ای به ابن عباس فرمود: "بر تو است که رأى خود را به من بگویى و من درباره آن بیندیشم، آنگاه اگر خلاف نظر تو فرمان دادم باید اطاعت کنی." همه ما باید همین حالت را داشته باشیم.

با تقدیم احترام
علی مطهری


دیدگاه بینندگان
غیر قابل انتشار: ٠
در صف انتشار: ٠
انتشار یافته: ٠٠
|
۱۳۹۲/۱۰/۲۲ ۲۳:۴۵
٣
٠

حیف اقای مطهری که این.....

|
۱۳۹۲/۱۰/۲۳ ۰۷:۴۵
٠
٥

خدا خیرت بده انشاالله
خدایی فتنه گران کیان؟
شیعه واقعی کیه؟
کیا کذابین هستند؟
کی ؟کی؟کی؟

|
۱۳۹۲/۱۰/۲۳ ۰۹:۱۱
٢٠
٣

اتفاقا علی مطهری خود از افرادی است که اصلا برای نظام زحمتی نکشیده اند حتی یه ساعت سابقه جبهه ندارد و صرفا تحت پرچم احمدی نژاد و زیر چتر اصولگراها و به نام پدرش مرحوم شهیدمطهری به مجلس وارد شده و اتفاقا آدم دیرفهم و فردی است که زمینه هرگونه انحراف در او فراهم است. موضوع فتنه که بزرگتر از او نمی توانند بفهمند ایشان جای خود دارند. فقط بلندگوی دیگران شده چون گزینه خوبی است اسمش اصولگرا و جسمش مال منحرفین و فتنه گران است. با این که شعور سیاسی ندارد از سوی مخالفین بعنوان آزاداندیش تبلیغ میشود تا بتوانند از او سو استفاده کرده و از زبان او حرف دل خود را بزنند. مهرستان نیز که در این سال ها نشان داده مایل به جریان فتنه یا حداقل مخالف ایشان نیست درانتظار چنین مطالبی فرصت را غنیمت شمرده و انتشار می دهد. مظلومیت نظام اسلامی از داشتن یاران غیر بصیر طولانی مدت نخواهد شد و روزی با افشای اسناد همه به جنایتکاری این ها پی می برند. البته همانطور که همه شاهدیم غیر برخی محافل خاص فتنه بقیه مردم از سران فتنه و عوامل و اعوان ایشان متنفرند و هرگز اجازه بازگشت عوامل اصلی این جریان برانداز به بدنه نظام نخواهند داد و احساسی که با آمدن دولت جدید به برخی از ایشان دست داده تحقق نخواهد یافت و افرادی مثل علی مطهری برای ایشان جاده بازگشت نخواهند شد و رئیس جمهور که دلبسته به نظام و رهبری است هرگز زیر بار فشار افراطی های برانداز و عوامل داخلی دشمن نمی رود هرچند کار درست همین است که به اصلاح طلبان طرفدار نظام میدان داده تا با فاصله گرفتن از فتنه گران به صحنه نظام برگردند و روسیاهی برای فتنه گران باقی مانده و انشاالله بزودی در دنیا محکمه نظام اسلامی و در آخرت دادگاه عدل الهی تشکیل و خائنین به نظام اسلامی به جزای اعمال خود برسند و باید توصیه که مهرستانی ها دنبال این جریان ضدانقلابی راه نیفتند

پاسخ ها
حق گو
|
۱۳۹۲/۱۰/۲۳ ۱۴:۴۰
|
٩
٧

بسیارنطق بجاوکاملی است . تارهبری داریم غصه ای نیست وامثال نافهمی مثل علی مطهریهاو... می توانندضربه به پیکره نظام بزنند علی مطهری دنبال خودمطرح کردن است .شهیدمطهره ازداشتن چنین فرزندی احساس نفرت داره

|
۱۳۹۲/۱۰/۲۳ ۱۱:۱۷
١١
١

جدا این صحبتهای مطهری است یا بی بی سی. شبکه های ضد نظام. کسی که از اسم باباش نان میخوره بیشتر از این هم نمیتونه فکر کنه . یادش بخیر قدیما میگفتند باد اورده را باد میبرد. اول بخاطر اصوالگراها و پدرش رای میاره و حالا برخلاف اون حرف میزنه . مردم نظام شان را با افرادی مثل احمدی نزادو میرحسین و کروبی و خاتمی و..... عوض نمیکنند هر کدام چند صباحی می ایند و میروند و تنها چیزی که میماند اسلام و انقلاب.مردم و ولایت فقیه است که میماند . مردم ایران با فتنه های زیادی روبرو بوده اند وهمه پیروز شده اند و در فتنه 88 هم مردم پیروزند.

|
۱۳۹۲/۱۰/۲۳ ۱۳:۰۷
٨
١

پسر نوح با بدان بنشست...
خاندان نبوتش گم شد...
سگ اصحاب کهف روزی چند.
پی نیکان گرفت و آدم شد.
الان دیگه مطمئن شدم که ایشون فردی بسیار ساده اندیش هستند.
خوب یه باره بگو ولایت فقیه داره اشتباه میکنه و حق با فتنه گران هست و خودتو وما رو خلاص کن.نمیخواد برای این کار خودت دلیل و توجیه بیاری.
خودت هم میگی وجود فتنه منشا خارجی داشت ولی به خاطر دشمنیت با احمدی نژاد،دکتر رو مقصر میدونید.
گناه ایشون اصلا قابل قیاس با گناه دوستانی که داری از زبونشون صحبت میکنی (فتنه گران)نیست.
آقای مظهری خواهش میکنم اینو بفهم...

پاسخ ها
عالم الاخبار
|
۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۰۹:۲۵
|
١
٩

از حق، حتی دو حرف گفتن تلخ است

عالم الاخبار
|
۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۰۹:۲۵
|
١
١١

در منظرِ شب، کلامِ روشن تلخ است
بر بادکنک، بوسه ی سوزن تلخ است
شیرین کاریم، دوستان! مصلحت است
از حق، حتی دو حرف گفتن تلخ است

|
۱۳۹۲/۱۰/۲۳ ۱۸:۲۴
٢
٦

همشهری تو از فتنه چه می دانی تو از انقلاب چه می دانی تو می دانی ایران با چه کشوری جنگ داشت که سخنان آقای مطهری را نقد می کنی اینها از نوشته هات پیداست که آدم بی انصافی هستی که در باره مطهری حرف می زنی

پاسخ ها
م
|
۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۱۱:۴۵
|
٢
٢

بله !
فقط شما میدونید فتنه چه بود و فتنه گران چکار کردند!!!

|
۱۳۹۲/۱۰/۲۳ ۱۸:۴۴
١
٦

جناب همشهری تو توهمات بیا بیرون برادر!!
به نظرم اگه بری نامه مصطفی تاجراده آزاده دربند رو که در جواب به صحبت های آقای جنتی نوشته رو مطالعه کنی همه چی میاد دستت.
هر چند که خودتم خوب میدونی همه چی رو و خودتو به نفهمی زدی

پاسخ ها
م
|
۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۱۱:۴۴
|
٢
٠

به نظرت منطقی هست بریم نامه کسی که خود از براندازان نظام هست مطالعه کنیم؟

|
۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۰۸:۲۵
١
٣

آقای همشهری سلام
copy pasteشماحرف ندارد
آخه این نوع بی ادبی درهمشهریان مهری محال است.
خوب است حالاکه می خواهید مطلبی را copy کنید چیزی را انتخاب کنید که جنبه شعاری نداشته باشد وباواقعیتهای جامعه سنخیت داشته باشد.

پاسخ ها
م
|
۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۱۱:۴۳
|
١
١

آخه حرف حق همیشه کپی پیست است و هرگز دوتا نیست برادر..

|
۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۱۰:۲۸
٣
١

نه نیازی به پیشنهاد شهروند مهری است که بروم نامه براندازی به نام تاج زاده بخوونیم و نه نظر موسوی از شیراز منطقی است که هر حرفی نپذیرفت کپی محسوب کنه بله تکرار سخنان بزرگان با بصیر است ولی موضوع فتنه بحث پنهانی و زیر زمینی نبوده که نیاز به کپی باشه عوامل و نیروهای پیاده نظام دشمن چندماه در مرکز کشور مو به مو دستورات اربابان خود اجرا می کردند و حتی نحوه شعار دادن و لباس پوشیدن از طریق رسانه ها اعلام می کردند و این ها صبح فردا در خیابان ها اجرا می نمودند. مثل روز روشن و جلوی چشم همه مراحل براندازی نظام را خواسته یا نخواسته فهمیده یا نفهمیده دنبال می کردند. خدمات 4ساله اول دولت احمدی نژاد موجب اقبال مردم شده بود اصلا مردم عادت دارند به هر نفر دوبار فرصت رئیس جمهوری می دهند آیا رای نیاوردن یه نفر ارزش حذف یک نظام اسلامی با آن همه خون و ایثارگری دارد؟ آیا باید جلوی چشم جهان حیثیت نظام را برد؟ آیا سران این فتنه بزرگ چیزی از سران خوارج نهروان کم دارند؟ آیا ارزش دارد دولت فعلی را برای پاک کردن روسیاهان 88 هزینه کرد؟ خیال همه راحت گناه ایشان با آتش جهنم هم پاک نمی شود و لکه ننگ تا همیشه بر چهره فتنه گران باقی خواهد ماند. فقط نکته اساسی این است که عده ای به ظاهر اصولگرا حق ندارند به بهانه حذف رقیب و میدان خارج نمودن رقیب خود را مخالف قتنه و مخالفین خود را برچسب فتنه گر بزنند تکلیف فتنه گران مشخص و معیار آن ها معلوم و طرفداران شجاع و گمراه آن ها علنی هستند و علنا ابراز علاقه می نمایند و منتظر جشن آزاد شدن سران خود هستند که انتظاری بس احمقانه و نشدنی است. یاران خداجوی این سران منتظرند دستشان به این سران در حصر برسد و کارشان تمام کنند تا به زعم خود برچسب زشتی به نظام بزنند و به کمک طرفداران جاهل و بی بصیر فتنه فتنه ای جدید تدارک ببینند. این بار مردم هوشیارترند و داغ هر فتنه ای به دل فتنه گران می گذارند

پاسخ ها
م
|
۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۱۱:۴۲
|
١
١

احسنت...

|
۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۱۲:۳۳
١
٧

همشهری جان اگرادب درگفتارتان رعایت می شد رغبتی به جواب نوشتن داشتیم.علت این نوع نگارش هم کم اطلاعی جنابعالی است.
نورعلم ودیانت دروجودمطهری فرزند شجاع شهیدمطهری نمایان شده.
حالا بعضیها"یریدون ان یطفئوا نورالله بافواههم ویابی الله الاان یتم نوره ولوکره الکافرون".
منطق مطهری که بااین عصبانیتهاوبی....خاموش نمشود.

پاسخ ها
عالم الخبار
|
۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۱۲:۴۴
|
١
٤

زیاد تعجب نکنید
این ادبیات گزنده 8 سال است در مملکت رایج شده است
ان شاالله ، به حول و قوه الهی در 8 سال پیش رو این ادبیات هرزه ریشه کن خواهد شد.

فعلا به قول بزرگشان باید آب را بریزند آنجایشان که می سوزد
خخخخخخخخخخخخخخخ...

م
|
۱۳۹۲/۱۰/۲۵ ۱۳:۰۰
|
٣
١

بزرگ ما عظمای ولایت است.

Mostafa
|
۱۳۹۵/۰۴/۰۳ ۱۳:۵۲
|
٠
٠

مثل اینکه عده ایی واقعا خودشان را به احمقی زدند.
هر که از سران فتنه حمایت بکنه واقعا در گمراهیه آشکاره.کسی که مسجد آتش میزند،کسی که در روز عاشورا سوت و کف میزند،کسی که در روز عاشورا دست به تخریب اموال عمومی میزند،کسی که شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه میدهد،کسی که مورد حمایت آمریکا است،کسی که به پایگاه بسیج حمله میکندو..... واقعا این فرد لیاقت حمایت ندارد.این افراد خیانت کار هستن.خیانت نه تنها به نظام بلکه به دین و اسلام.باید تعجب کرد ایرانیانی که اسلام را با جان و دل قبول کردند چه طور از خیانت کاران به اسلام حمایت میکنن.امام علی (ع)فرمود کسی که مورد حمایت دشمنان قرار بگیرد باطل است.این افراد باید محاکمه بشوند.چه طور علی مطهری میتواند از آزادی این خیانت کاران بی چیز صحبت کند.اگر این افراد محاکمه بشوند امثال علی مطهری هستند که باز همین را بهانه ی اغتشاش قرار دهند.این صلاح رهبر معظم انقلاب است.این محاکمه،محاکمه ایی عادی نیست بلکه محاکمه ایی سیاسی است که انجام آن نیاز به زمان دارد.چه طور میشود حصر را غیرعادلانه خواند؟زمانیکه این افراد به زندگی خود ادامه میدهند فقط از فضای باز سیاسی محروم اند که این کاملا عادی است.اگر بدون محاکمه حکم اعدام آنها صادر میشد حرف امثال مطهری درست یود اما این طور نیست.در این افکار ناقص سیاسی خود تجدید نظر کنید.

|
۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۱۴:۲۴
٣
١

شهید مطهری توسط فتنه گران فرقانی به شهادت رسید همان هایی که مثل موسوی از شیراز از آیات نورانی قرآن برای تطهیر دیدگاه های خود استفاده می کردند و براساس احادیث جعلی افرادی چون استاد مطهری را مزاحم اسلام می دانستند ولی امروز پسر او ناخواسته دنبال تطهیر گروهی است که برای براندازی نظام اسلامی شمشیر را از رو بستند و فتنه ای دقیق استارت زدند و اگر نبود لطف خدا و عنایت حق معلوم نبود تکفیری ها و بهائی ها چندتا از شهرهای کشور تصرف نکرده بودند و چه برسر کشور شیعی ایران آمده بود؟ بادر عالم الخبار ادبیات غرش بر مستکبران و منافقان و براندازان امام راحل در وجود ملت ایران نهادینه کرده و ویژگی ملت ایران است تیرماه 78 و 9دی 88 نماد عمومی این ادبیات است و باور کنید قیام سوم ملت ایران بر علیه فتنه گران توفنده تر و خروشان تر خواهد بود و پرده از چهره همه منافقان کنار می زنند. سخنرانی غرنده رئیس جمهور در اسفند 89 برعلیه قتنه گران مطالعه کنید تا باور کنید آقای روحانی با سران فتنه گران سنخیتی ندارد بله معتقد است که نباید به هرکس برچسب فتنه گر زد که حرف حقی است و نظر همه دلسوزان نظام همین است اما شک نکنید او مثل علی مطهری جاده صاف کن فتنه گران نخواهد بود. از دوستان هم تقاضا می شود مواضع به نفع فتنه گران نگیرند چون بر اساس آیات و احادیث قاتلین و مشوقین و راضیان به قتل شریک جرم هستند اگر امروز در محکمه نظام محاکمه نشوند در دادگاه الهی با فتنه گران تاریخ محشور و عذاب خواهند شد. مجددا از موسوی شیراز میخواهم در استفاده از آیات قرآن رعایت نماید و ناراحت خاموش شدن مطهری ها نباشد بزرگتر از مطهری وز وز می کنند به شجره تنومند لطمه ای وارد نمی سازد و طوفان نوح شروع شود پسران نوح بر فراز کوه هم درامان نخواهند بود اگرچه فعلا بخاطر مظلومیت نظام آقازاده های مجرم و مفسد دست در جیب در جلوی چشم مردم راه می روند و به برکت حمایت عده ای افراد بی بصیرت به ریش مردم می خندند

|
۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۲۲:۳۷
٣
١

جالب شده علی مطهری شده روزنه تنفس فتنه گران و جاده صاف کن خائنان به کشور و خون شهدا. و عجیب این که چرل هنوز عده ای سران فتنه را قبول دارند اگر انسان عرق دینی و انقلابی هم نداشته باشد عرق ملی باید داشته باشد این ها ایران را سوریه و افغانستان دیگری می خواستند و با صراحت و آشکارا دنبال حذف همه ارزش ها بودند. به لطف نظام فقط 2نفر از عاملین اصلی در حصرخانگی خوش میگذرانند و یکی دوتا از اصلی ها بی شرمانه از فرصت دست آورده بی شرمانه رجز می خوانند و مردم را اغوا می نمایند. اما فرزندان چندساله این مملکت باور دارند که جرم و خیانت فتنه گران از هیچ مجرمی کمتر نیست و انتظار دارند در فرصت مناسب دادگاه قاطع و صالحی تشکیل شده و همه عوامل اصلی به پای میز محاکمه بکشاند تا چندنفر مثل موسوی از شیراز و.... اگر حتی سرسوزنی انصاف دارند با آیه قرآن در تطهیر فتنه گران از علی مطهری کم بصیرت همراه نشوند و موجب گمراهی مردم نشوند که اگر فتنه گران در اذهان شستشو داده شوند فتنه ای شدیدتر تدارک می بینند چون طراح اصلی این فتنه ها در آمریکا و اسرائیل نشسته اند و دنبال آدم های ساده لوح و بی بصیرت مثل ک و م (دوست ندارم اسمشان بیاورم تا اسمشان هم از ذهن ها حذف شود) می گردند امروز هم علی مطهری ا وارد میدان کرده اند ولی ایشون خیلی کوچولو هستند به درد کارهای بزرگشان نمی خورد. ملت هوشیار شده و انشاالله فرصت ایجاد فتنه پیدا نخواهند کرد

پاسخ ها
راد
|
۱۳۹۲/۱۰/۲۵ ۰۸:۲۹
|
١
٢

دقت کردید همشهری و حسین دقیقاً از یک ادبیات استفاده می کنند و سبک جمله بندی مشترک دارند!!

به نظر شما این دو نفر در واقع یک نفر نیستند؟؟

|
۱۳۹۲/۱۰/۲۵ ۰۷:۵۴
٠
٢

همشهری جان مقداری ادبیات بهترشد واطلاعات خوبی هم داری مانده تعیین مصداق که امیدوارم خداوند ما وشمارا هدایت کند.

|
۱۳۹۲/۱۰/۲۵ ۱۱:۴۴
٢
١

دقت کردید عالم الاخبار و راد و امیر دقیقا از یک ادبیات استفاده می کنند پس هرسه نفر یک نفر هستند؟ رادجان این چه استدلالی است بله همه حسین ها و همشهری ها ادبیات شون همینطور است و همه شما و عالم الاخبارها و امیرها ادبیات مثل هم دارید. چرا؟ چون حسین ها و همشهری ها چشم و گوششان به امام و مقتدای مسلمین است و سران فتنه را مثل طراحان صهیونی و غربی فتنه دشمن انقلاب می دانند زیرا هردو گروه در براندازی نظام اسلامی اقدام مشترک انجام داده اند .ما هماهنگ با توده میلیونی مردم حماسه آفرین 9دی اراده کرده ایم تا آخر در جبهه حق بمانیم اگر خدا یاری کند اما شما متاسفانه متاسفانه با خیانتی که بزرگان بی بصیرت تان کرد ه اند اعتقادتان به مرکز وحدت کشور ضعیف شده و سخنان ایشان را اصلا گوش نمی دهیدکه بپذیرید چون همه چشم و گوشتان روی صدای آمریکا و بی بی سی و اسرائیل باز کرد ه اید و حجت شرعی خود را سخنان ایشان می دانید به همین دلیل هنوز فتنه را قبول ندارید و فتنه گران را شستشو می دهید. رافت اسلامی و بزرگواری رهبری نظام و در حقیقت مصالح عالی کشور تا کنون فرصت اجرای احکام براندازان نداده ولی همین که در جهنم نفرت مردم اسیرند خود عذابی دردناک است هرچند در قبال آبرویی که از نظام اسلامی برده اند چیزی نیست .قسمت غم انگیز ماجرا اینجاست افرادی که قطعا باسواد هستندو اهل مطالعه هم دستی فتنه گران و دشمنان خارجی نمی بینند و فکر می کنند دعوا بر سر انتخابات و احمدی نژاد بوده. اگر برای قسمتی از شهر تهران برد احمدی نژاد قطعی نبود اما برای همه کشور طبق روال قبلی مردم و خدمات 4ساله اول دولت قطعی بود ولی برای دشمن فرقی نداشت برای هردو حالت انتخابات نقشه طراحی کرده بود و در هردو حالت حذف نظام اسلامی بود. اما دشمن اسلام همیشه احمقانه فکر کرده اینجا هم حواسش به رابطه ولایی و الهی مردم و با ولایت نبود و مثل تیر78 تیرش به سنگ خورد. موسوی جان ادبیات ما که ساده و واضح است مراعات مصادیق هم می کنیم مگر مصداقی که بقیه نام برده باشند یا مفسدی که فسقش علنی شده باشد مثل سران فتنه. سوریه و عراق و مصر و .... ببینیم و قدر امام و نظام و شدای خود بدانیم و هر روز خدا را شکر کنیم و دعا کنیم همه خدمتگزاران بویژه دولت در وسط میدان در حل مشکلات موفق شوندانشاالله خداوند همه ما را هدایت کند تا پشت سر نائب الامام ولی فقیه زمان حرکت کنیم و با حرکت در مسیر انقلاب زمینه ساز انقلاب جهانی و ظهور آخرین امام و هادی باشیم.

|
۱۳۹۲/۱۰/۲۶ ۲۲:۴۰
٠
٢

دوست عزیزم همشهری و... والا این خیلی دور ازانصاف وجوانمردیست که متهمی رادرجایی بگذاری وحتی حق هیچگونه دفاعی را طبق محاکم تمام دنیا به انها ندهید ایکاش فرصتی هم پس ازچند سال به انها داده شود ،کما اینکه از روز اول خود انها بارها گفتند ما را محاکمه کنید ودفاع ما را هم در دادگاهی علنی بشنوید واز قدیم گفته اند یکطرفه نباید به قاضی رفت بالاخره اینطرف هم بسیاری از بزرگان نظام از بیت امام واقای هاشمی گرفته تا بسیاری از بیوت مراجع ومسولین کشور دراین سی سال گذشته دلایل وحرفهایی دارند که مجال بازگویی انرا نداشته اند بالاخره همه ما باهم هموطن وهم مذهبیم بیایید باهم با منطق واحترام وبدون دشمنی ومستدل سخن بگوییم وشمارا به خدا فعلا رجوع کنید به اتهامات مطرح ودرحال رسیدگی قوه قضاییه به بسیاری ازمسولینی چون مرتضوی ومعاونین پاکترین دولت تاریخ تا انموقع ببینید بصیرت واقعی کجاست خداوند همه مارا به راه راست هدایت فرماید مهرستان عریز لطفا منتشر کن

|
۱۳۹۲/۱۰/۲۷ ۱۴:۰۵
٢
٢

سخنان همشهری از واقعیت های روشن و انکار ناپذیر است نمیدانم چرا برخی حرفهای به این راحتی قبول نمی کنند مثلا مهری پیرو حقیقت که حرفهای خوبی زده آخه بحث احمدی نژاد و معاونینش یا خلافهای مشخص شده یا نشده که همیشه بوده و مربوط به جریان فاسد و مخرب است که در دولتهای قبلی رشد کرده اند و الان هم در حال تکثیر هستند ربطی به جنایت و کودتای رنگین 88ندارد و خیلی بی انصافی است به یه چشم دیده شوند از بزرگان نظام و بیت امام و هاشمی و مراجع گفته اند باید گفت در حکومت ولایی تا بحث ها میان اعضای انقلاب است حرف شما درست اما وقتی موضوعی دشمن پشت آن قرار گرفت و اصل نظام به خطر افتاد و امام مسلمین وارد میدان شد دیگر هیچکس وزنی ندارد و هرکه موضع دیگری بگیرد خواسته یا نا خواسته تکمیل کننده پازل دشمن خواهد بود بیت امام و مرجع تقلید هم نداره ه..(حذف متن).. که خود راس مشکلات و جرم ایشان در عرصه فتنه آشکار و در جرم آن شریک است اگرچه تحت فشار دشمنان خارجی نظام اسلامی فرصت تشکیل دادکاه محکمی ندارد اما یقینا افکار و دل های سالم و مومن از هیچ فرد دخیل و تقویت کننده فتنه نمی گذرد. دولت پاک قبلی بدون شک از دو دولت قبلیش پاکتر بوده و دعا کنیم این دولت از 3دولت قبلی پاکتر در بیاد میرویم بسوی دولت پاک. دولت پاک جامعه پاک درست می کند و انشاالله آماده می شویم پاکترین دولت جهان به رهبری آخرین ذخیره حق تشکیل شود. شرط رسیدن به آن روزگار روشن بزرگ دیدن هرکه در سایه ولایت زندگی می کند می باشد نه هرکه از بیت شریف است یا خوشنام قدیم می باشد وگرنه علی تنها می ماند و امام هنوز در پرده و غریب. خدا بخواد بزودی دادگاه فتنه گران تشکیل می شود و وقتی هم دستی ایشان و عد های با دشمنان اسلام و ایران مشخص تر شد نظر خیلی ها اصلاح خواهد شد طبق گزارشات موثق سال آینده دادکاه فتنه گران و آقازاده های فتنه گر تشگیل می شود

|
۱۳۹۳/۱۱/۰۸ ۱۶:۴۰
١
٠

فعلا بخاطر مصلحت نظام وگذشت مقام معظم رهبری صلح حسنی وگرنه دستور قیام حسینی صادر شودباشمشیرهای برهنه برای قلع وقمع فتنه گران یهودی جاهل در داخل کاملا اماده ایم انروز ببینم موسوی از شیراز و.... فلسفه ونظرشان چیه!!! پس لطفا از ملاطفت نظام سوءاستفاده کنید تا به وقتش

|
۱۳۹۳/۱۱/۱۴ ۰۷:۳۸
٠
١

همشهری جان.کسانی انگ فتنه گر در کشور به وجود اوردن که خودشون اختلاس های چند صد هزار میلیاردی دارن.به دنبال این بودن تا دوست داران نظام از صحنه بیرون کنن تا برای همیشه خودشون باشن و بتونن ببرن.اگر بخواهیم از فتنه گری گروه احمدی نژاد بگوییم 2000صفحه کتاب فقط اختلاسش هست.
اختلاس های دوات های قبلی با احمدی نژاد مقایسه کنید تا بدانید کی فتنه گر است.شما هم بهتره حق مد نظر قرار بدی و شمشیرت برای قلع و قمع در بیار نه جو

|
۱۳۹۴/۰۴/۱۰ ۰۹:۰۸
٠
١

درود براين مردواقع بين وشجاع نماينده واقعي مردم


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا