اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ٦٧٨
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : 69 دیدگاه
+ عکس

به گزارش سایت خبری مهرستان ؛ جمع کثیری از مردم و معتمدین شهر و شهرستان مهر با تجمع در مقابل فرمانداری این شهرستان اعتراض خود نسبت به شایعاتی مبنی بر تعویض فرماندار ارزشی و ولایی شهرستان در این برهه حساس ، در حالی که زمانی تا منصوب شدن استانداری از دولت تدبیر و امید باقی…

به گزارش سایت خبری مهرستان ؛ جمع کثیری از مردم و معتمدین شهر و شهرستان مهر با تجمع در مقابل فرمانداری این شهرستان اعتراض خود نسبت به شایعاتی مبنی بر تعویض فرماندار ارزشی و ولایی شهرستان در این برهه حساس ، در حالی که زمانی تا منصوب شدن استانداری از دولت تدبیر و امید باقی نمانده ؛ اعلام داشتند.

مردم شهرستان مهر که در انتخابات ریاست جمهوری بیش از ۷۵ درصد  (شهر مهر ۹۰ درصد) به آقای روحانی رای داده اند خواهان متوقف شدن هرگونه تغییر و تحول تا انتخاب استاندار جدیدی از دولت تدبیر و امید شده اند و نسبت به دخالت های برخی افراد مسئول در تغییر و تحولات به شدت معترض بوده و تمامی عقب ماندگی های کنونی را گماشتن نیروهای ضعیف توسط فشارهای همین افراد به مدیران استانی دانسته و خواهان تجدید نظر در انتخاب مسولین شهرستان مهر هستند.

شهرستان مهر در ۳۲۰ کیلومتری جنوب شیراز واقع شده است.

گزارش های تکمیلی متعاقبا اعلام می گردد.

————————————————————————————————–

تکمیلی (مشروح):

مهر جایگاه عالمان و بزرگانی مثل  مرحوم آیت الله مهری یار و نماینده امام خمینی (ره) است / نام مهر با ولایت فقیه و انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی گره خورده است /  90 درصد شهر مهر به دکتر روحانی رای دادند / شهرک صنعتی مهر نیز با وجود پتانسیل های بالا و موقعیت ویژه ای که در جنوب فارس دارد بیش از ۱۲ سال است عمداً عقب نگه داشته شده است / ضرر اصلی متوجه مردم شهرستان مهر است/ چه مشکلی وجود دارد که پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید وقتی هنوز هیچ مقام ارشدی در استان تغییر نیافته است ،  بحث تغییر فرماندار شهرستان مهر پیش آمده است؟/ چرا همه آب طرح محرم در شهر لامرد مصرف می شود اما قطره ای به مهر نمی رسد؟..

مردم شهرستان مهر پس از اطلاع از خبر تغییر فرماندار مهر در حمایت از جناب حسین شیری فرماندار متدین و ولایی شهرستان در محل فرمانداری این شهرستان تجمع کردند.

 حجة الاسلام سید اسدالله سجادی عضو شورای شهر مهر در جمع مردم معترض طی سخنانی بیان داشتند: نباید برخی مسئولین با اقدامات نسنجیده خود باعث شوند بدبینی میان مردم و دولت ایجاد شود . مهر جایگاه عالمان و بزرگانی مثل  مرحوم آیت الله مهری یار و نماینده امام خمینی (ره) است که در ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ ایشان جزو پنج نفری بودند که توسط شاه ممنوع الخروج شده بودند و ایشان اولین شخصیتی بودند که به حمایت از امام خمینی (ره) پیام دادند.

 سجادی افزود: مردم مهر ثابت کرده اند همواره در کنار انقلاب و نظام  هستند. اولین شهید انقلاب در منطقه شهید محمد شرافت از جوانان برومند مهر بود ، اولین شهید دوران جنگ تحمیلی نیز روحانی جوان مهری  حجة الاسلام سید کاظم موسوی بود که بر دوش همین مردم انقلابی تشییع شد. مردم شهرستان مهر بارها وفاداری خود را به نظام و انقلاب نشان داده اند.

عضو شورای شهر مهر  در ادامه بیان داشت: در انتخابات ۲۴ خرداد مردم شهرستان مهر به دستور مقام معظم رهبری بسیار پرشور پای صندوق های رای حاضر شدند و با رشد فکری و شعور سیاسی خود بیش از ۷۵ درصد کل شهرستان و ۹۰ درصد شهر مهر به دکتر روحانی رای دادند ؛  این حضور تداعی کننده  وفاداری مردم نسبت به انقلاب و دستورات مقام معظم رهبری است.

سید اسدالله سجادی  با انتقاد از اقدام به تغییر فرماندار ارزشی شهرستان مهر در این برهه حساس بیان داشت: مسئولین باید پاسخگو باشند که چه شده است حالا که در اذهان عمومی مردم نشاط و امیدی ایجاد شده است ، بلافاصله برخی افراد به طور غیرمنتظره و غیرمنصفانه و بدور از فرامین مقام معظم رهبری  و به دور از سیاست دولت تدبیر و امید درحالی که چند پروژه بزرگ و سرنوشت ساز صنعتی در شهرستان کلنگ زنی شده است اقدام به چنین عملی می کنند؟ ما بیش از بیست سال به دنبال تکمیل تنها بیمارستان شهرستان بودیم و با قدم های برداشته شده در شرف افتتاح اتاق عمل بیمارستان هستیم ؛ پس از پالایشگاه پارسیان نزدیک به ده سال است بحث پالایشگاه اتان گیری و یا خط استحصال اتان مطرح بوده است و بالاخره با پیگیری های فرماندار محترم و عنایت وزیر نفت کلنگ این پروژه به زمین زده شده است ؛ شهرک صنعتی مهر نیز با وجود پتانسیل های بالا و موقعیت ویژه ای که در جنوب فارس دارد بیش از ۱۲ سال است عمداً عقب نگه داشته شده است و به تازگی سرمایه گذاری جهت احداث کارخانه خود در آن شروع به کار کرده است. حال که در اذهان عمومی این مردم امید ایجاد شده است به صورت غیرمنتظره می گویند فرماندار شهرستان مهر باید عوض شود.

این عضو شورای سوم شهر مهر گفت: همه می دانیم جناب حسین شیری فرماندار محترم با انتقال به شهرستانی نزدیک تر به مرکز استان و با آب و هوای بهتر متضرر نمی شوند اما ضرر اصلی متوجه مردم شهرستان مهر است. چه خصومتی با مردم شهرستان مهر وجود دارد؟ مگر مردم شهرستان مهر مرتکب چه جنایتی شده اند که نباید آرامش ببینند؟ چه مشکلی وجود دارد که پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید وقتی هنوز هیچ مقام ارشدی در استان تغییر نیافته است ،  بحث تغییر فرماندار شهرستان مهر پیش آمده است؟

وی ادامه داد: از جناب آقای صادق عابدین استاندار محترم فارس تشکر می کنیم که در مدت تصدی ایشان شاهد آرامش خوبی در استان فارس بوده ایم ؛ سوال ما و این جمع مردم که در اینجا در کمال آرامش حضور یافته اند این است که در این برهه حساس دلیل جابجایی فرماندار مهر چیست؟شهرستان مهر به روایت آمار بذهکاران ، اعتیاد ، قاچاقاق و … از امن ترین شهرستان های فارس است ، مگر این آرامش و امنیت و امید بوجود آمده بد است که عده ای از آن رنج می برند؟

این عضو شورای شهر مهر دکتر موسوی نماینده محترم لامرد و مهر را غیاباً خطاب قرار داده و گفت: آب طرح محرم برای مهر و لامرد با اعتبار مشخصی تصویب شده است ، لوله گذاری ها و ساخت منبع آن نیز در مهر انجام شده است ، اگر مسئولین لامرد به دنبال عدالتند چرا همه آب در شهر لامرد مصرف می شود اما قطره ای به مهر نمی رسد؟

وی در ادامه همین موضوع بیان داشتند: چرا در لامرد دو تونل و اتوبان شروع شده است اما پروژه راه ۱۳ کیلومتری مهر-اخند با وجود زیرسازی و هزینه میلیاردی در حالی که پروژه ای ملی است ، کد دارد و از وعده های رئیس جمهور بود متوقف شده است و هیچ دلسوزی برای شروع دوباره آن حرکتی انجام نمی دهد؟

سجادی افزود: چه شد که ما دستور مستقیم وزیر برای رئیس شرکت ملی گاز جهت زیر پوشش نفت و گاز بردن بیمارستان مهر را گرفتیم و هیچ کاری نکردند تا اینکه اعلام شد بیمارستان لامرد معین شرکت نفت شده است؟

  حجة الاسلام سید اسدالله سجادی عضو شورای شهر مهر  گفت: آقایان باید پاسخگوی این مطالبات مردم باشند ، چرا جوی را حاکم کرده اند که اگر مردم آمدند و پرسیدند چرا ! فوری انگ ضد نظام بودن به آنها می چسبانند؟ مردم مهر پیرو ولایت اند و این موضوع را بارها در عمل ثابت کرده اند.

 

در ادامه محمدی رئیس پلیس اطلاعات شهرستان مهر ضمن تشکر از مردم به دلیل آرامش و نشان دادن نحوه وزین بیان مطالبات  گفت: ما در مجموعه پلیس اطلاعات در کنار مردمیم و فرقی بین ما نیست ، تمام خواسته های شما را مکتوب به استان منعکس کرده ایم.

وی افزود: لازم نیست در این گرمای طاقت فرسا مردم خود را اذیت کرده و تجمع کنند بلکه تعدادی از معتمدین شما به صورت حضوری در مرکز استان پیگیر مطالبات مردم باشند  کفایت می کند.

در ادامه حسین شیری فرماندارمحترم و ارزشی شهرستان مهر در پاسخ به مردم بیان داشتند:  بخشی از این تغییرات به خواست های اینجانب قبل از انتخابات بر می گردد و حال این خواسته ما محقق شده است. ما ضمن ارادتی که نسبت به مردم شهرستان داریم حقیقتاً هیچگونه رنجش خاطری نسبت به این طیف از مردم نداشته ایم. من خودم را از جنس همین جنوبی های آفتاب دیده می دانم.

فرماندار شهرستان مهر افزود: در مراسم معارفه ام در همین مکان گفتم ما برای وصل کردن آمدیم ، نی برای فصل کردن آمدیم متاسفانه عده ای از همین شعار من ناراحت هستند و تصور می کنند حتما فرماندار باید اختلاف بی اندازد.

حسین شیری با اشاره به محور قرار دادن دو معیار توسعه صنعتی  و ایجاد اتحاد و عدم تفرقه انگیزی در جلسه معارفه خود بیان داشت: تا کنون تا آنجا که خداوند توفیق فرموده و بنده لیاقت داشته ام این دو معیار را رعایت کرده ام.

حسین شیری ضمن اظهار خرسندی از حضور حداکثری مردم متدین شهرستان در انتخابات بیان داشت: مردم نسبت به روند برگزاری انتخابات دغدغه داشتند ، انتخابات ادوار گذشته را به هیچ وجه زیر سوال نمی برم اما  ما دو انتخابات برگزار کرده ایم که تمام طرف های موافق و مخالف اقرار کرده اند ، سالم ترین و شفاف ترین انتخابات را در شهرستان مهر داشته ایم.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان مهر افزود: تاکنون به دلیل انجام به وظایفم به من تهمت ها زده و فشار زیادی آورده اند اما افتخار من این است که برای حقوق این ملت انقلابی لحظه ای عقب نشینی نکرده و نخواهم کرد. در مدت مدیریت من مطالبت ناحق زیادی از من شده است اما من پیروی نکرده و تن به ذلت مردم نداده ام. قبلا هم گفته ام که هیچگاه آخرت خود را برای دنیای دیگران به خطر نمی اندازم.

حسینعلی حسین شیری مردم مهر را به دلیل سوابق انقلابی از ولایتمدارترین مردم جنوب دانسته و بیان داشت: عده ای  اصرار دارند مردم مهر را که برای انقلاب و نظام هزینه ها داده و شهدای زیادی را تقدیم نظام کرده اند  ضد ولایت معرفی کرده و از گردونه ی انقلاب و نظام خارج کنند اما ما یک نه! بزرگ به آنها گفتیم ،  چرا که ما برای وصل کردن آمدیم! مردمی که برای این نظام خون داده اند ،  در همه مراسمات مذهبی فعالند و در همه صحنه های سیاسی به خواست نظام حضور دارند ، مگر می شود ضد نظام و ضد ولایت باشند؟

عالی ترین مقام دولت در شهرستان مهر با تاکید به لزوم همدلی و اتحاد گفت: در مورد مردم متدین مهر و لامرد بارها گفته ام که مردمی به هم پیوسته و با فرهنگی مشترک اند و متاسفانه عده ای می خواهند این شرایط را به هم ریخته و سود ببرند اما ما تلاش کرده ایم نه تنها بین مردم خود شهرستان بلکه بین مردم دو شهرستان لامرد و مهر همدلی و اتحاد بیشتری ایجاد کنیم.

فرماندار مهر ضمن تشکر از آرامش جمعیت حاضر در فرمانداری بیان داشت: این مردم با همین تجمع آرام خود ثابت کردند ولایتمدارند و حتی خواسته های خود را با در دست داشتن تمثال  مقام معظم رهبری بیان می کنند. پس این ملت ولایتمدارند و کسانی که این مردم را متهم می کنند خود ضدولایتند .  مردم حق دارند مسئول  مورد نظر خود را داشته باشند.

حسین شیری با بیان اینکه هنوز تغییر فرماندار به صورت رسمی اعلام نشده گفت: لازم به تجمع و به زحمت افتادن بیش از این نیست  و طبق پیشنهاد جناب محمدی  ؛ مطالبات خود را از طریق جمعی از معتمدین شهر  از استان پیگیری کنید.

در ادامه محمد مزارعی منتخب شورای شهر مهر از استاندار محترم درخواست پاسخگویی کردند و  بیان داشتند: استاندار محترم فارس باید پاسخگوی این پرسش مردم مهر باشند که دلیل تغییر فرماندار محترم در حالی که تازه دولت دکتر روحانی کار خود را آغاز کرده است چیست؟ و دوم اینکه اگر تغییر فرماندار مهر قطعی شد ، آیا کسی که در حد و شأن مردم انقلابی  و مهمتر دلسوز این ملت باشد انتخاب خواهد شد؟

عضو شورای منتخب شهر مهر افزود: چرا باید وقتی دکتر روحانی کلیه بخش نامه ها ، تغییرات و عزل و نصب ها را متوقف کرده است شاهد چنین تغییری در شهرستان مهر باشیم؟

محمد مزارعی گفت: مردم مهر در سالیان گذشته متحمل ظلمهای فراوانی شده اند و طبیعتاً پذیرای هرکسی جهت سکان داری این مسئولیت مهم نخواهند بود.

 

 

 

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

تجمع اعتراضی مردم شهرستان مهر در پی شایعه تعویض فرماندار

 

 

 

 

 

 

دیدگاه بینندگان
غیر قابل انتشار: ٠
در صف انتشار: ٠
انتشار یافته: ٠٠
|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۱۲:۳۷
٢
٣٠

دلایل :1- کسانی که این کار ها می کنند خدا را نمی شناسند 2- دشمن مهر وپیشرفت ان هستند که عده ای از شهر مهر وشهرستان مهر هم ذنبال رو انها هستند 3-نمی دانند یا یادشان رفته که عزراییل بی خبر می اید 4- فرماندار جلو خلاف های انها را گرفت 5- در انتخابات شکست خوردند ونتوانستند......6-داشتن کینه وحس حقارت7-..........

پاسخ ها
علیزاده
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۲ ۰۳:۰۲
|
٠
٢

دلیل اصلی اینه که مردم مظلوم مهر از آقای حسین شیری رضایت دارن

|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۱۲:۳۸
١
١٦

نامردی ودشمن مهر بودن و خدانشناسی

|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۱۲:۵۰
٠
١

امیدوارم تواین دولت دیگه هر کسی هر چی دوست داشتهباشه به سر این شهر نیاره خسته شدیم از بی تدبیری از بی کسی تو این شهر تو رو خدا نکنید با مردم این کار رو اقای موسوی این فرماندار که ادم ولایتی و از اصولگرایان است حالا که به فکر مهر هست میخواید حذفش کنید از فردای قیامت بترسید از نفرین مردم بترسید گذشته یادتون نره

پاسخ ها
ﺣﺴﻴﻨﻲ
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۱۹:۵۱
|
٠
٢

ﻧﺎﺭاﺣﺖ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪ. ﺧﺪا ﺑﺎ ﻣﺎﺳﺖ. اﻛﺮ اﻋﺘﻘﺎﺩ ﺩاﺭﻳﻢ ﻛﻪ ﻣﺎ ﺣﻘﻴﻢ و ﺁﻧﻬﺎ ﻛﻪ ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ ﻣﺎ ﺭا ﺗﺤﻤﻞ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﻨﺪ ﻧﺎﺣﻖ. ﭘﺲ ﺧﺪا ﺑﺎ ﻣﺎﺳﺖ

|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۱۳:۲۵
٤
٦٥

جناب آقای دکتر موسوی . نماینده ی محترم مردم شهرستان های مُهر و لامرد . الان بهترین زمان برای اینکه که نشون بدید هدفتون از ارتقای خوزی و بقیه شهر ها و همچنین احداث پروژه 3 هزار میلیارد تومانی در شهرستان مُهر چی بوده . اگه واقعا فکر مهر هستید این بار ثابت کنید. ممنون

|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۱۳:۳۱
٦
٢٩

ای ول دست مردم شریف وولایت مدار شهرستان مهر درد نکنه اشااله با امید به خداوند که او همیشه یارو غمخوار وپشتیبان مظلومین وحامی مردم با تقوا ،باایمان و ولایتمدار مهر بوده اکنون نیز این مردم را یاری خواهد نمود وحق آنان را از ظالم خواهد ستاند زیرا که خود فرموده است ظالم پایدار نمی ماند . نمی دانم چرا از ..(حذف متن).. سابق که همیشه دنبال بر هم زدن آرامش مردم بودن وخداوند دست آنان را ازادامه این ظلم ها کوتاه نمود درس عبرت نمی گیرند . خداوند همه کسانی را که بدنبال منافع شخصی وقومی هستند ازمیان مردم بردارد

|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۱۳:۳۹
٣٩
٣

دست بردار مهرستان جان! بنر جلوی فرماندار چیز دیدگه ای میگه والله. اینها دعوت شدن یا خودجوش اومدن؟

پاسخ ها
همشهری
|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۱۴:۰۳
|
١
١

سلام اقا یه کم هم به فکر شهر باش کجاش شایعه بوده حتما یه بحثی اقدامی چیزی انجام دادن که مردم خبر دار شدن

راد
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۱۲:۵۹
|
٠
٢

بنری که آقا میگن همیشه اونجا نصب هست جهت اطلاع

|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۱۴:۰۶
١
٥

اصولگرایانی که دراین هشت سال دم ازولایت می زدندالآن کجان چراازفرماندارولایی وارزشی شهرستان که موردتاییدهردوجناح سیاسی است حمایت نمی کنندپس معلوم شدکه اونا تازمانی پشتیبان ولایتندکه منافعشون به خطرنیفته وچون فرماندارجلو خلافهای آنهاراگرفت وانتخابات راسالم برگزارکردوشکست خوردندحالا خواهان برکناری فرماندارندولی کور خوندند چون ولایتمداران واقعی پشتیبان فرماندارهستندوقدردان زحمات ایشان خواهندبود

پاسخ ها
جواد
|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۱۷:۲۶
|
٠
١

باسلام اصولگرایان ازفرماندارحمایت میکنند.ولی همانطورکه شنیدیداین تغییرخواسته خودفرماندارمیباشدوتغییرات چیزعجیبی نیست ولی اگربناباشدشخصی بجای ایشان بیایدوبه منافع مهرضربه بزندتمام سلایق حاضردرشهرستان بایدیکصدااعلام مخالفت کنند.

|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۱۴:۲۰
٠
٠

میشه متنی از صحبتهای فرماندار و همشهریان عزیز رو بزاری تا

|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۱۴:۳۷
١
٢

عوامل موثر در تعویض فرماندار 1- برگزاری چند انتخابات سالم توسط فرماندار شهرستان که باعث حضور مردم در انتخابات و رای حداکثر شهرستان مهر به کاندیدای مورد حمایت آنها و همچنین رای 95/23در صدی به حاج آقای روحانی گردید. 2 - دلگرم شدن مردم شهرستان مهر نسبت به عملکرد مسئولین 3- جناحی عمل نکردن فرماندارو همه شهروندان را به یک چشم نگاه کردن 4 - عملکرد ایشان در وحدت و همدلی میان شهروندان شهر و روستا 5- شرکت گسترده مردم در راهپیماییهای 22 بهمن و روز قدس و برداشتن برچسب غیر استاندارد ضد نظام و ولایت بر مردم ولایی و مذهبی و رساله ای شهر مهر 6- جدی بودن ایشان نسبت به پیگیری مصوبات شهرستان به خصوص عملکرد ایشان در زمینه راه سازی ایجاد اورژانس جاده ای در اتوبان فیروز آباد جم عسلویه که احتمالا تابلو شهرستان مهر در آن مکان نصب می گردد7- ایجاد اتحاد بین شیعه و سنی

|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۱۵:۰۹
١
٢

آقای ...(ﺣﺬﻑ ﻣﺘﻦ)...صحبت شما که می گفتید اتحاد اتحاد همین بود؟ وای بر شما که فردا باید در ان دنیا جوابگو باشید . کارخدا چه دیدی ، یه هو دیدی مثل مرحوم ..(ﺣﺬﻑ ﻣﺘﻦ)... شب خوابیدی و دیگه صبح پا نشدی و اگه اون دنیایی باشه بخوای اونجا جواب پس بدی.

|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۱۵:۱۱
١
٥

اﺯ ﺷﻨﻴﺪﻥ اﻳﻦ ﺧﺒﺮ ﺷﻮﻛﻪ ﺷﺪﻡ. اﻗﺎﻱ ﺣﺴﻴﻦ ﺷﻴﺮﻱ ﺭا ﻫﻤﻪ ﻣﻬﺮﻳﻬﺎ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺯﺣﻤﺎﺗﺸﻮﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﺩاﺭﻧﺪ. ﻣﻦ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ اﻳﻦ اﺻﻮﻟﮕﺮاﻳﺎﻥ ﻣﺸﻜﻠﺸﻮﻥ ﭼﻴﻪ! اﻗﺎﻱ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﻛﻪ ﻫﻢ ﻛﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻫﻢ اﺻﻮﻟﮕﺮاﻱ ﺳﺮﺳﺨﺘﻪ ﻫﻢ ﻣﺮﺩﻡ اﺻﻼﺡ ﻃﻠﺐ ﻣﻬﺮ اﺯﺵ ﺭاﺿﻲ اﻧﺪ. ﺩﻳﮕﻪ ﭼﻲ ﻣﻴﺨﺎﻥ?? ﭼﺮا ﻣﻴﺨﻮاﻥ اﺯ ﻣﻬﺮ اﻧﺘﻘﺎﻟﺸﻮﻥ ﺑﺪﻥ ﺑﻪ ﺟﺎﻱ ﺩﻳﮕﻪ? ﻳﻌﻨﻲ اﺯ ﺭﺿﺎﻳﺖ ﻣﺮﺩﻡ ﻣﻬﺮ ﻧﺎﺭاﺿﻲ اﻧﺪ?

پاسخ ها
ایرانی
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۰۲:۴۸
|
٠
٠

اخه تو چیکاره ای شوکه بشی یا نشی اصلا معنی شوکه بلدی همین شماها بودید که وقتی فرماندار معرفی شد میگفتید از خودشونه فلانه بهمانه تا قبل از انتخابات هم زرزرمیکردید حالادایه دلسوز تر مادر شدید برو امو پی کارت

|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۱۷:۵۵
٠
٣

احسنت بر حسن نیت همه ی عزیزان. این مراسم دیگه نشون داد که کی شهرشه رو دوست داره و کی دوست نداره. به خدا کمتر کاری که میشه واسه شهرش آدم انجام بده همینه دیگه. خواهشا عزیزانی که نیومدن و از قضا به عمد هم نیومدن دیگه شهر شهر نکنن. دیگه کاسه و کوزه ها رو سر شورا نشکنن. نگن که کمبود داریم.

|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۱۷:۵۸
٠
٢

ما که پیروز انتخابات شدیم. اصلاحات پیروز است. ما افرادی مثل زنگنه، دکتر ربیعی،آخوندی،دکتر توفیقی و خیلی های دیگه داریم. گل سر سبدشون هم اسحاق جهانگیری . خدا هم که اول و وسط و آخر هر کاریه. ما پیروزی

|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۱۸:۰۸
١
٢

همه این فرماندار را میخواهند مگر اقلیتی 20در صدی بازنده در انتخابات..اقای ..(حذف متن). سید عزیز ول عده ای کن که جهنمی میشوی بقول دکتر فرامرز در مطلب بزرگان فارس تغییر رویکرد رای مردم را ببیین ول گ..(حذف متن). ودار ودسته اش کن که نابود میشوی مرحوم ..(حذف متن). برد ؟ خورد ؟ والان باید جواب بده شما هم کلاه سرت رفته نمی دونی مواظب گرگ ها باش گرگها خطر ناکند

|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۱۸:۱۱
١
٢

اقای ..(حذف متن).. همه چیز تمام شده خوذت را فدای انتخابات قلعه ووراوی هوزی ومهر ......نکن فرزند فاطمه زهرا این کارها نمی کنه شاید نیستی چرا جلو رشد مهر میگیری حداقل فکر وظن فروش ها ی مهر بکن تا جلو ما خجالت نکشند ومثل افراذ نا..(حذف متن). سرشان پایین نندازند

|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۲۰:۲۴
٠
١

آقای فرماندار ما هستیم ........ پس بمانید////

|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۲۱:۲۰
٠
١

خالوها دکتر علوی هم از خودمونه نگران نباشید او خیلی سیاست داره می فهمه تو لامرد چه خبره کیا رای اوردند وچند در صذ به دکتر روحانی رای دادند ودستش تو دست موسوی لاری است خدا با ماست رهبری را داریم 8 سال گذشته چه شد ؟

|
۱۳۹۲/۰۵/۳۱ ۲۱:۳۱
١
٠

واقعا .عجیبه ...آقا ..(حذف متن).. یه فکری به حال لامرد خودش بکنه با این فرمانداریش !!! اصلا نمیشه فرماندار ارزشی وخوش فکر مهر را با جای دیگه مقایسه کرد .واقعا اینقدر انحصار طلبی .نوبره ...مردم باید هوشیار باشند انحصار طلبان لامردی هنوز دنبال فرصتند .باید به دولت تدبیر وامید .امیدوار شد .یکدست شوید واز این فرصت های طلائی استفاده کنید .نماینده مردم هم باید آرا مردم به دکتر روحانی را بیشتر ببیند که چی شده ودست از افراطی گری بردارند .

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۰۰:۰۴
٣
١

به راستي شهرمهرهمينقدرجمعيت دارد! اينكه تعدادشون به 70نفرنميرسد.بعضي ازدوستان مهري به ما لامرديها درمورد اين تجمع ها انتقاد داشتند حالا چه شده خودتعدادي را جمع كرده ودرمورد عزل ونصب فرمانداراعتراض كرده اند.

پاسخ ها
راد
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۱۳:۱۷
|
٠
٢

آقای عباسی مهریها در این اعتراض فرهنگ خود را نشان دادند. نه فرمانداری آتش زدند و نه در فرمانداری را قفل زدند. مهریها آرام در فرمانداری حاضر شدند و مطالبات خود را در چارچوب مصلحت نظام و شهرستان بیان کردند. نمیدانم در متن این خبر اشاره شده بود یا خیر اما با یکی از دوستان حاضر در جمع که صحبت می کردم گفت رئیس پلیس اطلاعات صحبتهایی کردند و در ابتدا از مردم تشکر کردند که با آرامش و بسیار زیبا مطالبات خود را بیان کرده اند و مسلماً ایشان حادثه آتش زدن فرمانداری لامرد و قفل زدن بر در فرمانداری را در ذهن داشته اند. با خودشان فکر می کردند مردم متدین و انقلابی مهر هم مثل تفکر شما با زبان زور حرف میزنند و آمده اند امورات فرمانداری شهرستان را مختل کنند

علیزاده
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۲ ۰۳:۰۱
|
٠
١

آقا یه کلام . بعضی ها حضور شخصی در مهمترین پست مدیریتی شهرستان مهر رو که دلسوزانه برای مهر کار کنه تحمل نمیکنن...همین.اگر نه یکی بیاد یه جواب قانع کننده به من بده. چرا فرمانداری که هم خودش دلسوز و ولایی است و هم مردم مهر که جناحی مقابل فرماندار دارن ازش راضی اند هم استاندار ازش راضی میخوان از اینجا ببرن جای دیگه؟ واقعا چرا؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۲ ۱۴:۰۹
|
٠
٢

آقای عباسی شکر توی کلامتون همین اندازه برای اعتراض کفایت میکند آن جمعیتی که شما منظورتون هست برای آتش زدن فرمانداری لازمه

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۰۳:۱۳
١
١

بنام خدا...یکی از دلایل اساسی تغییر فرماندار طبق اخبار موثق فتنه ای است که بخ..(حذف متن).. شهرستان با همکاری و هماهنگی ..(حذف متن).. دوشهرستان راه انداخته اند . و دلیل اصلی آن تلاش صادقانه فرماندار ولایی جهت پیشرفت مهر و میدان ندادن به انها در انتخابات اخیر می باشد که باعث شد اینها با فضاحت کامل انتخابات را ببازند. اینها بخاطر این قضیه میخواهند از آقای شیری انتقام بگیرند و گرنه در این برهه زمانی هیچ دلیلی بر تغییر ایشان وجود ندارد. خوب شد که با پیش آمدن این قضایا مردم شهرستان مهر دشمنان خود را شناختند و دیگه بچه دوساله هم میداند که چه کسانی پشت این قضایا هستند و برای چه میخواهند ایشان را بردارند. آقای..(حذف متن).. محترم خجالت بکشید از اینهمه بی تقوایی . شما مثیکه سید هستین و مورد احترام مردم پس آبروی سادات جلیل القدر را نگاه دارید.

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۱۱:۲۴
٥
٢

انکه تجمع نبود. مردم رو دعوت کرده بودن تو سالن فرمانداری برای سخنرانی؟؟؟؟؟

پاسخ ها
راد
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۱۳:۱۲
|
١
٢

میشه بفرمایید چه کسی مردم رو دعوت کرده بود؟ یه جوری میفرمایید که انگار خود فرماندار دعوت کرده..دوست ساده من ! مردم گوش به حرف معتمدین شهرند وقتی بزرگی از دل مردم به مردم اطلاع می دهد کجا نشسته اید که فرماندارتان دارند عوض می کنند معلومه مردم به دعوت معتمدی از دل مردم لبیک می گویند.

ﺣﺴﻴﻨﻲ
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۱۹:۵۲
|
٠
٢

ﻣﻦ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﮔﺮﻭﻩ ﻫﺎﻱ ﻭاﺗﺲ اﭘﻲ ﻣﻂﻠﻊ ﺷﺪﻡ و ﺭﻓﺘﻢ. ﻳﻌﻨﻲ ﮔﺮﻭﻩ ﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻫﻤﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ و اﺣﺎﺩ ﻣﺮﺩﻡ ﻫﺴﺘﻨﺪ.. ﻣﺮﺩﻣﻲ ﻧﻤﻲ ﺑﻴﻨﻴﺪ?

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۱۱:۴۶
٠
٧

اولا شما اتش زدید ثانیا رای مردم عوض شده

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۱۱:۵۲
١٦
١

من کاری به حرف هایی که دوستان زده اند و فریاد دفاع از آقای فرماندار بلند کرده اند اما به آقای حسین شیری توصیه میکنم فریب این شعارها نخورد اینان قصد دارند تا چندصباحی شما را نگه دارند و دنبال تحمیل یکی از از آشنایان به استاندار جدید برای فرمانداری معر هستند شک نکنید به محض موفق شدن همین حجت الاسلام و المسلمین همین مردم را جمع می کند و برای رفتن شما سخن ها می گئید و اتفاقا همین خصلت اصولگرایی و ولایی شما رو بهانه عدم کفایت شما خواهد خواند. مردم شهرستان مهر و شهر حقیقتا مردمی طرفدار نظام و ولایتند اما این آقایان چیزی از این باورها ندارند. اینان نیز مانند منفعت طلب هایی که نان اصولگرایی می خورند و در ظلم به مردم و تخریب چهره مردم شهر مهر دست به تهمتی می زنند فعلا منافع شخصی خویش در حفظ فرماندار می دانند. لذا از آقای حسین شیری می خواهم گول این حمایت ها نخورد و اگر سنگر بهتری برای خدمت یافته اند بروند شاید در آن جا قدر خدمت صادقانه بدانند اینجا چپ و راستش همه در دست افراطیون بی اعتقاد خویش گرفتارند و مردم در دفاع از حق خویش سرگردان. اما باید صادقانه به شما گفت از احترامی که به همه می گذاشتی ثواب الهی شامل حالتان خواهد شد اما نمی دانم در قبال افزودن قدرت و میدان دادن به افرادی مانند حجت الاسلام و المسلمین و عده ای از ..(حذف متن).. شهر چه پاسخی خواهید داشت. بزرگترین خدمت شما این بود که آقایان را عادت دادید تا مثل عدهای از اصولگرایان دروغین مدام از ولایت سخن بگویند اگرچه هر منظورشان از ولایت چیز دیگری است. بنده هم از این رفتن بد موقع و قبل از تغییرات استانی شما تعجب میکنم ولی بیشتر تعجبم این است که چکار کرده اید که آقای ..(حذف متن).. مدافع شما شده و ولایت مداری را شما به رخ همگان می کشد شک کنید در رفتار خویش وقتی چنین افرادی شما را وصف می کنند حیف عملکردتان در حوزه اجتماعی و بها دادن به افراد انحصارطلب و منفعت طلب دل نیروهای صادق و واقعی غمین کردید بروید اما هرجا بودید در بیان نه در صحنه عمل یار طرفداران واقعی نظام باشید و مردم را در چند نفر زبان دراز منافق منش خلاصه نکنید. بروید ولی خود را از مشورت نیروهای خوب بی نیاز ندانید بروید انشاالله در دولت جدید که حتما فضا مثل دولت قبل نیست نیز همچنان شاهد سخنان آتشین شما در دفاع از ولایت باشیم بروید اما فکرتان اصلاح کنید که یک شهرستان یه سرش دست ..(حذف متن).. رییس بیکار آ..(حذف متن).. و سر دیگرش دست آخوند ..(حذف متن).. نمی باشد. شما در سخنانتان مظلوم نمایی کردید اما مظلوم تر از شما مردم این منطقه بودند که فقط شغار اصولگرایی شنیدند ولی در عمل عملکرد دیگری دیدند. شما خوب بودید چون خوب حرف می زدید. بروید و خوشحال باشید که قبل از آن که همه بدانند با چه کسانی بیشتر بوده اید اگرچه حمایت پنجشنبه حجت الاسلام والمسلمین همه کاره مهر از شما علامت سوال بزرگی در ذهن خیلی ها بوجود آورد اگرچه برای ما که قبلا میشناختیم عجیب نبود چون همین آقا قبلا افرادی چون گیاهی و .... نیز تمجید و تعریف کرده است.

پاسخ ها
راد
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۱۳:۰۲
|
٠
١

از نظر شما برگزاری انتخابات سالم که باعث شد دست تفکر شما از شوراهای شهرستان کوتاه شود بها دادن به طیفی است که صاحبان اصلی قلوب مردمند؟نه عزیزم. معلومه متن رو درست نخوندی ..یه جاش دیدم فرماندار محترم گفته بودند اخرت خودشون رو برای دنیای امثال شماها نمی فروشند.

راد
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۱۳:۰۵
|
١
١

یادم رفت بگم ، این حجت الاسلامی که اینجوری بهش پریدی مردم دوستش دارند! میدونی چرا؟ چون بارها به چشم دیدن که قلم و قدمش برای منافع شهر به کار انداخته....شمایی که معلومه خیلی ادعا دارید یه مثال برام بزنید که یکی با تفکر شما یه قدمی برداشته باشه

راد
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۱۳:۰۹
|
٢
٢

دلیل حمایت آقای سجادی از آقای حسین شیری هم معلومه..فقط چشماتو باز کن تا ببینی..فرمانداران سابق در مقابل مردم بودند اما حسین شیری عزیز در کنار مردم..مردم مرض ندارند در مقابل کسی که برای شهرشان دل میسوزاند بایستند. همین سایت مهرستان نمونه خوبی است .. من بیشتر از پنج سال است مرتباً از طریق این سایت اخبار شهرم را از این فاصله دنبال می کنم. همین مهرستان چه مطالب انتقادی تندی که علیه فرمانداران سابق ننوشت! اما علیه آقای شیری من ندیدم چیزی نوشته بشه.. این یعنی عملکرد مثبت این فرماندار

ﺑﻬﺎﺭ
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۲۱:۵۹
|
٢
٢

اﻗﺎﻱ ﺳﺠﺎﺩﻱ ﺩﻟﺴﻮﺯ اﻳﻦ ﺷﻬﺮ ﺑﻮﺩﻩ و ﻫﺴﺖ. ﻫﻤﻴﺸﻪ ﻫﻢ ﺩﺭ ﺣﻀﻮﺭ ﻫﺮ ﻣﺴﻮﻭﻟﻲ ﺻﺪاﻱ ﻣﻆﻠﻮﻣﻴﺖ اﻳﻦ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﻮﺩﻩ اﻧﺪ. ﺧﺪا ﺧﻴﺮﺷﺎﻥ ﺩﻫﺪ

؟؟؟؟؟؟؟؟
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۳ ۰۸:۴۹
|
٠
١

حیف از نام ..(حذف متن)..
ضرب المثل جالبی هست که میگه کافر همه را به کیش خود پندارد
شما افکار پلیدی در سر دارید وخیال می کنید مردم ولایی شهرستان مهر مثل خودتان هستند
خوشم میاد از سیاست تان که نان را به نرخ روز می خورید
نمونه اش چند روز قبل دیدیم

مهدی نور
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۳ ۰۹:۰۰
|
٠
٢

باسلام محضر مبارک دکتر روحانی
یعنی در کل ایران اولین تغییر وتحول باید در شهرستان مهر صورت بگیرد وآن هم فرماندار ولایتمدار ودلسوز مردم شهید پرور و همیشه در صحنه وپیرو رهبری را شامل شود
حیف از این همه رای که به شما دادند

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۱۳:۰۲
٠
٣

برادر عزیز آقای حسین..جناب آقای شیری بعد از این همه سال بودن در سیاست و مسائل منطقه به خوبی تشخیص میدهند جان کلام شما چیست و هدفتان از این حرفهایی که زده اید چیست !!

پاسخ ها
ح
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۱۹:۵۵
|
١
٢

ﺣﺴﻴﻦ ﺷﻴﺮﻱ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ اﺻﻮﻟﮕﺮاﻳﻲ اﺳﺖ ﻛﻪ ﺑﺮاﻱ اﻭﻟﻴﻦ ﺑﺎﺭ ﺑﻪ ﻣﺎ ﻣﺮﺩﻡ اﺻﻼﺡ ﻃﻠﺐ ﻣﻬﺮ ﻓﻬﻤﺎﻧﺪ. ﻳﻚ اﺻﻮﻟﮕﺮا ﻫﻢ ﻣﻴﺘﻮاﻧﺪ ﺧﻮﺏ ﺑﺎﺷﺪ. ﺑﻌﺪ اﺯ اﻳﺸﺎﻥ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﺩاﻧﺴﺘﻢ اﺻﻮﻟﮕﺮاﻱ ﻛﻼ ﺧﻮﺏ اﺳﺖ اﻣﺎ اﺯ ﺑﺪ ﺣﺎﺩﺛﻪ ﻫﻤﺴﺎﻳﮕﺎﻥ ﻣﺎ ﺑﺎ ﭘﺮﭼﻢ اﺻﻮﻟﮕﺮاﻳﻲ ﻣﺮﺗﻜﺐ اﻋﻤﺎﻟﻲ ﺷﺪﻩ اﻧﺪ ﻛﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ اﺻﻮﻟﮕﺮاﻳﻲ ﺑﺪﺑﻴﻦ ﺷﺪﻩ اﻧﺪ. اﻗﺎﻱ ﺣﺴﻴﻦ ﺷﻴﺮﻱ ﺛﺎﺑﺖ ﻛﺮﺩﻧﺪ ﻣﺸﺖ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﻫﻢ ﻧﺸﺎﻧﻪ ﺧﺮﻭاﺭ ﻧﻴﺴﺖ

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۱۴:۵۳
١
٤

جناب آقای دکترموسوی نماینده محترم مهر ولامرد.من اصولگرایم وسعی می کنم درعمل باشم وکاری به حرف های بازیگران سیاست ندارم امامعتقدم شما که خود درطیف اصولگرایان می بینید باید تصمیمات واعمالتان با معیارهای اصولگرایی همخوانی داشته باشد. اصولگرایی یعنی صداقت .عدالت .رسیدگی به مردم کم بضاعت.رسیدگی به مطالبات مردم .تکریم واحترام به خواسته های مردمی .حمایت از نیروهایی که درعمل ارزشی هستند نه شعارمی دهند. تقسیم عادلانه منابع ودرآمدها .درعمل خودرا نماینده هردوشهرستان دانستن و.... و دکترجان بدان که مرگ ازرگ گردن به مانزدیکتر است پس آخرت خود را به دنیای دیگران نفروش .

پاسخ ها
پیام
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۲۱:۳۰
|
٠
٠

جناب آقای بسیجی اصولگرا برای اطلاع شما کامنتی که گذاشتید بیشتر طرفداری از جریان اصولگرایی بود و در جواب شما باید گفتت که همه ی مواردی که ذکر کردید در جریان اصیل اصلاح طلبی نیز وجود دارد به علاوه ی پایبندی به جمهوریت و اسلامیت نظام و همچنین جلوگیری از قانون گریزی و ... می خوای از آب گل آلود ماهی بگیری!!!

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۱۶:۴۳
١
٠

جواب حسین : این مسایل همه اش بر میگرده به انتخابات قلعه ومهر و اسیر و خوزی ووراوی وارودان وگله دار که ب..(حذف متن).. ها و اقای ..(حذف متن).. رییس بی..(حذف متن)....(حذف متن).. و معاونیینش شکست خوردند

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۱۹:۴۸
٠
٠

اﻗﺎﻱ ﺷﻴﺮﻱ اﺯ ﻟﺤﻆﻪ ﺣﻀﻮﺭﺷﺎﻥ ﺩﺭ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻫﻤﻪ ﺭا ﺑﻪ ﻳﻚ ﭼﺸﻢ ﺩﻳﺪﻧﺪ ﻫﻢ ﺑﻪ ﻃﻴﻒ اﻗﻠﻴﺖ ﻣﻬﺮ ﺗﻮﺟﻪ ﺩاﺷﺘﻨﺪ ﻫﻢ ﺑﻪ اﻛﺜﺮﻳﺖ..ﺑﺮﻋﻜﺲ ﺑﻘﻴﻪ ﺯﻣﺎﻣﺪاﺭاﻥ اﻳﻦ.ﭘﺴﺖ ﻛﻪ ﻫﻴﭻ اﺭﺗﺒﺎﻃﻲ ﺑﺎ اﻛﺜﺮﻳﺖ ﻣﺮﺩﻡ ﻧﺪاﺷﺘﻨﺪ و ﭼﺴﺒﻴﺪﻩ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﺑﻪ اﻗﻠﻴﺘﻲ ﻛﻪ ﺣﺘﻲ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﻫﻢ ﻳﻚ ﺩﻳﮕﺮ ﺭا ﺗﺤﻤﻞ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﻨﺪ. اﻛﺜﺮﻳﺖ ﻣﻬﺮ ﻳﻌﻨﻲ ﺭاﻱ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﻪ ﺷﻮﺭاﻱ ﻣﻨﺘﺨﺐ ﻛﻪ ﺩﻳﺪﻳﻢ ﭼﻪ ﻛﻮﺑﻨﺪﻩ ﺑﻮﺩ... ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ اﻗﺎﻳﺎﻥ ﻇﺎﻫﺮا ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭﻱ ﺩﺭ ﻛﻨﺎﺭ ﻣﺮﺩﻡ ﺭا ﺑﺮﻧﻤﻴﺘﺎﺑﻨﺪ. ﺁﺭاﻣﺶ ﺳﻴﺎﺳﻲ ﺩﺭ ﻣﻬﺮ ﺭا ﺗﺤﻤﻞ ﻧﻤﻴﻜﻨﻨﺪ.ﮔﻮﻳﻲ ﻣﻬﺮﻳﻬﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﭘﻴﺮ ﺑﺰﺭﮔﺸﺎﻥ اﺯ ﺳﺘﻮﻧﻬﺎﻱ اﻧﻘﻼﺏ ﺑﻮﺩﻩ.ﺑﺮاﻱ اﻧﻘﻼﺏ ﺷﻬﻴﺪ ﺩاﺩﻩ اﻧﺪ.ﺑﺮاﻱ ﻧﻆﺎﻡ ﺩﺭﺟﻨﮓ ﺗﺤﻤﻴﻠﻲ ﺩﻫﻬﺎ ﺷﻬﻴﺪ ﺩاﺩﻩ اﻧﺪ. ﺣﻖ ﻧﺪاﺭﻧﺪ ﺭﻭﻱ اﺭاﻣﺶ ﺭا ﺑﺒﻴﻨﻨﺪ. ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺳﻨﮕﻲ ﺑﻲ اﻧﺪاﺯﻧﺪ و ﺟﻮ ﺭا ﻣﺘﻼﻃﻢ ﻛﻨﻨﺪ و اﺯ ﻫﻤﻴﻦ ﺑﻴﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﻮﺭ اﻧﮕﻲ ﺑﻪ اﻳﻦ ﻣﻠﺖ اﻧﻘﻼﺑﻲ ﺑﺰﻧﻨﺪ

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۲۱:۵۵
٠
٢

ﻣﻬﺮﻱ ﻫﺎ ﻗﺪﺭ ﻧﺸﻨﺎﺱ ﻧﻴﺴﺘﻨﺪ. ﻗﺪﺭ اﻓﺮاﺩﻱ ﻛﻪ ﺑﺮاﻱ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺩﻟﺴﻮﺯﻱ ﻣﻲ ﻛﻨﻨﺪ ﺭا ﻣﻲ ﺩاﻧﺪ. ﺩﺭﺭﺭﻭﺩ ﺑﺮ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﻭﻻﻳﻲ

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۱ ۲۳:۵۹
١
١

جناب راد درهمين شهر به اصطلاح فرهنگ شما زماني كه آقاي سيدرضي ازسوي شوراي نگهبان ردصلاحيت شده بود چندروزمتوالي بعنوان اعتراض جاده مهرروبسته ومردم را گروگان ميگرفتند كه با همكاري ووساطت نيروي انتظامي آزاد ميشدندكه خود بنده شاهدبوده ام..موارد ديگري هم وجود داشته كه به احترام خوبان لازم نميبينم اون را دراينجا ذكركنم.

پاسخ ها
علیزاده
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۲ ۰۲:۵۸
|
٠
٠

من که چنین چیزی رو یاد ندارم تازه هرکاری هم مهریها کرده باشند به کسی صدمه نزدند نه یومدن مهمترین مرکز دولتی در شهرستان و محلی رو امورات مردم و نظام مقدس ایران اسلامی اونجا انجام میشه آتیش بزنن..راستی شنیدم یه زمانی موسوی لاری وقتی نماینده لار بوده با یکی از شخصیت های برجسته کشوری اومده بودند لامرد تخم مرغ و ماهی گندیده بهشون زدید؟ درسته؟

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۲ ۰۰:۳۸
٢
٣

سلام..یک نکته در متن وجود داشت که با پیگیریهای جناب آقای شیری فرماندار محترم مهر پروژه استحصال اتان پالایشگاه پارسیان به نتیجه رسیده ولی خدا شاهد است من از نزدیک پیگیریهای دکتر موسوی را شاهد بوده ام که چه زحماتی برای این پروژه کشیده اند و تنها عامل به نتیجه رسیدن این پروژه را فقط پیگیریهای دکتر موسوی و کمک سردار قاسمی می دانم و بس .بی انصافی است این کار بپای فرماندار نوشته شود .

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۲ ۰۳:۲۰
١
١

ﭼﺮا ﺗﺠﻤﻊ ﻛﻨﻨﺪﮔﺎﻥ ﺩﻛﺘﺮ ﻣﻮﺳﻮﻱ ﺭا ﺑﺎﻋﺚ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﻣﻬﺮ ﻣﻴﺪاﻧﻨﺪ????. اﻳﺸﺎﻥ ﺳﻴﺪﻱ ﺑﺰﺭﮔﻮاﺭﻧﺪ ﻛﻪ ﻫﻤﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﻭ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺭا ﺑﻪ ﻳﻪ ﭼﺸﻢ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﻴﻜﻨﻨﻨﺪ. ﺩﻛﺘﺮ اﻭﺿﺎﻉ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺭا ﻣﺮﺗﺐ ﺭﺻﺪ ﻣﻴﻜﻨﺪ و ﻣﻴﺪاﻧﺪ ﻣﺮﺩﻡ اﺯ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭﺷﺎﻥ ﺭﺿﺎﻳﺖ ﺩاﺭﻧﺪ.ﻫﻴﭻ ﻣﻮﻗﻊ ﻧﻤﻴﺎﻥ اﻳﻨﻜﺎﺭ ﻛﻨﻦ ﭼﻮﻥ ﺑﻪ ﻭﻋﺪﻩ ﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻣﻬﺮﻳﺎ ﺩاﺩﻥ ﭘﺎﻳﺒﻨﺪﻥ...اﮔﺮ ﺗﻐﻴﻴﺮﻱ ﻫﻢ ﻫﺴﺖ اﺯ ﻃﺮﻑ ﺧﻮﺩ اﺳﺘﺎﻧﺪاﺭﻳﻪ

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۲ ۰۸:۱۳
٠
٠

کسانی که دنبالا اختلاف اندازی در منطقه هستند مسلما در همین دنیا نتیجه آن را می بینند شما را به خدا بگذارید که مردم ارام باشند آقای دکتر موسوی در این موقیعت صبر کنید تا استاندار جدید بیاید وبعد تصمیمات جدید پیرامون نماینده عالی دولت در این شهرستان محروم بگیرید

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۲ ۰۹:۲۱
١
٣

سلام-مهرییم و طرفدار دکتر موسی نبودم ولی زحمات دکتر موسی نادیده گرفتن بی انصافی میدونم-(بومی شدن مهر و لامرد در پارس جنوبی-افزایش تابستونی برق دو شهرستان-پروژه اتان پالایشگاه و...فک نکنم شخصیت دکتر موسی ایخور باشه که مثلا نتونه فرموندار را تحمل کنه و ازش دلخور باشه.

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۲ ۰۹:۵۶
٦
٠

متاسفانه مدتهاست كه شهرستان مهر از بدنه كشور جدا شده و به جاي اين كه مسئولان استاني و كشوري براي شهرستان تصميم بگيرند عده اي خودسر و ضد مردم براي مردم تصميم ميگيرند. لازم است معتمدين واقعي مردم از همه گروه ها و اصناف بنشينند و براي ادامه راه فكري اساسي بكنند و اجازه ندهند شهرستان در دست عده اي خرابكار مدام نا به سامان و ملتهب باشد. دعوا بر سر رفتن و آمدن اشخاص نيست پست ها ارث پدري كسي نيست اما اين به دلخواه افراطيون دو گروه افراد انتخاب يا عزل شوند براي پيشرفت شهرستان مضر مي باشد. بايد روشنگري نمود تا بدون وجود احساسات و حمله به افراد غير مقصر جلوي افراد خودسر گرفت. ما هم از طريق رسانه محترم به افراد مخل اعلام مي كنيم تمام قد در مقابل شما مي ايستيم و اسناد جدي عليه شما داريم و به مقامات استاني ارائه خواهيم داد و بايد جوابگوي عملكرد گذشته تان باشيد. حركت وزين و متين مردم در فرمانداري قابل تقدير است اما اين به تنهايي فائده ندارد لازم است نخبگان شهر بنشينند و براي اداره شهرستان تدبيري بيانديشند وگرنه امكان تداوم راه دشوار خواهد شد. نظر معتدلانه اين است كه نه مدام به لامرد و لامردي بتازيم و نه خوشبين باشيم كه اونا مهر را مثل لامرد ببينند. هركس بايد به نيروهاي خود اتكا نموده و تحت حمايت نظام اسلامي و دولت جمهوري اسلامي براي شهرستان و شهر خود كار نمايد. از حركات و سكنات تخريبي پرهيز نمود. بنابراين بياييم تدبير كنيم كه اگه مسوولي رفت خودسر نيروي بد بهمون تحميل نكنند. در صورت نياز مجموعه ما هم با آمادگي كامل و بدون واهمه از ديگران در كنار ديگران آماده تبيين مطالب و دفاع از شهرستان هستيم و اختلاف ديدگاه هرگز مانع دفاع نخواهد شد و اين سبك هميشگي ما بوده و قبلا نيز آقاي فرماندار را به عمل منصفانه و قاطعانه دعوت كرده بوديم و امروز نه كامل ولي تا حد زيادي ازش راضي هستيم.

پاسخ ها
موسوی
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۲ ۱۰:۳۸
|
٠
٠

با شما موافقم. برای تقریبا هشت سال شهرستان مهر از بدنه کشور جدا شده بود و مسئولین این شهرستان را ندیدند چه پروژه هایی که باید انجام می شد اما منتقل شد . چه کارهایی که علیه این مردم نکردند. یک روز فلان پروژه را متوقف کردند یکروز قصد جدایی بخشی از حوزه استحفاظی این شهرستان کردند فلان پروژه که قرار بود در شهرستان مهر ساخته شود منتقل شد. خانه های سازمانی را نگذاشتند بزنند حتی بازرسی دفتر رئیس جمهور اصولگرا گفتند باید در مهر احداث شود . حتی کارشناسان شرکت نفت و گاز گفتند در مهر باید زده شود . اما آقایان نگذاشتند و مسئولین استانی هم همرایشان و ... بله جناب عباسی مهر مدتهاست از بدنه کشور جداست. دوستان شما مهر من را نمی بینند. اما اما اما باید بر پیشانی این ملت انقلابی و و ولایی بوسه زد که با همه این نامهربانی ها باز هم همیشه در صحنه بوده اند در راهپیمائی ها در انتخابات و ... ضمناً این عده ی ضد مردم و خودسر که می گویید مورد اعتماد مردمند و همیشه در مقابل همین ضدمردمی هایی که در بالا اشاره کردم ایستاده اند. اگر همین ها نبودند ما مردم مهر این نامهربانی ها را به حساب دولت میگذاشتیم و نسبت به اعضای ارشد دولت هم بدبین می شدیم . اما همین عده ای خودسر که مردم با رای قاطع خود اعضای منتخب ایشان را در انتخابات شوراها انتخاب کردند حساب این نامهربانی ها را از مسئولان ارشد جدا کردند و گفتند این کار عده ای انحصارطلب ..(حذف متن)..ی است.
من هم عقیده دارم زمان این نامهربانی ها گذشته و باید دیدها عوض شود . زمانه زمانه اتحاد است..چشم ها را باید شست ، جور دیگر باید دید

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۲ ۱۲:۱۶
٠
٣

ضمن احترام به فرماندار دلسوز و اصولگرا اعتقاد دارم تجمع در فرمانداری وظیفه مردم مهر نبود چرا که یک استاندار اصولگرا یک فرماندار اصولگرا را تعویض می نماید . ما می بایست در جلسه تودیع شرکت می کردیم و از زحمات و دلسوزیهای ایشان تقدیر وتشکر می نمودیم

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۲ ۱۲:۳۲
١
٢

جناب آقای فرماندار یادتان هست هنگامی که جلسه تودیع و معارفه شما با آقای صادقی فرماندار سابق بود ایشان چه گفتند ایشان گفتند اگر مردم شهرستان مهر کاری که با بنده کردند با آقای حسین شیری نکنند من آنها را می بخشم آیا از نظر شما مردم مهر همان هیولای بودند که آقایان در افکار عمومی ایل وطایفه خود در شیپور کرده بودند مردم مهر با آقای حسین سیری مهربان بودند زیرا ایشان با مردم مهربان بود و حق را از ناحق تشخیص داد و وامروز بی اخلاقی که نسبت به ایشان می شود مردم شما را نخواهند بخشید

پاسخ ها
ﺑﺎﻗﺮﭘﻮﺭ
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۳ ۰۳:۱۰
|
٠
٢

ﻣﺎ ﻫﻢ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻳﻢ ﻛﺎﺭﻱ ﺭا ﻛﻪ اﻗﺎﻱ ﺻﺎﺩﻗﻲ ﺑﺎ ﻣﻬﺮ ﻛﺮﺩﻧﺪ ﺑﺎ ﺟﺎﻱ ﺩﻳﮕﺮﻱ ﻧﻜﻨﻨﺪ

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۳ ۱۲:۲۹
|
٠
٠

چیزی هم طلبکارید
خدا کند مردم مهر فرماندار سابق ...(ﺣﺬﻑ ﻣﺘﻦ)...را حلال کنند

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۳ ۰۱:۲۱
١
٠

افرین بر مهر و مهری . زنده باد

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۳ ۰۳:۱۵
٠
٠

ﻣﻦ ﻛﻪ ﻳﺎﺩ ﻧﺪاﺭﻡ ﺩﺭ ﺟﻠﺴﻪ ﻣﻌﺎﺭﻓﻪ اﻗﺎﻱ ﺷﻴﺮﻱ ﻛﺴﻲ ﺑﺎ اﻳﺸﺎﻥ ﻣﺨﺎﻟﻔﺘﻲ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﺪ.
اﻟﺒﺘﻪ اﻛﺮ ﻫﻢ ﻣﻬﺮﻳﻬﺎ ﻣﺨﺎﻟﻔﺖ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﻫﻢ ﺣﻖ ﺩاﺷﺘﻪ اﻧﺪ. ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﻓﻜﺮ ﻣﻴﻜﺮﺩﻧﺪ ﭼﻪ ﺧﻴﺮﻱ اﺯ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭاﻥ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺩﻳﺪﻩ اﻧﺪ ﻛﻪ اﺯ اﻳﻦ ﻳﻜﻲ ﺑﺒﻨﻨﺪ. ﺷﻨﻴﺪﻩ اﻳﺪ ﻛﻪ ﻣﺎﺭﮔﺰﻳﺪﻩ اﺯ ﺭﻳﺴﻤﺎﻥ ﺳﻴﺎﻩ و ﺳﻔﻴﺪ ﻣﻲ ﺗﺮﺳﺪ? اﻳﻦ ﺣﻜﺎﻳﺖ ﻣﺎ ﻣﻬﺮﻳﻬﺎﺳﺖ.
ﺣﻘﻴﻘﺘﺎ ﻣﻦ ﻓﻜﺮ ﻣﻴﻜﺮﺩﻡ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﺑﻪ ﺭاﻩ ﺑﻘﻴﻪ ﻣﻴﺮﻭﺩ اﻣﺎ ﻣﻦ ﻫﻢ ﻣﺜﻞ ﻫﻤﻪ ﻣﻬﺮﻳﻬﺎ ﺩﻳﺪﻡ ﻛﻪ اﻳﺸﺎﻥ ﻛﺎﺭﺷﺎﻥ ﺭا ﺑﺎ ﻣﻌﻴﺎﺭ ﻋﺪاﻟﺖ و اﻫﻞ ﺑﻴﺖ و ﺧﺪا اﻧﺠﺎﻡ ﻣﻴﺪﻫﻨﺪ. ﺑﻠﻪ ﻣﻦ اﺷﺘﺒﺎﻩ ﻛﺮﺩﻡ. اﻗﺎﻱ ﺷﻴﺮﻱ ﺑﻪ ﺭاﻩ ﺑﻘﻴﻪ ﻧﺮﻓﺖ و ﺑﺎ ﺩﺷﻤﻨﺎﻥ ﻣﻬﺮ ﺭاﻩ ﻧﻴﺎﻣﺪ.

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۳ ۰۸:۴۴
٢
٢

سلام با عرض خسته نباشید.
لطفا یکی بگه کارهای آقای حسین شیری برای شهرستان چی بوده؟

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۳ ۱۰:۳۷
١
٠

نمیخام مهر را با جایی مثلا عراق تشبیه کنم ولی اطمینان داشته باشید هیچ وقت عراق رنگ آسایش بخودش نخواهد گرفت چون نفرین حضرت زینب پشت آن است و مهر هم احتمال میدهم نفرین ...(حذف متن)..هستند دنبالش هست و هیچ وقت به آرامش نخواهد رسید....آنجا که شدی محرم دست از خیانت بردار

پاسخ ها
دوستدار مهر
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۳ ۱۲:۵۲
|
٠
٠

a عزیز مهر با عراق تشبیه کنی مهر شهر دارالصفاست شهر فرزندان پیامبر (ص)است شهر آرامش و امنیت استخداوند مهر را در پناه خود حفظ خواهد کرد تو بدان که هر کس بر مهر دیده تنگ داشت به چه فلاکتی دچار خواهد شد بر سرگذشت گذشتگان بر مهر عبرت گیر

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۳ ۱۳:۰۰
٠
٠

آقاي موسوي عزيز كار از شستن چشم ها گذشته بايد فكرها را ترميم كرد. اگر ما از قلدري و خودسري انزجار داريم بايد از هيچ فرد و گروهي نپذيريم. بايد پذيرفت كه همراه با عده خودسر و برخي مسئولين شهرستان گروهي منفت طلب هم با سنگ اندازي و مخالفت هاي غير معقول جلوي خيلي از پيشرفت هاي شهرستان را گرفتند. اينقدر اين حرف ها در محافل و در معابر رايج است كه پرداختن به آن تلف كردن وقت خوانندگان است اما واقعيت انكارناپذيري است كه همه به آن اعتراف داريم اما چه مي شود كه در مواقع حساس همين ها ميدان دار مي شوند و خود را مدافع شهر مي شوند و فرافكني مي نمايند. فرصت قدرت و ثروت كه دست مي آورند شهر و مردم شهر را جاهل ترين مي بينند و بدون هيچ نگراني و عذاب وجدان راحت لبخند مي زنند و راضي نيستند مردم كلمه اي كمتر از آقا به ايشان گويد. بياييم بي غرض و بدون نگاه جناحي و صرفا براساس منافع عمومي براي مديريت شهرستان فكري كنيم و با استفاده از همه تجربيات نخبه هاي شهرستان فكرهاي اساسي نموده و راه بر ادامه فعاليت گروه هاي خودسر ببنديم كه فردا دير مي شود. اگه نخبه هاي هر شهري خود همفكري نكنند نه وزير بلكه رئيس جمهور هم از خودي باشد سودي ندارد و سودش عايد ديگران مي شود. فردي مثل حسين شيري امروز نرفت فردا بايد برود بايد شرايط را طوري فراهم نمود كه هركه بياد راهي جز كار براي عموم نداشته باشد و ديگران كه در انتخاب مسولين دخالت قانوني يا نيمه قانوني دارند باور كنند كه هركه شايستگي خدمت در شهرستان مهر ندارد و مهر شهر مردمان انقلابي و ولايي است و روسياهي به كساني ماند كه هرجا دست و قلم شان كار مي كند بر چهره مردم اصيل اين خطه خاك تهمت و افترا مي پاشند. انشاالله با استقرار استاندار جديد حرف حقمان به گوش ايشان خواهيم رساند و اجازه نمي دهيم در آينده شهر ما گرفتار تصميمات بي خردانه افراد خودسر باشد. خيلي ها از شهر و اتحاد حرف مي زنند ولي راضي نيستند از سرسوزني منافع خود كوتاه بيايند و زمينه رشد افراد خودسر فراهم كرده و پنهاني با هم همراه و همدست شده اند و اين جمله را باور كنيد امروز هم در دفاع از فرماندار آن هم تحت عنوان فراجناحي و ولايي بودنش صادق نبوده و نيستند بياييم طبقه بندي شهروندي از ميان خود برداريم

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۵ ۱۲:۱۹
٠
٠

فقط از این جمله فرماندار خوشم آمد وباید با خط زر نوشت چون حدیثی از امیر مومنان هم هست.
"من آخرتم را به دنیای دیگران نمی فروشم "،این یه عالمه مطلب نگفته پشتش هست که تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل !
حضرت علی (ع) هم میفرماید :
بدبخت وشقی کسی است که آخرتش را به دنیایش بفروشد وبدبخت تر وشقی تر از او کسی است که آخرتش را به دنیای دیگران بفروشد .

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۵ ۱۲:۲۳
١
٠

فقط خواستم بگم که
"با آل علی هر که در افتاد ور افتاد "
اگه دکتر موسی هم خواسته یا ناخواسته تحت تاثیر دیوار گوشتی اطرافش قرار گرفته و راه مرحوم ...را پی گیرد ،...

|
۱۳۹۲/۰۶/۰۵ ۱۲:۴۲
٢
٠

اين همه حرف مفت نزنيد حسين شيري رفت كسي ديگر مي ايد مگه قرار تا اخر بمونه مگه چه كار كرده

پاسخ ها
جوجو
|
۱۳۹۲/۰۶/۰۵ ۱۵:۴۴
|
٠
١

چرا باید فرمانداری رو که همه دوسش دارن رو ببرن و یکی دیگه بیارن؟ بنظرت این بی انصافی نیست؟ ظلم نیست؟ نامردی نیست؟


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا