سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ٥٩٨٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : 24 دیدگاه
رئیس شورای شهر مُهر

مُهرستان:در حاشیه نگه داشتن شهرستان مُهر و همچنین معرفی ظرفیت های این شهرستان به نام لامرد آن هم از بان نماینده مردم لامرد و مُهر در مجلس ، واکنش مزارعی رئیس شورای شهر مُهر را در پی داشت و باعث گردید تا وی در گفتگویی کوتاه با وزیر راه و شهرسازی اعتراض خود را نسبت…

محمد مزارعی,رئیس شورای شهر مُهر

مُهرستان:در حاشیه نگه داشتن شهرستان مُهر و همچنین معرفی ظرفیت های این شهرستان به نام لامرد آن هم از بان نماینده مردم لامرد و مُهر در مجلس ، واکنش مزارعی رئیس شورای شهر مُهر را در پی داشت و باعث گردید تا وی در گفتگویی کوتاه با وزیر راه و شهرسازی اعتراض خود را نسبت به این موضوع اعلام دارد.

به گزارش سایت خبری مُهرستان وی در خصوص علت این واکنش تند خود به خبرنگار مُهرستان گفت:ما از هرگونه عمران وآبادانی درجای جای نقاط کشور خصوصاً در استان فارس وشهرستانهای همجوار خرسند وخوشحال می شویم اما انتظار می رود در این دولت با توجه به اینکه مردم شهرستان مُهر بیشترین درصد آراء به نسبت جمعیت برای رئیس جمهور آن به صندوق ریخته اند و درسالی که توسط مقام معظم رهبری بنام سال دولت وملت همدلی وهم زبانی نامگذاری شده است درتقسیم اعتبارات و اجرای پروژه ها عدالت و انصاف رعایت گردد.

وی ادامه داد: شهرستان مهر درجنوبی ترین نقطه استان فارس در نقطه تلاقی سه استان بوشهر،هرمزگان و فارس با فاصله هوایی حدود ۷ کیلومتر و فاصله زمینی ۳۰ کیلومتر از خلیج فارس با ظرفیت های بالقوه صنعتی و اقتصادی ویژه،خصوصیات جغرافیایی منحصربه فرد و دمای مناسب نسبت به شهرستانهای همجوار ، وجود پالایشگاه پارسیان به عنوان بزرگترین پالایشگاه گازشیرین کشور، راه های ارتباطی مناسب به دریا و نزدیکی به فرودگاه ها و.. از شرایط ویژه ای برخوردار است که هیچ شهرستانی در فارس نمی تواند ادعا کند در این موارد بهتر از شهرستان مُهر است.

رئیس شورای شهرمُهر در واکنش و گلایه به رفتار منافی وحدت و عدالت نماینده محترم مجلس و مسئولین برگزار کننده همایش سرمایه گذاری در راه های جنوب فارس ، تصریح کرد: متاسفانه نماینده محترم ،مسئولین لامرد و بعضی از مسئولین استانی در گزارشات و تصمیم گیری های خود همه امتیازات و ظرفیت های شهرستان مُهر را به نام لامرد مصادره می کنند.

وی افزود: آنها حتی حاضر نیستند در کلیپ معرفی شهرستان لامرد (که درهمایش توسعه راه های جنوب پخش شد) نام مُهر را در کنار دیگر شهرستان های همجوار خود بیان نمایند و آنگاه مدام در سخنرانی هاحرف از عدالت و اتحاد و دوری از حواشی می زنند.

محمد مزارعی عنوان کرد: با کمال تاسف و تعجب برخی از مسئولین مربوطه با خط مشی خاص نیز در این داستان با آنان هم گام شده اند و با ارائه گزارشات نادرست و تصمیمات غیرمنصفانه و کارشناسی نشده موجب تضییع حقوق مردم مظلوم شهرستان مهر شده اند بطوری که درسفر وزیر محترم راه و شهرسازی از چند پروژه بزرگ بازدید می گردد وچندصد میلیارد اعتبار جهت شروع ویا ادامه کار پروژه ها اختصاص یافته و یا وعده داده می شود و زمانی را که باید وزیر در شهرستان مُهر باشند و مشکلات را از زبان مسئولین این شهرستان بگذرانند در شهر لامرد سپری می کنند.

رئیس شورای شهر مُهر ادامه داد: چطور حرف از عدالت زده می شود درحالی که با تنظیم متعصبانه وقت وزیر ، وی در شهرستان مُهر کمتر از ۲۰ دقیقه زمان دارد و در شهر لامرد حدود چند ساعت!

مزارعی عنوان کرد: به وزیر گفتم عنایت فرموده و دستورفرمائید مسئولین اداره کل راه وشهرسازی لارستان نیز توجه ای به حقوق مردم شهرستان مُهر نمایند وبه خاطر مسائل سیاسی مدیون مردم نگردند.

وی در پایان گفت: عنوان همایش چشم انداز توسعه راه و شهرسازی جنوب فارس بود ، اما فقط در مورد شهر لامرد صحبت شد و حتی بخش های خود شهرستان لامرد مورد توجه قرار نگرفتند و آقای نماینده هم نباید ادعا کنند نماینده دو شهرستان هستند و هر دو شهرستان را به یک چشم نگاه می کنند. وحدت و عدالت و همدلی فقط در سخنرانی نیست ، باید در عمل نشان داد.


دیدگاه بینندگان
غیر قابل انتشار: ٠
در صف انتشار: ٠
انتشار یافته: ٠٠
|
۱۳۹۴/۰۳/۱۰ ۱۱:۲۵
٢
٣

خیلی سخته هاااااااااااا
مهری ها این همه رای به صندوق ریختند و برای روحانی رای دادند ولی سودش داره تو جیب لامردی ها میره.
سخته درک میکنم

پاسخ ها
منطقی وارد می شود
|
۱۳۹۴/۰۳/۱۱ ۰۹:۴۸
|
٢
٣

سلام هاشمی جان
اولا که مهریها توی این دولت دارن خیلی جلو می افتن
نگو پیشرفت های یدفعه ای یکسال دولت تدبیر کار دکتر موسوی هست که خندمون می گیره
و اما بعد
لامرد هنرش را در تلاش خود بکار ببرد نه در حرکاتی موزون خلاف شرع و اخلاق و قانون در کارهای شهرستان مهر سنگ اندازی می کند!

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۰ ۱۲:۵۴
٢
٤

درود بر آقای مزارعی که واقعیات را بیان کردند واقعا مایه تاسف است برای کسانی که دم از عدالت می زنند ولی در عمل کاری دیگر می کنند امام حسین (ع) فرمود اگر دین ندارید حداقل آزاد مرد باشید.

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۰ ۱۵:۰۵
٤
٤

شما کم زحمت دکتر موسوی را نادیده نگرفتین حاضر نیستین عکس دکتر بندازین

پاسخ ها
منطقی وارد می شود
|
۱۳۹۴/۰۳/۱۱ ۱۰:۰۴
|
١
٢

شما که به دکتر نزدیکیت بهش بگید
ما را توی این دولت به خیر تو نیازی نیست
جان عزیزت شر مرسان

ما تو این دولت فرماندار مال خودمونه
استاندار مال خودمونه
حاج آقا موسوی لاری همه دوستاش پستای مُهم و کلیدی دارن
از وزیر نفت و راه و معاون اول گرفته تا معاون پارلمانی و وزیر امور خارجه و...

الان برای ما فقط این مهمه که هر مسیری که فرماندار با کمک اونایی که گفتم میره ، دیگه دکتر و دارودستش دنبالش نره یه وقتی خدایی نکرده ناخواسته پاش میگیره رو سیم اتصالات کارای کلان شهرستان مهر خدایی ناکرده سیم قطع میشه

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۰ ۱۵:۰۹
١
٢

احسنت و درود فراوان

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۰ ۱۵:۱۱
٠
٥

خدمت برادر عرض بشه
تا وقتي كه مسئولين شهرستان مهر همه با هم متحد نباشند قصه همين جور است اين مراسمي كه در لامرد انجام شد به همت دانشگاه ازاد لامرد و با همكاري تمام ادارات انجام شد
براي هماهنگي كل ادارات مهر لازم است فرماندار ارزشي شهرستان دست به تغييرات بزند

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۰ ۱۸:۱۰
٤
٤

خدا لعنتشون کنه که دل شورای مهر خیناکردن.شورای محترم اول شما به این شهر درپیت برسید بعدبه دیگران اعتراض کنید.شما نمال ایحرفایت

پاسخ ها
مُهرستان
|
۱۳۹۴/۰۳/۱۱ ۰۹:۳۵
|
٠
٠

سلام
مابقی نظرات شما براساس بند 6 قوانین عدم تایید دیدگاه سایت ، تایید نمی شود.

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۰ ۲۱:۴۳
١
٢

نماینده اشکاراگفته مسیرشیرازخلیج فارس ازطریق قیرخنج لامردمی باشد.وزیرراه باجناق ناطق نوری دوست صمیمی اقای شهیدی است.لذانتیجه می گیریم که مسیرشیرازخلیج فارس ازطریق فراشبند مهرجاده فرعیست.اقای نصرهم زیر..حذف.. وزیراست.

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۰ ۲۲:۰۹
١
٢

به نظر میاید شرایط شهرستان مهر به خاطر گروکشی های سیاسی مخالفین آبادانی مهر از زمان دولت قبل سخت ترشده ومدعیان شعاری وحدت وآرامش عزم خود برای جلوگیری از پیشرفت مهر جدی تر نموده اند.
آقای ....عزیز سیاست تورا به غفلت کامل برده -تورابه خدا ریا کاری بس است ویک کم به فکر آخرتت هم باش .

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۰ ۲۲:۴۶
٨
٦

اقای مزارعی یک فردی افراطی اصلاح طلب است که خدمات نماینده محترم رانمی بیند

پاسخ ها
منطقی وارد می شود
|
۱۳۹۴/۰۳/۱۱ ۰۹:۴۹
|
٣
٣

شما هم یک مهری که سر خودش در برف کرده یا یک لامردی برای تخریب نظر دادی
از نظر شما واکنش به چیزی که آقای مزارعی از ان به مصادره کردن ظرفیت های شهرستان مهر بوده نباید انجام می شد؟
مگه شما پیامهای واتس آپی در مخالفت با این اقدامات همراهان نماینده ندیدید؟

تجربه
|
۱۳۹۴/۰۳/۱۱ ۱۶:۲۲
|
٢
٢

اولا شک دارم که همشهری باشی دوما اگه مزارعی تو لامرد گفته پالایشگاه تو مهره نه لامرد یا مهر از طریق اتوبان پارسیان به عسلویه وبوشهر متصله وبه دریا نزدیکتره تا لامرد این از نظر شما افراطی بودن بابا یه سر به فرهنگ لغت بزن تا معنی درست افراط رو بفهمی

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۰ ۲۳:۴۷
١
٤

بازم میگم اوضاع همین بوده و همین خواهد بود اگر دست روی دست بگذاریم و و با نزدیک شدن به انتخابات با چند دستگی منافع خود را پایمال کنیم یا گول حرفهای زیبای بعضی را بخوریم و با افتتاح چند طرح بی ارزش دوباره 4 سال دیگر حسرت بخوریم. باید چنان آرایی به صندوق ریخته شود که هیچ معجزه ای نتواند نتیجه را ........!!!!!!!!!!

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۱ ۰۸:۰۶
٠
١

ترسم نرسی به کعبه ای دکت..حذف..
که این راه که میروی به ترکستان است

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۱ ۰۹:۱۱
٢
٤

آقای مزارعی عزیز ضمن تشکر از این اقدام
شجاعانه شما که داخل لونه زنبور رفتی واعتراضت رو بیان کردی باید بگم که مشکل لینه که اصلا مسولین لامرد در زمینه تقسیمات کشوری تو دهه هفتاد موندن واصلا شهر ستان شدن مهر رو به رسمیت نمی شناسن واین از عملکردشون آشکاره شما تابلو پلیس راه رو نگاه بکن نوشته لامرد شیراز یعنی مهر - فراشبند -فیروزاباد همه کشک اینها خودشون رو تافته جدا بافته می دونن ماک از اونها توقع نداریم بیان ظرفیتهای ما رو بگن چون درذ غیر این صورت خودشون هیچ ظرفیتی ندارن جز کویری گرم وخشک وشهری به نام لامرد که در سایه چند دهه سیاست های مخرب شون در جهت خالی از سکنه کردن روستاههای اطراف لامرد وکوچاندن مردم به لامرد درست کردن ولی از وزیر دولت تدبیر وامید بعیده که وسیله تبلیغات یه نماینده اصولگرای منتقد دولت بشه واقعا که عجبا!!!!

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۱ ۱۰:۵۰
٠
٤

همه پامهای دوستان کم وبیش درسته در بی اخلاقی وانحصار گرایی لامرد هم شکی نیست ولی لازمه یه چیزی بگم بهش دقت کنید شاعر میگه چراغی را که ایزد برفروزد هران کس پف کنند ریشش بسوزد اگه به سیر حوادث گذشته نگاه کنید میبینید که در تمام بزنگا های سخت وتنگنا های خفه کننده مهر به طور معجزه آسایی از دامهای تنیده شده در راههش جسته است مثال جدا کردن وراوی که در اخرین لحظه رشته هایشان پنبه شد وطراح اصلیش تحمل این شکست تلخ را نیاورد !!!!!!!! این فقط لطف خداست مکرو مکر الله والله خیر الماکرین بعدش ما اینقدر پتانسیل داریم که هرچی بخوان انکار ومصادره کنند نمیشه اما اقدام اقای مزارعی قابل تقدیره

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۱ ۱۲:۵۴
٠
٥

پس ما بيرمي ها بايد با همه اين ظلمها كه در حوزه راه به ما شده بايد انقلاب بكنيم عليه اداره كل راه لارستان. آيا مدير كل اين حق را با قضاوت وجدان خود به ما مي دهد؟

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۱ ۱۸:۲۸
١
٤

بعضی مسولین اینقدر سیاست زده شدن که خدمات نماینده رو نمی گن. یه کم انصاف داشته باشید اگه پیگیری دکتر موسوی نبود این پروژه ها اجرا نمی شد...

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۲ ۱۱:۲۸
٢
١

بابا مسولین نمی گن مردم هم نمی دونن فقط به چنتا نکته اشاره می کنم اولا جناب دکتر تو سال چهارم نمایندگیشون هستن یعنی آخر خط وتمام نامه های به اصطلاح پیگیرانه ایشان به بعد از تغیر ات در قوه مجریه بر میگرده وسوال اینه که چرا قبل از اون نبوده البته از حالا دیگه اگه بیاد نامه تاریخ قبل رو رو کنه قبول نیست چون صحت اون مورد تردیده دوما که تمام مدیران مهر تا قبل از تغیر قوه مجریه از منصو بان ایشون بودن که کما کان هم تعداد قابل توجهی از اونا با فشار ایشون سرکاراشون موندن آخه اونا هم تا حالا هیچی از پیگیری های دکتر نمی گفتن نتیجه !!!!! اصلا پیگیری حقیقی در کار نبوده بخدا همینکه کارشکنی هار رو نمی گیم از نوشونه های انصافمونه

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۴ ۰۴:۵۷
٠
٠

باسلام
همکار محترم جناب اقای مزارعی
فقط اومدم بگم خسته نباشید
واقعا شجاعت ومتانت شما رامیستایم
گرچه نیک میدانم اینگونه صحبتهای کارشناسی شده واز سرسوزدل جنابعالی ودیگرهمکارانتان درشورای شهر ممکنست تبعات ناخوشایندی(همچون رد صلاحیت دردوره اینده شوراها یا عدم تاییدی جهت احراض پست های مدیریتی دراینده)رابهمراه داشته باشد
اما بهترین حرفی که میتوانم بگویم اینست
افرین برشما
وهزاران درود برشرفتان

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۴ ۱۵:۳۹
٠
٠

سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیز و تشکر میکنم از اقای مزارعی.دوستان توجه کنن که اگه ما چند نفر مثل اقای مزارعی رو نداشتیم الان اقایون تا حالا سر مارو هم بریده بودند.پس بعضی ها نگن که دفاع ااز حق شهرستان و مردم ینی افراطی ؟؟

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۷ ۰۹:۵۸
٠
٠

اقای دیودل از سخنانتان پیداست که شما به غیر از تعصبات سیاسی هیچ دلسوزی برای مردم شهرستان ندارید و برایتان مهم هم نیست جز خودتان


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا