اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ٧٧٤
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : 85 دیدگاه
گفتگو

شورای سوم شهر مهر از پرحاشیه ترین شوراهای منطقه در طول شش سال گذشته بوده است ، با توجه به پایان دوره سوم شورای شهر گفتگویی با سید علی اصغر علامه جوان ترین عضو شوراهای شهر در کل کشور  و  از اعضای پرحاشیه شورای سوم شهر مهر داشته ایم ؛ وی در این مصاحبه به…

سید علی اصغر علامه

شورای سوم شهر مهر از پرحاشیه ترین شوراهای منطقه در طول شش سال گذشته بوده است ، با توجه به پایان دوره سوم شورای شهر گفتگویی با سید علی اصغر علامه جوان ترین عضو شوراهای شهر در کل کشور  و  از اعضای پرحاشیه شورای سوم شهر مهر داشته ایم ؛ وی در این مصاحبه به بیان مسائلی پرداخته است که مطالعه آن خالی از لطف نیست. تا پایان گفتگو با ما باشید.

چرا شما برای دوره چهارم شورای شهر مُهر وارد میدان رقابت نشدید؟

سلام. دوره سوم خودش به اندازه سه دوره کار بود . دوستان دیگری حضور پیدا کردند و برای ورود بنده به عرصه انتخابات نیازی دیده نمی شد.

برنامه شما برای آینده چیست؟

در خدمت دوستان هستیم

انتقادی که مدام به شورای شهر وارد می شود عدم اطلاع رسانی در خصوص فعالیت های صورت گرفته است. با توجه به پایان دوره شما آیا برنامه ای در این خصوص دارید؟

من فکر می کنم کمی بی انصافی است ، بیشترین حضور در بین مردم را  شورای سوم داشته است . دوبار  در طول این چند سال گزارش عملکرد چاپ و در دسترس مردم قرار گرفته است ؛ البته گزارش جامع تر آن هم در حال آماده سازی است که به زودی منتشر خواهد شد.

می توانید به گوشه ای از خدمات شورای شهر و شهرداری مهر در این چند سال اشاره کنید؟

اگر گشتی درشهر بزنید خدمات شورای شهر و شهرداری را در این چند سال به خوبی مشاهده می کنید، ما بیشترین میزان آسفالت معابر را در این دوره داشتیم. بیشترین میزان تخریب و تعریض معابر در این دوره انجام شد. بیشترین زیر سازی را داشته ایم. بیش از ۷ پل احداث شده که پل فاطمیه جزء بزرگترین پل های شهرستان می باشد. همه میادین شهر در این دوره ساماندهی شده است. ایجاد پارک های محله ای متعدد ، روشنایی چند بلوارمثل خلیج فارس، بلوار پارسیان تا پالایشگاه و شهرک بسیجیان  را داشته ایم. راه اندازی دو دانشگاه و تجهیز آنها پس از پیگیری های طولانی ، خرید ماشین آلات سنگین برای شهرداری و پروژه های دیگر که ان شاالله به زودی گزارش آن در کتابچه ای که تهیه شده ارائه خواهد شد.

از شورای شهر انتظار می رود به عنوان نمایندگان مستقیم مردم نشست هایی متعددی جهت ارایه گزارش و مشورت با مردم برگزار کنند. فکر می کنید در این مورد موفق بوده اید؟

به خودمان نمره خوب نمی دهم ولی ضعیف هم نبوده ایم. در دوره سوم ما بیشترین مشورت با گروه های مختلف و بزرگان شهر داشتیم و این را هم باید در نظرگرفت که در شش سال گذشته بیشترین فشار سیاسی روی شورای شهر بود ؛ تمام ادارات به جزء چند اداره، علیه شهر مهر بودند . فرمانداران سابق یعنی قبل ار آقای حسین شیری همه علیه شهر بودند و هیچگونه همکاری نمی کردند و فشار هم می آوردند! خب در این شرایط اگر مشورت نمی شد  قطعاً به مشکلات جدی  برخورد می کردیم و با همین نشست ها و مشورت ها بود که توانستیم هم جلو این آقایان بایستیم و هم نگذاریم اهداف نامبارکی که داشتند به سر انجام برسد.

بزرگترین موانع شورای سوم جهت پیشبرد امور شهر چه بود؟

خیلی رُک عرض می کنم ؛ فرمانداران وقت به خصوص آقای صادقی از موانع اصلی شورای شهر برای عمل به وظیفه محوله از سوی مردم بودند! به عنوان مثال ما شهردار انتخاب می کردیم و طبق قانون باید حداکثر طی ده روز حکم وی زده می شد که اگر اتفاق می افتاد اینقدر حرف و حدیث هم راه نمی افتاد ،  ولی متاسفانه آقای صادقی بدون هیچ توجیه منطقی نزدیک به هشت ماه از صدور حکم شهردارجلو گیری کردند. بنده بعنوان نماینده مردم مهر در شورای سوم با پذیرش مسئولیت سخنم اعلام می کنم فرماندار وقت خیلی به شهر مهر ضربه زدند .

وقتی به مرکز شهرستان مهر می نگریم مشکلات متعددی وجود دارد؛  از ورزش و هنر گرفته تا اقتصاد و وضعیت آموزشی و… که دغدغه امروز جوانان است؟ نظر شما چیست؟

قبول دارم! اما باید موانع را شناسایی کنیم ، کمی پشتکار داشته باشیم و کمبود ها را جبران کنیم. این هشت سال خیلی به شهر مهر آسیب وارد شد! امیدوارم که در این دولت جبران شود ، اگر چه باید مردم و به خصوص جوانان در توسعه و رفع کمبودها کمک کنند.

 

می دانیم که ائتلاف پنج نفره اصلاح طلبان شهر مهر که اتفاقا هر پنج نفر با رای قاطع مردم رای آوردند با مدیریت شما شکل گرفت. بفرمائید چگونه جوانی چون شما موفق به چنین کاری شد و چگونه به ائتلاف رسیدند؟

خواستیم و شد. خدا را شاکریم که با کمی تلاش توانستیم اتحادی حداکثری به وجود بیاوریم . بنده به تنهایی این کار بزرگ را انجام ندادم بلکه دوستان دیگری هم همکاری شبانه روزی داشتند. کافی است صادقانه به مردم محبت کنید همین صداقت کار ها را به خوبی جلو می برد. ما ابتدا نشستی با همه کاندیدا گذاشتیم و همه به اتفاق آرا به این پیشنهاد که هرکدام یک نماینده مشخص کنند و سه نفر هم به عنوان معتمد جلسه ای بگیرند و هر تصمیمی در این شورای مشورتی اتخاذ شد، قبول کنند. بعد از برگزاری شورای مشورتی نهایتاً هفت نفر مشخص شدند که این هفت نفر به مدت چهار روز تبلیغ کنند و با مردم  جلسه برگزار کنند. ۲۰ خرداد هم جلسه ای برگزار شد و هر هفت نفر با یک پیشنهاد  به توافق رسیدند ؛ البته یک نفر در همان جلسه از ائتلاف کناره گیری کرد. شش نفر باقیمانده مصوب کردند هر کدام یک نماینده معرفی کنند و پنج نفر هم به عنوان حَکم مشخص شد و با امضاء تفاهم نامه ای مقرر گردید  این ۱۱ نفر هر تصمیمی گرفتند بقیه بپذیرند. جلسه برگزار شد و اتفاقاً بنده هم  جزء آن ۱۱ نفر نبودم و حق رای نداشتم . این یازده نفر بلافاصله جلسه گذاشتند و نهایتاً پنج نفر معرفی کردند و شاهد بودیم که چقدرنتیجه این جلسات باعث شادی و نشاط در بین مردم گردید. در این روند همه گروهها و اقوام و طوایف حضور داشتند. یعنی کاری گروهی شد و نتیجه مطلوب و خوبی هم داشت.

منتخبین شورای شهر مهر را چگونه ارزیابی می کنید؟ آیا می توانند قوی عمل کنند؟

دوستانی که به شورای چهارم راه یافته اند افرادی متعهد ، خوش نام ، جوان و پر انرژی هستند و اگر همه کمک کنند قطعاً موفق خواهند شد. البته موضوعی که نباید فراموش شود اینکه همه کارها را نباید از شورای شهر بخواهیم. خودمان هم باید کمک کنیم تا به آنچه در شأن این مردم و شهر است دست پیدا کنیم.

فضای حاکم بین شورای شهر لامرد و مهر همیشه فضای تقابل بوده است ؛ با توجه به انتخاب شدن افرادی همفکر شما از سوی مردم ، پیش بینی می کنید این جو در آینده چگونه باشد؟

ابتدا متذکر می شوم که شورای شهر مهر هیچگاه در تقابل نبوده است، بلکه این شورای شهر لامرد بوده که تا به امروز چندین شکایت بی مورد علیه شهر مهر داشته است و تمام اسناد آن نیزموجود است؛ هیچگاه نبوده که شورای مهر به ناحق اقدامی انجام دهد. به عنوان مثال شورای سوم شهر لامرد شکایت کرده اند که چرا حریم شهر مهر بزرگ است ، چرا مٌهر شهرستان شده است و یا چرا پالایشگاه پارسیان در شهرستان مهر واقع شده است. خیلی عامیانه می گویم؛ خداوکیلی! کدام یک از این شکایت ها به شورای شهر لامرد ارتباطی داشته است؟ در واقع شورای سوم شورای تک و پاتک بوده است. با وجود این دست اقدامات که  فقط کدورت ها را زیاد کرده و هیچ نتیجه ای جز اتلاف وقت و هزینه نداشته است ما کوچکترین اقدامی نباید انجام دهیم که اتحاد این منطقه از بین برود. مثالی برای شما می آورم، آقای قادری نماینده لامردی شهر شیراز کلیه شهرداران دو شهرستان را به ملاقات وزیر کشور بردند و  فقط شهردار مهر را نامحرم دانسته و از وی دعوتی بعمل نیاوردند ؛ این مسائل است که  کدورتها را زیاد می کند. در همین رابطه  در مراسم دعای کمیلی در شیراز که هرهفته مهری ها برگزار می کنند و اتفاقا دکتر قادری هم حضور داشتند به ایشان گفتم ؛ شما چهره ای علمی و سیاسی هستید و اکثرمصاحبه های شما با نشریات اصلاح طلب انجام شده است ؛ باید به مسایل کلان کشور توجه کنید و در واقع کل منطقه ، چه مهر و چه لامرد یا ما بقی شهرها  را به یک چشم ببینید؛ چرا از شهردار مهر برای ملاقات با وزیر کشور دعوت نکردید؟ عدم دعوت از شهردار مهر اقدام نسنجیده ای بود. ایشان قبول کردند و گفتند که شخص دیگری دعوت گرفته و خودشان هم از این قضیه ناراحتند و بعد از آن باوجود اینکه دیدار انجام نشد، شهردار مهر را دعوت گرفتند. واقعا اینگونه اقدامات پسندیده است؟

 امروز آن افرادی که در لامرد اینگونه تفکر را دنبال می کردند رای نیاورده اند و این نشان دهنده آن است که مردم لامرد به هیچ وجه تفکر و عملکرد آنها را نمی پسندند و جالب اینکه آقای قسمی جزء ده نفر هم نشدند! امروز ما شاهدیم تفکری در لامرد رای آورده است که شعار اتحاد و همدلی با کل منطقه سر می دهد. ما هم استقبال می کنیم و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

به نظر شما برای رفع کدورتها در منطقه و به خصوص بین لامرد و مهر چه اقداماتی باید صورت گیرد؟

گذشت،تحمل یکدیگر،همه منطقه را به یک چشم دیدن ، کنار گذاشتن تنگ نظری ها و اینکه خارج از هرگونه انحصارطلبی دیدگاهی کلان نگر داشته باشیم.

نکته جالبی که اختصاصاً در مورد شما در سایت مهرستان وجود دارد اینکه هر گاه مطلبی در مورد شما یا از شما در سایت درج می شود فقط انتقادات و اتهامات در نظرات متوجه شماست و نه عنصر دیگری در شورا !  به نظر خود شما علت چیست؟ البته متذکر می شوم IPها معمولا یکی است و این یعنی دو سه نفر هستند  که این نظرات را ارسال می کنند.

مگر با نظرات تخریبی که البته دوستان به اطلاع خودم هم رساندند، به نتیجه رسیدند؟ این انتخابات به خیلی ها نشان داد که ما هیچ وقت کاری نکریدم که منافع و مصالح شهر در آن نباشد. مسایل مربوط به این انتخابات را من و آقای سجادی پیگیری کردیم و در تمام مراسم ها ما دو نفر صحبت کردیم. در این چند سال هم بیشترین تخریب علیه ما دو نفر بوده است. دیدید که مردم خیلی خوب جوابشان را دادند . هر کسی هر سوالی دارد بیاید و بپرسد. من با تمام وجود در خدمتشان هستم . قطعاً عده ای که به دنبال چیزهای دیگری بودند و ما را مانع خود می دیدند دست به تخریب می زنند که مهم نیست و ما آنها را به خدا واگذار می کنیم ؛امیدواریم که خودشان را اصلاح کنند و با مردم باشند و به این اتحاد مردمی بپیوندند. متاسفانه عده ای آدرس اشتباهی به مردم می دهند تا کسی سراغ خودشان نرود ، ولی الحمدالله مردم ما خیلی آگاهند.

دغدغه فعلی مردم آینده شهرستان و جایگاه شهرستان مهر از نظر سیاسی در دولت دکتر روحانی است. با توجه به حمایت بالای اصلاح طلبان مهری از رئیس جمهور ؛ شما این موضوع  را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما شهرستانی مستقل؛ با شهر ها ، روستا ها ،بخش ها و مرزی مشخص هستیم. مردم شهرستان مهر در استان فارس بعد از مرودشت در جایگاه دوم از نظر درصد بالای رای به آقای روحانی هستند و اصلاح طلبان تلاش زیادی در مرکز چه در استان ها و چه در شهرستان ها انجام دادند. اولاً باید متذکر شد قبل از انتخابات اصلاحطلبان و آقای عارف بدون هیچ سهم خواهی و با کمترین توقع به نفع آقای دکتر روحانی کنار رفتند؛ همه این اقدامات برای این انجام شد که کشور از بحرانی که آقای احمدی نژاد و همراهانشان ایجاد کردند خارج شود. دغدغه اصلی اصلاح طلبان رهایی از گرفتاری ها و بن بستی است که برای کشور درست شده است. باور کنید مردم وقتی آقای احمدی نژاد رفتند نفس راحتی کشیدند. این هم به خاطر قانون های خلق الساعه ، دستور العمل های آنی ،  بالا و پایین شدن قیمت ها ، اوضاع وخیم اقتصادی ، کاهش امید جوانها به آینده و…بود. مردم در همین نوسانات دچار مشکلات زیادی شدند. ثروتمندان غنی تر و فقرا فقیرتر شدند. اولین هدف از حمایت یکپارچه اصلاح طلبان برون رفت از این وضع بوده است و الحمدالله با پیروزی قاطع انجام شد و امروز آرامشی به جامعه تزریق شده است و ان شاالله شهرستان ما هم در این دولت شاهد رشد و پیشرفت بیشتری خواهد بود.

خوشبختانه برای سومین بار فرزندی از این دیار جهت وزارت در کابینه دولت معرفت شده است نظر شما چیست و آیا آقای سید محمود علوی هم می تواند مانند آقای موسوی لاری ، جهشی در اقتصاد و معیشت مردم منطقه ایجاد کنند؟

این منطقه قبل و بعد از انقلاب شاهد چهره های برجسته ای در نظام جمهوری اسلامی بوده است از ابتدای انقلاب حضرت آبت الله مهری و بیت محترم ایشان و روحانیون اطراف این بزرگوار ، منشأ خیر و برکت برای منطقه بوده اند. این باعث افتخار مردم این منطقه است که در دولت های  بعد از انقلاب شاهد حضور فرزندان خود در کابینه است. حضور حجة الاسلام موسوی لاری در کابینه آقای خاتمی و وزارت کلیدی کشور ، حضور آقای قاسمی در دولت آقای احمدی نژاد در وزارت نفت و در این دولت که شاهد حضور حجة الاسلام علوی در وزارت اطلاعات  هستیم.  قطعاً حضور در کابینه نه اینکه برای شهرستان بلکه برای استان منشأ خیر خواهد بود ولی ایشان با توجه به وظیفه ای که بر عهده دارند ممکن است کمتر بتوانند به مسائل منطقه ای بپردازند ولی مطمئناً شاهد توسعه خواهیم بود واین باعث افتخاراست که در یک منطقه از استان فارس سه وزیر در سه دولت حضور دارند.

دولت روحانی را چگونه ارزیابی می کنید؟

به نظر می رسد دولت توانمندی داشته باشیم ؛ البته اگر مجلس همکاری کند و بگذارند ژنرالها به جای گروبانها کشور را اداره کنند.

از دولت آقای روحانی چه انتظاری دارید؟

هیچ انتظاری نداریم جز اینکه به وعده هایی که داده شده عمل کنند.

تصور می کنید دولت یازدهم موفق باشد؟

به نظر می رسد دولت موفقی خواهیم داشت البته اگر افراطیون مجلس بگذارند.

بزرگترین نقدی که به دولت احمدی نژاد وارد بود ؛ چیست؟

قانون گریزی و واگذاری کارهای بزرگ به آدمای کوچک

چرا می گویند آقای احمدی نژاد خیلی جرات داشت؟

چکار کرده اند که نشان دهنده جرات ایشان باشد؟ اینکه وسط کشوری در اقتدار کامل نیروی های مسلح مثل ارتش و سپاه و … چیزی بیان کنند مگر جرات می خواهد؟ رئیس جمهور باید برنامه داشته باشد نه جرات!

به نظرما قدری بی انصافی می کنید ، هدفمندی یارانه ها جرات نمی خواست؟ سهمیه بندی سوخت؟ و مواردی دیگر

هدفمندی  قانون خوبی است اما اجرای هر قانونی هم اصول خاص خود را دارد. آقای احمدی نژاد چه بر سر مملکت آورد؟ اینکه بودجه عمرانی را برداری و طرح هدفمندی اجرا کنند واقعاً جرات می خواهد؟ اینکه اقتصاد را نابود کنند و اینکه کشور را بی برنامه جلو ببرند جرات می خواهد؟ باید برنامه ای مطمئن و کارشناسی شده وجود داشته باشد ؛ مگر می شود کشوری با این عظمت را بدون برنامه جلو برد؟ شما کشور مالزی را ببینید! تمام برنامه های پنج ساله ای که داشتند اجرا شده است و امروز یک اقتصاد پویا دارد. آقای احمدی نژاد کدام برنامه را درست اجرا کرد؟ اینکه یک گونی پر پول کنند و در کشور بچرخند کار  درستی نیست. ما با مشکلات پارس جنوبی غریب نیستیم ؛ حتی یک فاز پالایشگاه در زمان آقای احمدی نژاد افتتاح واقعی نشد! روز آخر رفتند و فازهای ۱۵و۱۶ را افتتاح کردند ؛ من از نزدیک این فازها را می شناسم. هنوز خط انتقال ندارد؛ هنوز چاه ندارد! از واحد پالایشگاهی کناردستش گاز را وارد کرده و فقط سوزاندند. به این چه می گویند؟

نمی خواهد راه دوری برویم؛ آقای احمدی نژاد سال۸۶ به شهرستان مُهر آمدند. سخنرانی ایشان هم موجود است ؛ حقیقتاً کدام شعار وی محقق شد؟ در این هشت سال حتی یک اتاق عمل موقت نتوانستند برای تنها بیمارستان شهرستان آماده کنند. بنده ده ها نامه برایتان از دستور وزیر و وکیل گرفته تا استاندار و مدیر کل می آورم که یکی از آنها هم اجرایی نشد! وزیر یا استاندار وقتی وعده ای می دهد نباید وعده سرخرمن باشد! هرچیزی را امضا می کند باید اجرا شود. پای آبرو و اعتبار نظام اسلامی در میان است. اما اینجا در شهرستان مهر رئیس جمهور مملکت قول می دهد و مصوب می کند ولی  اجرا نمی شود! این یعنی بی برنامه بودن ؛ یعنی هدف از این سفر مشخص نبوده است. اطرافیانشان قادر به برنامه ریزی نبوده اند و جایگاه مسئوولیتی خود را بعنوان مدیری در جمهوری اسلامی درک نکرده اند.

طبق تحلیل شما در طول هشت سال گذشته دولت های نهم و دهم کار مثبت و سازنده ای انجام نداده اند. آیا این دور از منطق ، عدل و انصاف نیست؟

بنده منکر کارهای خوب صورت گرفته در این هشت سال نیستم ؛ مسلماً فعالیت های خوبی هم صورت گرفته است اما متاسفانه در طول هشت سال گذشته کشور را به گونه ای مدیریت کردند که فعالیت های مثبتی هم که داشته اند در سایه انبوه اشتباهاتشان قرار گرفته است.اشتباهاتی که جبران هر یک سال ها زمان خواهد برد.

در ماه ها و خصوصاً هفته های منتهی به انتخابات ۲۴ خرداد شما در همه جلسات اصرار  زیادی بر شرکت حداکثری مردم در انتخابات داشتید ؛ چه چیزی باعث توجه زیاد شما به این موضوع شده بود؟

این انتخابات برای کشور در دو بعد داخلی و خارجی بسیار حائز اهمیت بود. در بُعد داخلی باید تغییراتی بنیادین ایجاد می شد. چرا که تفکر حاکم ناکارمدی و ناتوانی خود در اداره کشور را نشان داده بود. آنها در سال ۸۴ دولت را در بهترین شرایط تحویل گرفته و اکنون شاهدیم پس از ۸ سال  در بدترین شرایط ممکن تحویل داده اند.دولت های نهم و دهم فرصت هایی طلایی داشتند که باید از آنها به نحو احسن استفاده می کردند نه اینکه فرصت ها را مبدل به تهدید کنند. شرایط ناگواری بود و هر ایرانی که قلبش برای اعتلای این مملکت می تپید باید وارد عمل می شد و برای برون رفت از آن وضعیت به برگزاری بهتر و باشکوه تر انتخابات کمک می کرد.

این انتخابات در بعد خارجی هم کشور را بیمه کرد ؛ زیرا کشورهای غربی و در رأس آنها آمریکا تصور می کردند با تحریم هایی غیر انسانی که علیه ملت همیشه در صحنه ایران وضع کرده اند باعث فاصله گرفتن و جدایی مردم از نظام خواهند شد و به همین واسطه مردم حضور کم رنگی در انتخابات خواهند داشت. مسلماً اگر مشارکت مردم پایین می بود دشمنان نظام جریح تر شده و فشار بیشتری تحمیل می کردند. خوشبختانه مردم همانند گذشته با حضور حداکثری خود و انتخاب دولتی قوی ،  خط بطلانی بر سیاست های رنگ باخته آمریکا و دشمنان انقلاب کشیدند. قطعاً دولت و رئیس جمهوری که حمایت حداکثری مردم را داشته است با قدرت بیشتری پای میز مذاکرات خواهد نشست و ان شاالله به مرور شاهد رفع مشکلات و معذلات بوجود آمده در هشت سال گذشته باشیم.

انتخابات چگونه بود؟

مردم سنگ تمام گذاشتند. واقعاً حماسه ای دیدنی بود؛ بنده  تا ۱۲ شب در صف بودم تا بتوانم رای بدهم.

 

نظر شما در مورد پایان ماموریت حسین شیری فرماندار سابق شهرستان مهر که اعلام آن به یکباره صورت گرفت ، چیست؟

ما در این هشت سال شاهد شاهکار زیادی از دولت و مدیران استان بوده ایم و این هم افزون بر بقیه شاهکارها بود. متاسفانه در هشت سال گذشته چنین اعمال سطح پایین بسیاری در این شهرستان صورت پذیرفته است ؛ در آغاز هفته دولت فرماندار مهر را عوض کردند! همه این اتفاقات در راستای ضربه زدن به شهرستان و شهر مُهر صورت می پذیرد.

آقای حسین شیری فرماندار دولت احمدی نژاد بودند و همه می دانند منتخب ما هم نبودند و قاعدتاً باید بعد از معرفی شدن استاندار دولت یازدهم عوض می شدند. متاسفانه این آقایان با وجود تاکید دولت یازدم به خودداری مسئولین از هرگونه عزل و نصبی ، به نیروهای خودشان هم رحم نکردند. اصلا مشخص نیست سیاست مدیریتی آنها در اداره استان بر چه اصولی حاکم بود! در برخی موارد هیچ یک از اصول مدیریتی ، اخلاقی و حتی اسلامی رعایت نشده است. مگر نه اینکه یک استاندار باید دغدغه پیشرفت ، آبادانی و آرمش مردم شهرستانهای تحت امرش را داشته باشد؟ به عنوان نماینده ای از طرف مردم شهرستان از این آقایان سوالی دارم ؛ آیا توسعه و رفع محرومیت در شهرستان مهر برایشان اهمیت دارد یا خیر؟ اگر دارد ؛ چرا به خواست مردم  اهمیتی نمی دهند؟ آقایان در این شهرستان مرتب تغییر و تحول مدیریتی انجام داده اند و کارشان بردن یکی و آوردن شخص دیگری بوده است! در واقع فرمانداری و برخی ادارات را مبدل به یک مرکز کارآموزی کرده اند.

امروز چه چیزی منطقه را تهدید می کند؟

اعتیاد

بیشتر توضیح دهید.

متاسفانه سن اعتیاد در جوانان پایین آمده است ؛ هرچند وضع شهرستان ما نسبت به دیگر شهر ها بهتر است اما اگر تمهیداتی فوری اتخاذ نگردد این موضوع به ﻣﻌﻀﻠﻲ پیچیده تبدیل خواهد شد.

 

 

 


دیدگاه بینندگان
غیر قابل انتشار: ٠٠
در صف انتشار: ٠
انتشار یافته: ٠٠
|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۱۱:۲۷
١٦
٨

آقاي علامه اولا انتخابات تا ساعت ده بوده بعد شما تا ساعت ١٢چكار مي كرديد ثانيا زمان شما همزمان با دولت احمدي نژاد بوده است اگر ادعا داريد بيشتريت كار در زمان شما شده است پس به بركت وجود دولت احمدي نژاد بوده است ثالثا اگر ژنرال منظورت زنگنه هست ايشان تا بحال چند بار خواسته است انصراف دهد پس از سرباز هم كمتر هست ،،،

پاسخ ها
حمید
|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۱۲:۰۶
|
٣
١٧

سلام
اقای محترم لطفا اول خبرا رو خوب پیگیر باش بعد نظر بده اقای زنگنه به این دلیل میخواسته استعفا بده ک پولدارترین وزیر وزیر نفت هست الان صندوق نفت خالی از بودجه میباشد یعنی چی یعنی دست کسان دیگه تو صندوق بوده تو دولت احمدی نژاد.اقای زنگه ازش انتظار کار دارن با دست خالی ک نمیشه کار کرد پس استعفا دادنش به نفع خودشه.
به‌گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، علی ربیعی که روز گذشته در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی استان مازندران سخن می‌گفت، از تهدید بیژن نامدار زنگنه به استعفا از وزارت نفت در جلسه روز چهارشنبه گذشته هیئت دولت پرده برداشت.

وی با اشاره به درخواست یکی از فعالان اقتصادی برای پرداخت سهم 30 درصدی بخش اقتصاد از هدفمندی یارانه‌ها، اظهار داشت: ما هنوز [پولی] نداریم که بدهیم و گرفتاری دولت بر سر ماست.

ربیعی اعلام کرد: آقای زنگنه در جلسه چهارشنبه دولت تا [مرز] استعفا [از وزارت نفت] پیش رفت و گفت «با این وضع کار نمی‌کنم».

ﺑﺎﻗﺮﺯاﺩﻩ
|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۱۵:۲۳
|
٢
٦

اﮔﺮ اﻳﺸﻮﻥ ﺩﺭ ﻳﻜﻲ اﺯ ﺣﻮﺯﻩ ﻫﺎﻱ ﺷﻬﺮﻫﺎﻱ ﺑﺰﺭﮒ ﺭاﻱ ﺩاﺩﻩ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﭘﺲ ﺩﺭﺳﺖ ﮔﻔﺘﻪ اﻧﺪ.
اﻳﻦ ﺩﻭﺳﺘﻤﻮﻥ ﻫﻢ ﻣﻐﺰ ﺭﻭ ﻭﻝ ﻛﺮﺩﻥ و ﭼﺴﺒﻴﺪﻥ.ﺑﻪ.ﭘﻮﺳﺖ

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۱۱:۳۴
٩
٣٤

آقاي علامه از شخصيت هاي سرشناس جنوب فارس و از نيروهاي تاثير گذار و نفوذ دار در مركز كشور مي باشد خدا ايشان را براي ما نگه دارد

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۱۲:۰۸
٢٦
٦

من به ائتلاف شورای مهر رای دادم نه بخاطر علامه ویا ... چون افراد سالمی هستند و ان شااله خواهند ماند ولی نقدی بر سخنان گفته شده دارم پولهای میلیاردی شهرداری کجا رفت؟ پولی که میتوانست با مدیریت شورا شهر بزرگ وجدیدی ساخت؟ یک نظرسنجی کنید چند درصد مهر شهردار انتخابی شما را تایید میکند؟ اسفالت شهر که گفتید، که مال نهضت اسفالت دولت احمدی نزاد است که اینقدر تخریبش کردید؟ وخودتان پلاکاردش هم موقع افتتاح زدید، بی انصافی است بیایید زمینهای چمن، سالن ها و.... ورزشی زمان احمدی نزاد را ببینید و زمان اقای خاتمی هم بنویسید درست است احمدی نزاد از زمانی که با رهبری زاویه پیدا کرد دچار مشکل شد و با مجلس و قوه قضاییه درافتاد ولی حداقل در شهرستان مهر کدام مدرسه قدیمی وجود دارد؟ چند زمین چمن است؟ چند سالن حتی در دهستانهااست ؟و.... کارهای انجام شده در زمان شورای سوم با انهمه پولی که داشتید کدام است؟ اگر مردم رای میدند نه بخاطر اشخاص است بلکه میگند اگر فلانی بیاد برای شهر بهتره؟ شما احمدی نزاد رو اینقدر پایین اوردی که اگر کسی ندونه فکر میکنه همکار شما در شورای مهر بوده ؟ این که خیلی بی انصافی است؟ همه را تخریب کرده ای و فقط شورای سوم مهر قهرمانند؟ شما در شهرداری چه کردید ؟ فقط کارمندان همدیگر را متهم کردند و ابروی افراد ریخته شد؟ این پروند هایی که در دادگاه بود کدام ثابت شد؟ ما که شنید ه ایم همه تبرئه شده اند این همه هزینه دادگستری و وکیل از جیب چه کسی به غیر از مردم پرداخت شده است؟و.....

پاسخ ها
محمدي
|
۱۳۹۲/۰۷/۰۱ ۱۵:۰۷
|
١١
١

خداوندبهت اجربده كه لااقل يك آدم باانصاف وباايمان درشهرمهرپيداشدكه حرف حق بزنه

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۱۲:۳۱
٢
٨

از صحبت های آقای علامه استفاده کردیم و ارزوی سلامتی برایشان داریم
مهرستان عزیز لطفا کلمه ((معذل)) در خط پایانی را به معضل تصحیح نمایید

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۱۳:۵۶
١
٦

با سلام - آقای علامه در پاسخ به سوال مهرستان که به گوشه ای از خدمات شورای شهر اشاره کنید فقط به آسفالت معبر ، احداث چند پل و روشنایی بلوار اشاره کردند در صورتیکه همگان می دانند که کار شورای شهر بسیار فراتر از شهرداریها است و می شود گفت که بخش اندکی از کار شورای شهر مربوط به امور شهری است . آقای علامه آیا در زمینه کارهای بهداشتی ، بیمارستانی ،فرهنگی و آموزشی هم کاری صورت داده اید ؟

پاسخ ها
علي
|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۲۱:۳۰
|
٢
١٤

شوراي سوم خود را فقط شوراي شهرداري نمي دانست به عنوان مثال دو دانشكاه با جه فشاري تونستند راه اندازي كنند

ﺷﻬﻴﺪﻱ
|
۱۳۹۲/۰۶/۲۷ ۰۰:۲۶
|
٤
٤٩

اﻳﺴﺘﺎﺩﮔﻲ ﺩﺭ ﺑﺮاﺑﺮ ﻫﻤﻪ ﻛﺎﺭﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺿﺪ ﻣﻬﺮ اﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪ ﺧﻮﺩش ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻋﻤﻠﻜﺮﺩ اﺳﺖ

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۱۳:۵۸
٠
٨

من بودم در حوزه انتخابى که ساعت 12 راى دادن مردم تا ساعت ده رسما تمديد شد ولي قانون ميكه تا زماني كه مردم در حوزه انتخابي هستند بايد راي داده شود

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۱۴:۰۱
١
٧

مطالب خوبي بود بايد از شوراي سوم تشكر كرد

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۱۴:۰۹
٠
٠

در سطر آخر معضل به ....

پاسخ ها
مُهرستان
|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۱۵:۱۱
|
٠
٦

 

ﻣﻤﻨﻮﻥ

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۱۵:۵۰
٢
١٧

صحبتهای جامع وکامل برادرارزشمند.فرزانه وانیشمندم جناب علامه که چهره های موجه ، دلسوز، خدمتگزار شهرستان مهر که حتی فراترازان جنوب استان فارس هستند، راخواندم...وایشان راباهمه ناملایمتی هایی که خودوشهرستان مهر عزیز دیدند راباخواندن این شعر دعوت به گذشت میکنم..هرکه خاری افکنددرراه ماازدشمنی..هرگلی کزباغ وصلش بشکفد بیخارباد..جناب علامه عزیز همه ما دراین هشت سال شاهداین ناملایمتی هابودیم.ولی بایدتوجه داشته باشیم که اینهادرمقابل خونهای پاک شهدا ارزشی نخواهدداشت..این انقلاب ونظام هرچه به پایش زجروزحمت وجان نثاری کشیده شودارزش دارد..علامه عزیز م..امام ما فرمود هرگاه ازدرب بیرونتان کردند ازپنجره وارد شوید....مسلما ناتوانان دراداره یک نانوایی هرگز نخواهندتوانست خللی دراراده فرزندان حقیقی مکتب امام راحل بوجوداورند...برخیز برای حرکت درراه پرفرازونشیب ساختن ایرانی اباد ومستقل با اندیشه تدبیروامید.

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۱۷:۱۸
٢
٨

من با آقای علامه در مدرسه بالا رای دادم حدود ساعت 12 بود. صحبت های آقای علامه درست بود و حق بود. البته ضعف ها و کاستی هایی هم داشتن و باالطبع اشتباه هم داشتن امیدواریم این شورا هم موفق باشد . از شورای قدیم شهر بلمرد هم ممنونم که اینقدر سنگ اندازی کردند تا مردم مهر روز به روز متحد تر می شوند. دوره تفرقه افکنی تمام شده آن تفرقه ای که سالها پیش در شهر مهر ایجاد شد به حمد اله روز به روز در حال رفع شدن هست و رو سیاهیش به به ته دیگ (مسئولین شهرستان هم جوار)مونده...در کل متشکرییییییم

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۱۸:۲۳
٠
٤

آیا آمار سایت در مورد افراد آنلاین و بازدیدهای امروز و... واقعی است ؟ ممنون

پاسخ ها
مُهرستان
|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۲۳:۵۷
|
٠
٢٢

 

ﻣﺎ ﺑﺮاﻱ ﺁﻣﺎﺭ ﺳﺎﻳﺖ ﻋﻤﺪا اﺯ ﺳﻴﺴﺘﻢ اﺳﺘﺎﻧﺪاﺭﺩ ﺁﻣﺎﺭﺩﻫﻲ ﻭﺑﮕﺬﺭ ﻛﻪ ﻫﻤﻪ ﻃﺮاﺣﺎﻥ ﺁﻥ ﺭا ﺑﻌﻨﻮاﻥ ﻳﻜﻲ اﺯ ﺳﺎﻳﺘﻬﺎﻱ ﻣﺮﺟﻊ ﺁﻣﺎﺭ ﺩﻫﻲ ﻣﻲ ﺷﻨﺎﺳﻨﺪ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻛﺮﺩﻩ اﻳﻢ

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۱۸:۲۷
٢
١٠

اسفالت وزير سازي وكارهاي عمراني يكي از كاهاي شوراي سوم بوده راه اندازي دودانشكاه يكي ديكر ازخدمات انها بوده است كه جاي تشكر دارد

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۱۸:۳۵
٢
١١

اقاي علامه درمسجد سلمان در سخنراني كه كردند خود را فقط شوراي شهرداري ندانستند و ميكفتند درهمه بخشها كار كرذند واسناد نشان دادن

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۱۹:۲۴
٤
١

مهرستان عزیز لطفااز آقای علامه بپرسید چرا سرپرست جدید شهرداری مهر که خود از اصول گرایان شهر می باشد و از اتاق فکر ایشان بیرون آماده است و مغز متفکر ستاد انتخاباتی جناب آقای غلامی است به عنوان سرپرست منتخب شورای اصلاح طلب و شورایی که مردم از ترس جناح مقابل بهشون رای دادند می شود.. چه میشود که آقایان علامه و سجادی به این نتیجه میرسند که باید تیم مخالفشان در راس امور شهر برای حداقل سه الی شش ماه قرار گیرند..آیا نیروی اصلاح طلب و متخصص کار نبود؟چه جوابی برای کسانی دارند که بخاطر تفکر اصلاح طلبی به آنان رای داند اما مثل خانم راستگو در شورای تهران رای دیگری دادند.

پاسخ ها
ﺷﻬﻴﺪﻱ
|
۱۳۹۲/۰۶/۲۷ ۰۰:۲۷
|
٠
٨

ﻣﮕﺮ ﺷﻤﺎ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻣﻮﺳﻮﻱ ﻻﺭﻱ و اﻧﺘﻘﺎﺩﺷﺎﻥ اﺯ اﺻﻼﺡ ﻃﻠﺒﺎﻥ ﻣﻌﺘﺮﺽ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻢ ﺭاﺳﺘﮕﻮ ﺭا ﻧﺨﻮﻧﺪﻳﺪ?!

یوسف
|
۱۳۹۲/۰۶/۲۷ ۱۱:۳۶
|
١
٢

آقای به خیال خود اصلاح طلب تمام درجا زدنها و ضربه هایی که تا به حال به مهر وارد شده از طرف افرادی با طرز تفکر شما بوده
به یاد داشته باشید که جاهلیت عصر جدید تعصبه

م
|
۱۳۹۲/۰۶/۳۱ ۱۰:۳۷
|
١
١

عاجزانه خواهشمندیم تفکرات قومی قبیله ای را کنار بگذارید و به پیشرفت شهر کمک کنید!
همانطور که رییس جمهور گفت حزب مال زمان انتخاباته و بعدش هم کرکره شو میکشن پایین!!
این نتیجه تفکرات غلط خود آقای علامه است که مرزبندی جدیدی درست کرده!!

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۲۰:۲۰
٠
٥

بنده ساعت 11 رای دادم تو مدرسه هدایت حالا اقای علامه گفتن ساعت 12 دیگه نمیخواد اینقدر نکته گیر باشین کاش رو همه مسائل شهر همین قدر نکته گیر بودین

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۶ ۲۱:۲۷
٥
٣٠

احسنت بر مرد عمل و صداقت سيد علي اصغر علامه

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۷ ۰۱:۵۳
٨
٣

راست گفته دیگه کار بزرگ داده اند به ادمهای کوچکی مثل ..(حذف متن)..این حرف خودشه وایشون در جائی نیستند که خواسته باشند از دکتر احمدی نژاد انتقاد کنند در ضمن اقای علامه..(حذف متن).. دومی نداری میخوای مصاحبه هایی که در دولت نهم ودهم کردی وچه قدر از احمدی نژاد ودولتش تعریف وتمجید کردی بزارم روسایت،ادم باید مرد باشه وحرف مرد هم یکیست ،همین کارا میکنی که همیشه عقبید دیگه ،وشما مهرستان عزیز هر چیز نسنجیده را نباید گذاشت روسایت ..(حذف متن)..سر هم کرد که خودی نشان بده که نشد کار بله ماهم از بعضی کارهای اون دولت ضربه خوردیم ولی انصافا کارهائی تواین مملکت کرد که عمرا کسی بتونه انجام بده شما که اصلاحات اصلاحات میکنید چند تا از کاراشون بگید تا ما بهتر بدونیم ما ده سال قبل اینقدر فقیر بودیم که یک تلوزیون سیاه وسفید نداشتیم چه برسه به لپ تاپ وکامپیوتر یک پنکه نداشتیم چه برسه به یخچال فریزر دوقلو یک خط تلفن نداشتیم حالا الحمدالله همه ده خط موبایل دارند چه میدونستیم موتور چیه حالا بیشتر مردم ماشین دارند ،انصاف داشته باشید اون ادم رفت تا بود میخواستید جرات بخرج بدید وبگید نه الان که نیست ودکتر روحانی هم ادب ومعرفتش بیشتر از این حرفاست که ..(حذف متن).. مانند شما فکر کنه

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۷ ۰۱:۵۴
٢
١٢

ما هم به نوبه خود از حاج اقاي سجادي امام جمعه سابق اقايان علامه سجادي و بهمني كه در اين سالها شهر را تنها نكذاشتن تشكر ميكنيم واقعا تلاش كردند اين را همه ميدانند وعده اي هم نميخواهند بفهمند

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۷ ۰۷:۴۷
١٥
٥

اکه آقای علامه حتی ثلث درصد هم احتمال میداد صلاحیتش تایید می شود شک نکنید درانتخابات نامزد می شد

پاسخ ها
یوسف
|
۱۳۹۲/۰۶/۲۷ ۱۱:۳۹
|
١٦
٢

گل گفتی

ahmad
|
۱۳۹۲/۰۶/۲۹ ۱۴:۱۵
|
١
١١

موافقم
اگر ایشان آمده بودند حتما رد صلاحیت می شدند همانطور که همه دیدند افراد اصلی تاثیر گزار برای شهر همه رد شدند و مسلما آقای علامه رو هوا رد می شد.
البته اینکه واقعا هم قصد داشته بیاد یا نه نمیدونم

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۷ ۰۹:۵۹
٢
٤

آقای علامه جوانی اندیشمند ,دلسوز,پاکدست,وکلی نگر در جنوب فارس هستند.
دیدگاههای بی غرضانه وبی آلایششان اورا چهره ای محبوب در بین مردم ساخته است .
مشکلی که محسوس است ودرکلام آقای علامه نیز آمده است این بود که بعضی از متولیان امور سیاسی وواداری شهرستان به علت کج فهمی وباند بازی وعلاقه شدید باجناح حاکم لامردبرخلاف ماموریت قانونی خود, خلاف آن عمل می کردند وگاهی همگام با بدخواهان مردم شهرستان مهرقدم برمی داشتند
اماامروز بیداری همه ما واتحادمان ,راهکار پیشرفتمان خواهد بود.

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۷ ۱۱:۰۸
١
٣

برادران عزیز از خواب بلند شید ببینید چه بر سر شهر مهر دراوردن اقایون لامردی وهمدستانشون شهرک صنعتی که حدود 700هکتار بوده اوردنش حدود80 هکتار تازه اونم قسمت شوره زار ---ضمنا سند زمین شهرک که 8 سال پیش باید میگرفتن هنوز خبری ازش نیست و یه نفر لامردی گذاشتن مسول شهرک که بدترین ..(ﺣﺬﻑ ﻣﺘﻦ)... به مهر کرده واقایون اصولگرای مهر همچنان در خواب ...(ﺣﺬﻑ ﻣﺘﻦ)... هستن فقط موقع انتخاباتها بیدار میشن ومیان بر ضد شهرشون رای میدن واقعا متاسفیم.......

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۷ ۱۱:۴۹
٠
٨

من از نزديك همواره شاهد بود كه آقاي علامه چقدر پيگير مساىل و مشكلات شهر مهر مي باشد بايد قدر امثال ايشان را دانست و به وجودش افتخار كرد

پاسخ ها
م ح م د
|
۱۳۹۲/۰۷/۰۱ ۱۴:۵۱
|
١٥
٠

اتفاقا ضررحركات ورفتاروصحبت هاي بي موردوبيجاي آقاي علامه خيلي بيشترازمنفعت آن است

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۷ ۱۳:۲۳
٢١
٢

خدمت اصلاح طلب عزیز عرض می شود با توجه به شنیده ها که تعیین سرپرست شهرداری به پیشنهاد رئیس شورای سوم آقای بهمنی ونائب رئیس شورای چهارم آقای سید جواد موسوی وهمچنین وهب دژگام وسجاد غلامی وهمچنین عبدالله شمس بوده وهیچ ارتباطی به آقایان علامه وسجادی ندارد

پاسخ ها
حمید
|
۱۳۹۲/۰۶/۲۸ ۱۱:۴۳
|
١
١٧

سلام خواهشا این بحث های الکی رو نکنید اگه کسی میخواست گوش به حرف اینا باشه ک اینا رای میاوردن نمیگم اینا ادمای بدی هستن ولی این حرفا دروغه.

موسوي
|
۱۳۹۲/۰۷/۰۱ ۰۸:۲۴
|
٠
٧

هيچكس درانتخاب سرپرست دخيل نبوده فقط خود شوراي چهارم.اگرهمه ماتفكرات اينچنيني داشته باشيم هميشه بايد در همين مرحله بمانيم دوست عزيز تعامل بهترين سلاح براي پيشبرد اهداف است

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۷ ۱۳:۲۷
١
٧

شورای سوم به ویژه اقای علامه وبهمنی با این همه زحمتی که کشیدن ممنون

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۷ ۱۴:۰۲
٣
٤

ماشاالله چه گرد و خاکی. دوستان باور کنید که مشکل مهر همینه. اولن ایمکه هر جایی باب گفتگو باز شد باید بشینند و به هم بدو بیراه بگن. دومن هر کی میاد یه چیزی میگه و میره. مهرستان جان! چرا از آقای علامه نمی خایید به ایرادات پاسخ بده؟ بهتره در کامنتهای ذیل مطلب زمینه یک گفتگوی منطقی فراهم بشه.
موفق باشید

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۷ ۱۴:۳۵
٠
٦

تاجایی که ما مید ونیم اقای علامه از اون دولت انتفاد کردنئد

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۷ ۱۴:۳۷
٢
٩

درود بر علامه

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۷ ۲۳:۳۵
١
٧

برادران و خواهران عزيز در هشت سال كذشته فشارهاي زيادي به شهرستان مهر وبه خصوص شهر مهر وارد شد عده اي كه شهر را رها كردند ورفتند وانها تنها زماني به مهر ميايند كه همه جيز اروم باشه وبراشون مهم نبود كه جه بر سر مهر ما ايد تنها وتنها جند نفر ايستاند و مردانه دفاع كردند واين مردان روزهاي سخت اقايان علامه سجادي و امام جمعه سابق حاج اقا سجادي بودند نترسيدند ومبارزه كردند ما جوانان شهر مهر از اين عزيزان تشكر ميكنيم و حمايت قاطع خود را اعلام ميكنيم

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۸ ۱۸:۲۴
٣
٥

سلام پسر عمه شیرین زبون و دوست داشتنی من! مواظب دور و بریات باش تا تو رو سیبل و سپر خودشون قرار ندن و هر مطلبی رو که خودشون به هر دلیلی نمیخوان بیان کنند رو از حنجره کودکانه شما ترواش بدن!!! مواظب خودت و خویهات و قلب مهربونت باش...بای

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۹ ۱۱:۰۵
١
١

سلام مهرستان فکرنمیکنیدانتشاراسامی افرادی که درموضوعی دخالت ندارند نوعی بی احترامی به افراداست.منظور نظرمختار است

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۹ ۱۱:۴۶
٢
٠

همیشه هر دیاری به اندازه بزرگانش رشد می کند شما نگاه کنیدوقتی ایران بزرگش شاه مخلوع بودچه بود و بعد از انقلاب که در راس آن فقیه عالم و عادل و شجاع قرار کرفته چه شده؟ نباید بی دلیل فردی را بزرگ نمود و او ظرفیت نداشته باشه بشود بزرگ مغرور. همه را کوچولو ببینه و خودش را اعلا همه مردم را کور وبی شعور پندارد و خود را جامع و کامل. تا دیروز..(حذف متن)....(حذف متن).. به رئیس جمهور مردم که به گواه همه حتی دشمنان دقیقه ای برای آبادی و عزت ایران نخوابیده توهین می کند انگار با هم شورایی خود طرف است. دولتی که پول میلیاردی که ما خوابش نمی دیدیم داد و آبش کردیم و چه خدماتی به کشور نمود و اگر تجمعات و حرکات ناشایست دوستان ایشان آبروی شهر نمی برد و بهانه به دست مخالفان بی مروت شهرستان نمی داد و شورای سوم بجای پرداختن به عمران دنبال اقدامات از بالا هدایت شده نبود به مراتب شهر ما آبادتر بود.
شاید چند نفری به ایشان بعنوان خدا می نگرند ولی هیچ گروهی از مردم افراد این چنینی را سالم نمی دانند و اینان بی دلیل رای خوب مردم به شورای چهارم را به نفع خود مصادره می کنند مردم چون از..(حذف متن)..دست ایشان متنفر بودند به چند نفر سالم و ÷ک دست رای داده اند ولی این طور که از شواهد پیداست اعضای شورا نیز باورشان آمده که مردم بخاطر گل روی آقای .... به شورای چهارم رای داده ان خدا کند حدس من اشتباه باشد ولی اگه واقعیت داره خواهش میکنم. تا دیر نشده دیدگاه خود را اصلاح نمایند.
ما بزرگانی به معنای واقعی داریم که هم معروفند و خیلی هم بخاطر گرد و خاک آقایان گمنامند چرا به آن ها مراجعه نکنین و شهر را سپرده ایم به آدمی که چند سخنرانی افراد معاند گوش می دهد و بازگو می کند و فکر می کند در 8سال گذشته همه کارها تعطیل بوده فقط ایشان فغال بوده اند.
بدکار کردن شورای سوم اونقدر واضح است که نیازی پرسیدن و شنیدن نیست. انشاالله شورای چهارم خود تدبیر کند و از دیدگاه های مختلف کمک بگیرد تا مشکلات واقعی شهر شناخته شود و با انعکاس عاقلانه آنها از فرصت دولت تدبیر و امید بهترین بهره ببریم تا هم شهرستان و هم شهر از قافله آبادانی عقب نیفتد. از مهرستان بخاطر روشنگری و انعکاس دیدگاه های متضاد قدردانی می شود.

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۹ ۱۶:۰۱
١
٢

باسلام برادر رضایی چه خبره میدونی 700 هکتار سر به کجا میکشه اشتباه نکن برادر زمین شهرک صنعتی شیراز هم 700 هکتار نیست برادر شهرک صنعتی لامرد که اون چیزی که دیده میشه حدود 10 هکتاری بیشتر نیست شما از کجا درآوردیت البته فکر کنم 700 هکتاری منظور منطقه ویژه صنایع لامرد بوده که به گوش شما رسیده

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۹ ۲۳:۳۰
٧
٠

..(حذف متن)....(حذف متن)....(حذف متن)...هرچند مثل گذشته به اشتراک نمی گذارید

پاسخ ها
مُهرستان
|
۱۳۹۲/۰۶/۳۰ ۰۰:۰۲
|
٠
٠

نظر شما مشمول بند پنجم قوانین سایت می باشد.

|
۱۳۹۲/۰۶/۲۹ ۲۳:۵۶
٦
٢

..(حذف متن).. اقای علامه!!
شما بفرمایید درکدوم دوره از شوراهای شهر مهر رای اکثریت با مرزبندی شما(اصلاح طلب) نبوده است!!؟
همین مرزبندی شما بزرگترین ضرر را به شهر مهر متاسفانه وارد کرده است!!
شورایی که بر اساس تخصص و تجربه نباشد به چه دردی میخورد!؟
..(حذف متن)....(حذف متن)..!

|
۱۳۹۲/۰۶/۳۰ ۰۹:۰۳
١
١

مشکل ما مهریا اینه که توقع داریم هر دولتی سر کار بیاد باید مثل زمان خاتمی برا شهر مهر کار کنه و اگر کار نکنه میگیم برامون کاری نکرد فکر نمی کنیم اون زمان اگر کاری شد به خاطر وزیر کشور بود زمان خاتمی اگه برا مهر کاری شد برا بعضی جاهای دیگه کارنشد ومردم شهر و روستاهای مجاور ناراضی بودند چون وزیری نداشتند تو همین منطقه خودمون لامردیا ، گله داریا ، اسیریا و وراویا ناراضی بودند میگفتند فقط برا مهر داره کار میشه اینو میتوانید از مردم این شهرها بپرسید ولی زمان احمدی نزاد اگر کاری شد برا همه جا کار شده ممکنه یه جا بیشتر و یه جا کمتر ولی جایی نبوده که کاری نشده باشه و عدالت بیشتری رفتار شده ، بنابراین خیلی بی انصافیست اگر خواسته باشیم خدمات دولت احمدی نژاد رو در این شهرستان نادیده بگیریم وکارهای انجام شده رو به حساب خودمون بزنیم

|
۱۳۹۲/۰۶/۳۰ ۰۹:۲۸
١
١٤

اين يك واقيت هست كه دولت قبل ضربات سختي به كشور ونظام وارد كرد خيلي نياز به تحقيق هم نداره ميشه راحت فهميد جرا به اقاي علامه توهين ميكتيد شما بياييد منطقي دفاع كنيد مثلا فاز 15و16بريد ببينيد ببينم راست كفته يا نه بهتون بر نخوره ربطي به شوراي سوم هم نداره

|
۱۳۹۲/۰۶/۳۰ ۰۹:۳۰
٢
١٥

اينايي كه توهين ميكنن در شوراي جهارم ناكام شدن حالا اينجا تلافي ميكنن

|
۱۳۹۲/۰۶/۳۰ ۱۲:۱۹
٠
١

سلام بر مهرستان عزیز مصاحبه های اقای علامه معمولا جنجالی هست اما از اینکه مهرستان این مصاحبه انجام داده سپاسگذارم مطالب مطرح شده خوب بود ولی ای کاش بیشتر میبود وبه بسیاری از مسائل دیگر هم پرداخته می شد در کامنتهایی که گذاشته شده گاها باز می بینیم که توهین شده شخص مصاحبه کننده ای کاش این افرادی که توهین میکنند یاد میگرفتند که به صورت کاملا رسمی در همیم سایت جواب بدن اگر اقای علامه گفته این دولت قبل ضعیف بوده شما با مدرک واستدلال بیایید بگید قوی بوده نه اینکه توهین میکنید من از مهرستان تقاضا دارم ترتیب مناظره های دو نفره یا سه نفره هرچند یک ماه بدهد مثلا همین اقای علامه به عنوان منتقد دولت ویک نفر موافق دولت در یک سالن که مردم هم حضور داشته باشند بحث بشود قطعا این گونه بحثها به توسعه کشور ومنطقه کمک خواهد کرد پس خواهش میکنم دست از توهین واین گونه کارهای تاریخ گذشته برداری

پاسخ ها
م
|
۱۳۹۲/۰۶/۳۱ ۱۰:۴۴
|
١١
٠

من فکر نمیکنم توهینی اینجا انجام شده!
مشکل اینه که سایت بیش از حد وابسته به آقای علامه و گروه اصلاح طلب هست و هر قسمت که باب میلش نبود حذف میکند و کاربران گرامی هم فکر میکنند توهین بوده! در صورتی که آن قسمت متن واقعیت بوده که اصلاح طلبِ افراطی نمیخواد برای مردم روشن بشه!!
مچکریم که نظرات رو بدون کم و کاست تایید میکنید!!!!
(نیازی نیست نظرات منو تایید کنید چون من صرفا برای خودتون پیام میدم شاید به راه راست هدایت شدید)

|
۱۳۹۲/۰۶/۳۰ ۱۲:۲۲
٠
٣

مردم اگاه باشید شورای سوم وبه خصوص اقای علامه و سجادی وبهمنی از جان مایع گذاشتندوبا ید از خدمات این عزیزان تشکر کرد

پاسخ ها
بچه مهری
|
۱۳۹۲/۰۷/۰۱ ۱۶:۲۲
|
٠
١

مایع؟

|
۱۳۹۲/۰۶/۳۰ ۱۳:۲۳
١
٢

کسانی که از دولت قبل حمایت میکنند چند امار بدیم که اون دولت کشور را داغون کرد عزیزان اینقدر دفاع الکی نکنید به کشور اسیب جدی وارد شد به عنوان مثال در ایران 30 استان وجود داره بیش از نود استاندار عوض شده اقایون سرتون رو از زیر برف بیرون بیارین واقعیت را ببینید در امد دولت قبل به اندازه درامد کل دولت ها ی قبل از خودش تا صد سال گذشته بوده چرا دفاع می کنید نکنید تاز علامه چیزی نگفته میخواهید براتون بنویسیم بیاریم در خونه هاتون تحویل بدیم خیلی چیزا رو نمیشه نوشت

|
۱۳۹۲/۰۶/۳۰ ۱۹:۱۳
٠
١

فکر کنم آقای ناپایدار کشور رو مهر حساب میکنه یا وقت نداشته این 8ساله کمی دور کشور نرفته اگه مهر داغونه بخاطر سنگ اندازی آقایان بوده وگرنه اگه در کشور دوری زده باشه می دید که به اندازه کل دوره انقلاب سازندگی انجام شده و اقدامات شجاعانه ای صورت گرفته و علامت بارز آن به مهر مخالف دولت قبل پول میلیاردی تعلق گرفت اگه ما فرهنگ استفاده از آن نداریم به دولت چه ربطی داره

|
۱۳۹۲/۰۶/۳۱ ۱۹:۵۷
٢
٠

در زمینه راه سازی و مسکن به اندازه کل دولتهای قبل دراین کشور کار شد چرا همیشه نیمه خالی لیوان رو میبینید خدمات دولت تو این 8سال با وجود همه تحریمها خیره کننده ست درزمینه های علمی ما پیشرفت زیادی کردیم در زمینه هسته ای ما جز 9 کشور برتر دنیاهستیم در ورزش که دیدید فوتبال ،والیبال ، بسکتیال و کشتی ما کجا قرارداریم در زمیه نظامی انقدر پیشرفت کردیم که دیگه جرت نمیکنن نگاه چپ به ایران کنندمرزهای کشور ما به سوریه ولبنان رسیده هر چند نواقصاتی هم داشتیم که علت ان هم از تحریمها بوده هم از عملکرد مسولین و هم سنگ اندازی مخالفین دولت در زمیه پزشکی و نانو همچنین

پاسخ ها
عاشق ولایت
|
۱۳۹۲/۰۷/۰۳ ۰۲:۱۹
|
١
٠

دمت گرم برای شادیه روح سید مصطفی مهریانپور یک صلوات بفرستید ..(حذف متن)....(حذف متن)....(حذف متن)....(حذف متن)..

مدغلوم
|
۱۳۹۲/۰۸/۰۸ ۲۱:۴۹
|
٠
١

چرادرباره پیشرفت فحشا فساد شیشه صحبت نمیکنید شمااصلا ازهسته ای چی میدونید؟ مردم نون شب ندارن بخورند

|
۱۳۹۲/۰۷/۰۱ ۱۲:۲۶
٠
٣

درامد دولت احمدي نزاد ده برابر دولتهاي قبل بوده قاعدتا بايد ده برابر كار شده باشه ايا شده؟؟؟؟؟

|
۱۳۹۲/۰۷/۰۴ ۱۵:۲۳
٢١
٣

آقای علامه وشورای سوم درطول 6.5سال جزدروغ وبدنامی برای شهرمهرارمغانی نداشتند.
برای مثال کارهای مربوط به جدانشدن بخش وراوی که شاهکاردولت احمدی نژادبرای مهر بود وباعنایت ویژه دکتراحمدزاده کرمانی که ازدوستان برادرگرامی سیدهادی موسوی که ازمفاخرشهرمهراست و متاسفانه به خاطر تنگ نظری آقایان..(حذف متن)... مهجورمانده است وپیگیریهای این برادرارجمند انجام شدرابه نام خودوشورای کذایی مصادره کردندوهیاهوی زیادودروغگویی درحافل ومجالس نگذاشتندمردم واقعیت رابدانند.
اگرجسارت لازم رادارندکه ندارندبیاییندومناظره کنند.ازدروغهای دیگرایشان کارکردن درشهراست.مختصربگویم همه کارهایی که اومدعی است انجام شده توسط فرزند شجاع مهر آقای رستمی بوده است. حال سوال اینجاست که اگرآنهمه کار خوب بوده است آنهمه برخوردناشایست شورای سوم وشهردار کذایی آنها محمدی باآن جوان شجاع برای چه بود؟واگر بدبوده چرا ایشان به آن کارهاافتخار می کند؟اینجانب ازآقای همدانی عزیزعاجزانه تقاضامی کنم جهت روشن شدن بسیاری ازمسایل که شورای سوم به نام خودوبه دروغ مردم رافریفته اندباکسانی که اطلاع دارندمصاحبه نمایند وصرفادروغهای آقای علامه رادراین سایت خوش نام منعکس ننمایند تاخدای ناکرده مردم فکرهایی نکنند.امیدوارم مثل همیشه شجاع باشیدواین دیدگاه راچاپ نمایید.حرفهایی ازاین دست زیاد است.

پاسخ ها
شمسی مهری
|
۱۳۹۲/۰۷/۰۷ ۰۸:۴۷
|
٤
٣٧

چرا نظری را که سرشار از تخریب است و تمامی قوانین سایتتان را زیر پا گذاشته تایید کرده اید؟ این یعنی تبعیض

مهریها
|
۱۳۹۲/۱۰/۰۵ ۲۳:۱۸
|
٠
٢

mr.مثل اینکه شما درسیاست نیستید.ودرطول شش سال اخیر خواب بوده ای.بازهم بخوابید.اقای علامه بسیار راستگو وزحمت کش بودند

|
۱۳۹۲/۰۷/۰۵ ۱۳:۰۱
١٠
٠

فریب فضل از زاهد نبایدخورد
که درگنبدزبی مغزی صدابسیارمی پیچد

|
۱۳۹۲/۰۷/۰۵ ۱۳:۰۶
٨
٠

نه هر که چهره برافروخت دلبری داند نه هر که آینه سازد سکندری داند
نه هر که طرف کله کج نهاد و تند نشست کلاه داری و آیین سروری داند
تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن که یار،خود روش بنده پروری داند
غلام همت آن رند عافیت سوزم که در گداصفتی کیمیاگری داند
وفا و عهد نکو باشد ار بیاموزی وگرنه هر که تو بینی ستمگری داند
بباختم دل دیوانه و ندانستم که آدمی بچه‌ای شیوه پری داند
هزار نکته باریکتر ز مو این جاست نه هر که سر بتراشد قلندری داند
مدار نقطه بینش ز خال توست مرا که قدر گوهر یک دانه جوهری داند
به قد و چهره هر آن کس که شاه خوبان شد جهان بگیرد اگر دادگستری داند
ز شعر دلکش حافظ کسی بود آگاه که لطف طبع و سخن گفتن دری داند

|
۱۳۹۲/۰۷/۰۸ ۱۰:۱۶
٠
٠

خود را فریب ندهیم
چند روز پیش در سایت مهرستان مطلبی را از جناب اقای علی اصغر علامه عضو سابق شورای شهر مهر خواندیم که برای بنده که مدت زمانی کوتاه توفیق اشنایی با ایشان را داشتم تعجب آور و بدور از انصاف بود . انتظار کسی چون من از فردی مانند اقای علامه که از جوانان پر نشاط و پیگیر مسائل شهرستان مهر می باشد و در مواقعی لیدری بخشی از مطالبات مردم شریف مهر را عهده دار بوده است و داعیه رهبری سیاسی شهرستان در آینده نزدیک را دارد بسیار بیش از این است که اینگونه از دایره انصاف و اعتدال خارج گردد و تمامی مسائل و مشکلات موجود در شهرستان مهر را بدلیل استقرار دولت های نهم و دهم و فرماندار این دولت جناب اقای صادقی بداند ، بنده در این نوشته نه قصد دفاع از عملکرد اقای صادقی و دولت های نهم و دهم را دارم و نه قصد زیر سئوال بردن تمامی حرف های اقای علامه ، اما به دوستان توصیه می نمائیم که گردشی در میان مناطق ، بخش ها ، شهرها و روستاهای شهرستان داشته باشند و هر جا که با ابنیه ، پروژه یا کار عمرانی روبرو شدند از اهالی انجا پرس و جو شود این مکان یا پروژه یا ابنیه کی شروع و کی به پایان رسیده است بی شک جواب بسیاری از مردم مخالف طبع و نظر اقای علامه خواهد بود ، البته اگر مسیر بی انصافی ر ا دنبال نکنند. ،کارهای بزرگی در طول این هشت سال در مهر انجام شده است که این امر به معنی زیر سئوال بردن تلاش دولت های قبل و مدیران قبلی نیست و هم چنین به معنی سرپوش گذاشتن بر کارهای انجام نشده است نیز نیست بلکه تاکیدی بر کارهای خوبی است که انجام شده است و قابل تقدیر .
اقای علامه بی شک شما هم کارهای بسیار نکرده در حوزه شهر داری دارید ، بسیاری از این کارهای نکرده یا ریشه در مسائل و اختلاف دیدگاه ها با سایر اعضا یا برخی کم کاری تیم مدیریتی شهرداری یا ادارات دیگر که شاید از لحاظ سیاسی هم با شما همگرایی داشته باشند ، باشد.
بله جناب آقای علامه برای اینکه یک کار به سرانجام نرسد دلایلی زیادی می توان ردیف کرد اما همه تقصیرها را برگردن فرماندار یا دولت برخواسته از رای مردم گذاشتن جفا به دیگران و فریب دادن خود است و شانه خالی کردن از زیر بار کم کاری خود و دوستان خود.
جناب آقای علامه من چند سالی در شهر مذهبی توفیق زندگی داشتم ، مردم شهر را مردمی بسیار شریف و متدین و علاقه مند به توسعه و پیشرفت زادگاه خود و البته ساده دل ، این ساده دلی هم برخواسته از ضمیر و دل صاف این مردمان است که هرگاهی کسی از گوشه ای از شهر فریاد دادخواهی و حمایت از مطالبات شهر را داده است بدون هیچ گونه تحقیق و بررسی به زیر بیرق آن می روند وبعد آن اتفاقی که نباید بیفتد می افتد و آن این است آن فریاد خواهان کذابین به برکت حضور مردم در صحنه به آن منفعت شخصی خویش دست یافته اند و آن مردم ساده دل بار دیگر از خواسته بحقی که داشته اند محروم شده اند.
اقای علامه بعنوان یکی از متنفذین و معتمدین شهر تو خود بهتر از هر کس می دانی من چه می گویم و مراد من از آن فریاد کنندکان کذایی چه کسانی است . آقای علامه چرا با مردم با صداقت صحبت نمی کنید ؟ چرا به مردم نمی گویید ریشه اصلی عقب ماندگی شهر چیست؟ چرا نمی گوید برای شهر و شهرداری مهر چه اعتباراتی آمد و بدلیل برخی بی تدبیرها و احیانا حیف و میل ها به هدر رفت؟چرا از اعتبارات میلیاردی نمی گوید که تنها یک میلیارد آن صرف روشنایی شهر شد و آیا حال دیگر اثری از آن لامپ های رنگی است؟ چرا از کج سلیقگی خیرین شهر نمی گویید که چگونه سرمایه خود را تنها در امر مسجد سازی و حسینیه سازی هزینه می کنند و به مسائل دیگر شهر بی توجهی می کنند ، اشاره نمی کنید؟ چرا به مدیران با سابقه شهر مهر اشاره نمی کنید که از قبل این مردم شریف در دوره ای به مسئولیت های خطیر دست یافته اند و امروز زادگاه خود را به امان خدا رها کرده اند و حاضر به بازگشت نیستند اشاره نمی کنید؟ چرا به سرمایه داران شهر اشاره نمی کنید که سرمایه های خود را در شهر های دیگر سرمایه گذاری می کنندو شهر خود را اینگونه تنها گذاشته اند اشاره نمی کنید؟ چرا به مدیران سیاسی همفکر خود در شهرستان اشاره نمی کنید که رفاه و اسایش را برخود هموار نموده و دست از تلاش شبانه روزی برای مردم کشیده اند اشاره نمی کنید؟ چرا به دوستان و همفکران خود اشاره نمی کنید که هر روز دست بر زمین های مرغوب شهر می گذارند و با ایجاد پرونده های قضایی برای دستگاه های اجرایی شهرستان از جمله خود شهرداری مانع توسعه شهر می شوند اشاره نمی کنید؟
آقای علامه نقش شما در انتخاب اعضای شورای جدید ، نقشی بی بدیل و غیر قابل انکار است ، اما این ترکیب شورا بسیار سئوال برانگیز است چگونه شما می خواهید با این ترکیب که فاقد کم ترین سابقه در حوزه کارهای عمرانی ، اجرایی و مدیریتی است شهر را به سمت توسعه سوق دهید ، آیا علامه در دوران اصلاحات از همین شهر مهر چه تعداد فرماندار، معاون فرماندار، بخشدار و شهردار و مدیر کل برخاستند ؟ آیا هیچ کدام از آنها حاضر به بازگشت به شهر خود و عضویت در شورای شهر نبودند؟ چگونه مرحوم حیاتی با سابقه مدیر کلی حاضر به بازگشت به زادگاه خود بود اما دوستداران شما نه؟
آقای علامه آیا تا بحال فکر کرده ای در شهری که زادگاه بسیاری از مدیران برجسته استان و کشور بوده است ، اینگونه محور قرار گرفتن شما در تصمیمات شهر به معنی عدم دخالت این بزرگواران با سابقه و دنیا دیده در تصمیمات شهر است یا نه ؟ من قصد توهین و انکار توانمندیهای شما را ندارم اما بی شک نشانه پشت کردن برخی بزرگان شهر به زادگاه خود می باشد.
آقای علامه شما چند مدت پیش بار دیگر مردم ساده دل شهر را بازی گرفتید واز احساسات پاک آنها سوء استفاده کردید، آقای علامه شما را به عزیزترین کسانت قسم می دهم برای من بی خبر از همه جا توضیح دهید که آیا حسین شیری فرماندار محترم سابق چه اقدامی مفیدی در دوران تصدی مسئولیت خود برای عامه و اهالی شهرستان داشته است که مردم را برای حمایت از ایشان به تجمع در محل فرمانداری سوق دادید؟ اقای علامه آیا دهان با حلوا حلوا گفتن شیرین می شود ؟ آقای حسین شیری در مدت حضور خود قادر به راه اندازی تنها جایگاه سوخت شهر نبوده ؟ قادر به حل ایستگاه هواشناسی نبوده ؟ قادر به حل مشکل نصب گیرنده های دیجیتال در شهر نبوده ؟ ایشان در دوران مدیریتی خود چکاری را به سرانجام رسانده است؟ ایا تفرجگاه تنگ مهر به سرانجام رسیده است ؟ ایا پس از دو سال از حضور ایشان اتوبان مهر و گله دار به سرانجام واقعی رسید؟ آیا شهرک صنعتی مهر به سرانجام رسید، آیا حوزه علمیه شهر به سرانجام رسید؟ آیا دانشگاه آزاد به سرانجام رسید؟ آیا جاده مهر به اخند به سرانجام رسید؟ آیا درمانگاه تامین اجتماعی ساخته شد؟ ایا ساختمان ادارتی مانند شهرداری و راه و شهر سازی به سرانجامی رسید؟ ایا مشکلات بیمارستان مهر به سرانجامی رسید؟ ایا اتوبان گله دار و دارالمیزان به سرانجامی رسید؟ و صدها کار و مطالبه بحق دیگر انجام نشده .
اقای علامه در این مدت حسین شیری تنها حرف زد و حرف زد اما دریغ از یک عمل ، آقای حسین شیری حتی حاضر نشد در طول این مدت به روستا ها محروم این شهرستان سرکشی کنند ودیداری با مردم داشته باشد و حداقلمرهمی بر هزاران درد آنها باشد، ایشان حتی حاضر نشد خانواده خود را در این شهر سکونت دهد ، شاید می خواست به شما بفهماند که شهر مهر شهر زندگی نیست .حسین شیری حاضر نشد در شهر مهر سکونت کند حالا شما از او می خواهید ده ها و صدها مهندس غیر بومی و ساکن در شهرهای بزرگ را راضی به سکونت در شهر مهر کندچه خیال باطلی که برخی دوستان دارند. حسین شیری در روز معارفه خود از فراهم نمودن بسترهای لازم برای جذب سرمایه گذاران گفت و ده ها وعده دروغ دیگر که هیچ کدام به نتیجه نرسید و تنها با حرف هایی که من طرفدار مهر هستم و مخالف لامرد ، من طرفدار فضای باز سیاسی در شهرستان هستم و مخالف برخوردهای سیاسی ، مردم شریف مهر را به بازی گرفت ، مردمی که در طول این دو سال همیشه در صحنه بودم اما از این در صحنه بودند هیچ منفعتی نبردند.
آقای علامه، حسین شیری برای شهرستان مهر هیچ نکرد اما نمی دانم برای امثال شما کاری کرد که اینگونه مورد حمایت شما واقع شد؟ شما پاسخ دهید .
آقای علامه باید بگوییم یکی از عمده مشکلات شهر مهر اتکای بیش از اندازه به توان و نفوذ شخصیتی مانند آقای موسوی لاری است ، من اقدامات و خدمات آقای موسوی لاری به شهر مهر را کتمان نمی کنم اما این اتکای بیش از حد را سم مهلک برای شهرستان می دانم . وقتی که مردم یک شهرستان همه چیز را رها می کنند و امید به یک فردسیاسی می بندند که با توجه به مقتضیات عالم سیاست روزی در اوج و روزی دیگر در گوشه عالم سیاست ، این می شود که نباید می شد. مردم و مسئولین شهرستان و بزرگان باید به خود آیند ، همه توانمندیها ، پتانسیل ها و نیروها و افراد کارآمد و صاحب نظر شهرستان از هر فکر و دیدگاه باید در پرتو وحدت و همدلی و با کنار گذاشتن اختلافات قدیمی و کهنه متحد شوند و کاری را انجام دهند که در طول این چند سال از آن غفلت داشته اند . باید معیار عرق به وطن را در کارها و اعمال افراد جستجو کرد نه در حرف های افراد، البته اعمالی که با نگاه عمیق، علمی و بلند مدت و هدفمند باشد نه اعمال زودگذر و فریبنده و اختلاف برانگیز .
نگاه بلند مدت ، علمی و هدفمند را از آن جهت بیان می کنم که هنوز پس از گذشت چند سال از جریان دادن اعتبارات میلیاردی به شهرداری مهر این سئوال برای من مطرح است آن اعتبارات در کجا هزینه شد؟ برای چه هدفی؟ و با کدام نگاه علمی و کارشناسانه ؟ چه دستاوردی برای شهر و مردم داشت؟ آیا با آن اعتبارات کلان یک منبع درآمدی پایدار برای شهرداری تعریف شده است یا نه؟
در پایان باید این هشدار را به تمامی دلسوزان و متنفذین شهرستان بدهم که بدون نگاه عالمانه، کارشناسانه و بی غرضانه به مسائل شهرستان مهر نمی توان درمانی برای آن یافت پس بیایید خود را فریب ندهیم ، با انصاف به مسائل نگاه کنیم و بی غرضانه در خصوص اقدامات افراد و مسئولین سخن بگوییم ، هر چه بود گذشت دولت احمدی نژاد با همه خوبی ها و بدی ها رفت ، صادقی ها و حسین شیری ها با همه خوبی ها و بدی ها رفتند . دولت روحانی اکنون بر مسند قدرت است و حال باید دید چقدر می تواند به مطالبات شما پاسخ دهد؟ اما بعنوان یک هشدار به شما دلسوزان می گوییم با این نوع نگاه در میان مسئولین و بزرگان شهرستان در دولت تدبیر و امید ، امیدی به حل مشکلات نیست چون ما راه را هنوز پیدا نکرده ایم .
به امید حرکت مهر و مردم عزیر مهر در مسیر توسعه و پیشرفت و آبادنی و جاودانگی

ارادتمند مردم شریف مهر
مردی که روزی در کنار شما بود اما در گوشه ای به فکر شما

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۵ ۱۰:۲۰
٠
٠

باسلام:
به آقای شمسی مهری عرض نمایم که بزرگان فرموده اند:دروغ پایه های اعتماد درجامعه راسست می کند.کجای نظر آقای ع.م تخریب است.ایشان که جز صداقت وراستگویی چیزی نخواسته اند.

پاسخ ها
مُهرستان
|
۱۳۹۲/۰۷/۱۵ ۱۴:۰۱
|
٠
١

 

ﺗﻮﺟﻪ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﺁﻱ ﭘﻲ ﺷﻤﺎ ﺑﺮاﻱ ﻣﺪﻳﺮاﻥ ﺳﺎﻳﺖ ﻗﺎﺑﻞ ﺭﻭﻳﺖ اﺳﺖ. ﺟﻬﺖ اﻃﻼﻉ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ اﻳﻦ ﻧﻆﺮ ﺩﻫﻨﺪﻩ ﺑﺎ ع.م ﻳﻚ ﺁﻱ ﭘﻲ ﺩاﺭﺩ. ﺩﺭ ﻭاﻗﻊ ﺧﻮﺩ ﺗﺎﻳﻴﺪﻱ ﺑﺮ ﻧﻆﺮ ﺧﻮﺩ اﺭﺳﺎﻝ ﻛﺮﺩﻩ اﻧﺪ.

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۳ ۰۰:۴۹
٠
١

باسلام.خدمتان عرض کنم که آقای علامه انسانی دلسوز و ماک هستند و شما مهریها باید قدر این انسان واقعا پاک و مرد رو بدونید هر چند ایشون لازم اینقدر خوشبین به اطرافیانش نباشه و یکم بیشر با برنامه پیش بره البته اینم یاداوری کنم که من لامردیم و تمام قد از شهرستانمون دفاع میکنم همانطور که مهریها باید از شهرشون دفاع کنند و رقابت سالم همیشه به نفع هر دو شهره.

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۴ ۱۳:۵۷
١
٠

مقاله آقای درمانده از مهر بسیار زیبا و خواندنی بود
اما کو گوش شنوا

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۶ ۲۰:۴۴
١
٠

همه اعداد ان کتاب منتشر شده توسط شورای شوم هم که رقم بزنی 1000000000 نمیشه بابا 11000000000 کجا رفت ..(حذف متن).. در پوپولیسم

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۹ ۱۸:۳۸
٠
٣

دوستان انصاف داشته باشيم اون زماني كه همه فكر ميكردن اصلاحات تمام شده اقاي علامه و اقاي سجادي امام جمعه سابق تنها كساني بودند كه اين شهرستان را رها نكردن و جلوي زياده خواهي دشمنان مهر با دست خالي ايستادن. يك روز برسه كه حسرت داشتن امثالي مثل علامه و سجادي بخوريم .مي خوام بدونم بقيه دوستان تو اين هشت سال كجا بودن

|
۱۳۹۲/۰۷/۳۰ ۲۲:۱۴
٠
٢

باسلام خدمت اقای علامه(فردی دلسوز وزحمت کش که درطول شش سال اخیر شهرمهر را رها نکردند) وهمه ی مهریهای گرامی.بیایید همگی دعاکنیم که اقای علامه بتوانند فرماندهر شوند.

|
۱۳۹۲/۰۸/۰۱ ۱۷:۴۵
٠
٢

علامه دوستت داریم.خداکند ..(حذف متن).. شوید

|
۱۳۹۲/۰۸/۰۳ ۱۵:۱۷
١
١

جناب محمد و جناب مهری عزیز
مشکل مردم شهر مهر ساده اندیشی آنان است . بنده هم نسبت به تلاشهای آقای علامه و دیگر دوستانی که در سالهای پیش برای مهر تلاش نمودند معترفم . اما یادتان باشد آقای علامه و چند مورد دیگری که اسمشان برده میشود که باید فرماندار شوند حتی یک ساعت هم تجربه کار اداری و ... ندارند و در این حدها نیستند. پس بگذارید انسانی کاردان و باتجربه برای فرمانداری مهر انتخاب شود و دست از این هیجاناتی که عده ای در شهر ایجاد کرده اند بردارید.

|
۱۳۹۲/۰۸/۰۸ ۱۱:۵۶
٠
٠

چطوری دوست قدیمی

پاسخ ها
محمدازگله دار
|
۱۳۹۲/۰۹/۲۲ ۱۷:۲۸
|
١
٠

این علامه ظاهرا ادم پر حاشیه ای است که اینقدر در بارش نظر میدن

|
۱۳۹۲/۱۰/۰۷ ۱۳:۱۲
٠
٠

برخی از عقب ماندگی شهر به عهده افراد نالایق وابسته به لامرد یا خود مهری ها است .ازجمله فردی مثل م..(حذف متن).. در راس شورا قرار میگیره نمی تونه خودش هم حتی جمع کنه چه برسه به یک شهر

|
۱۳۹۲/۱۲/۱۸ ۱۰:۲۰
٠
٠

سلام مهرستان به آقاي علامه بگين زمان احمدي نژاد ابهتي در جهان داشتيم كه زبانزد تمام جهان بود ولي حالا چي...
زمان آقاي احمدي نژاد به گفته خودتان اگه فازي هم افتتاح نشد فازي هم تعطيل نشد.ولي زمان روحاني علاوه بر 5فاز عسلويه هسته اي و ابهت كشور هم تعطيل شد.
ما همه مطيع حضرت آقا خامنه اي هستيم.
نماز بي ولايت بي نمازي ست./
تعبد نيست نوعي حقه بازي است.
نماز بي ولايت معنا ندارد
نجف بي كربلا معنا ندارد.

|
۱۳۹۲/۱۲/۱۸ ۱۰:۳۱
٠
٠

چرا پيام منو نذاشتين تو سايت...

|
۱۳۹۴/۰۸/۱۳ ۱۵:۲۵
٠
٠

ازشهردارمحترم تقاضا میکنم کمی هم راجع به جذب نیروهای جدید درمهر شفاف سازی کنند؟اصلا ملاکشان برای جذب نیروچه بوده؟؟؟مگربه قول جناب آقای مزارعی رییس محترم شورا قرارنبود برای جذب نیرو آزمون برگزارشود؟؟؟ چرادرمورد این مسایل کسی پاسخگوی ماشهروندان نیست؟؟؟


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا