اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ٨٨٧
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : 52 دیدگاه
با تصویب هیئت دولت

مهرستان:   سید محمد احمدی، فرد برگزیده شده از سوی هیات دولت به‌عنوان استاندار جدید فارس، دارای مدرک دکترای حقوق بین‌الملل و کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته جامعه‌شناسی از دانشگاه شیراز گرفته است. به گزارش  مهرستان به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، سیدمحمد احمدی، فرزند آیت‌الله سید جلال‌الدین احمدی و متولد فال…

سید محمد احمدی استاندار فارس

مهرستان:   سید محمد احمدی، فرد برگزیده شده از سوی هیات دولت به‌عنوان استاندار جدید فارس، دارای مدرک دکترای حقوق بین‌الملل و کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته جامعه‌شناسی از دانشگاه شیراز گرفته است.

به گزارش  مهرستان به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، سیدمحمد احمدی، فرزند آیت‌الله سید جلال‌الدین احمدی و متولد فال یکی از بخش‌های شهرستان مهر در جنوب استان فارس است.

وی که سوابق مبارزاتی‌اش به قبل از انقلاب باز می‌گردد، پس از انقلاب با حکم آیت‌الله مهدوی کنی به سمت بخشدار قیر و کارزین منصوب و در زمان دانشجویی عهده‌دار سمت‌هایی چون بخشداری میمند و فرماندار فیروزآباد و لارستان شد.

احمدی از دهه ۷۰ به وزارت خارجه رفت و سمت‌هایی چون سرکنسول، دبیر اول و کارداری سفارت ایران در بحرین و امارات متحده عربی را عهده‌دار شد و در سال ۸۲، بار دیگر از وزارت خارجه به وزارت کشور بازگشت و به‌عنوان معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس مشغول به کار شد.

وی مهر ۸۳ به‌عنوان استاندار ایلام برگزیده و راهی این استان شد و بعد از حدود ۱۳ ماه، با روی کار آمدن دولت نهم، توسط احمدی‌نژاد کنار گذاشته شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، ارتباط خوب و نزدیک با خبرنگاران و فعالان رسانه، دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی، گروه‌های مختلف از متفکرین و اندیشمندان، شناخت مناسب از شرایط جامعه و نگاه علم‌محور و کاربردی به حوزه‌های مختلف، از جمله شاخصه‌های دکتر احمدی عنوان می‌شود.

او در استان فارس، کارنامه موفقی خصوصا در تامین امنیت مناطق جنوب استان فارس که در آن زمان مامنی برای اشرار و زندانیان فراری بود، برجای گذاشت.


دیدگاه بینندگان
غیر قابل انتشار: ٠
در صف انتشار: ٠
انتشار یافته: ٠٠
|
۱۳۹۲/۰۷/۱۷ ۲۱:۵۷
٧
٧

ضمن تبریک به مردم رنج کشیده شهرستانهای مهر و لامرد
بهتر بود مدیریت محترم سایت مهرستان عکس مناسب تری از دکتر احمدی ارائه میکرد ته همه بدونند که استاندارمون علاوه بر مدیریت فراجناحی خوشتیپ هم هستند

پاسخ ها
مُهرستان
|
۱۳۹۲/۰۷/۱۷ ۲۲:۱۰
|
٥
٥

 

ﺗﻨﻬﺎ ﻋﻜﺴﻲ ﻛﻪ اﺯ اﻳﺸﻮﻥ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺮﺱ ﺑﻮﺩ ﻫﻤﻴﻦ اﺳﺖ.اﻟﺒﺘﻪ ﭼﻨﺪﺳﺎﻋﺖ ﻗﺒﻞ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﭼﻨﺪ ﻋﻜﺲ ﺟﺪﻳﺪ اﺯ اﻳﺸﻮﻥ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻧﺪ

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۷ ۲۳:۰۸
٧
٣

جناب اقای احمدی به معنای واقعی یک اعتدالگرا هستند همچنین در مصاحبه با خبر فارس اعلام کردند به هیچ گروه و جناحی وابسته نیستند و به قول سایت شیرازه اصولگراترین اصلاح طلب استان فارس هستند

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۷ ۲۳:۱۸
٧
٣

انتخاب جناب آقای احمدی که نشان از تدبیردولت تدبیروامیددارد خدمت مردم شریف مهرولامردتبریک می گویم. درودبرروحانی

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۸ ۰۰:۰۳
٨
٢

خداوند کریم و منان را شاکریم که بالاخره مردی شایسته از دیار فارس سکاندار این استان زرخیز اما محروم شد . با انتخاب شایسته دکتر احمدی خیال اعتدال گرایان آسوده شد و از سویی دیگر تکلیف آفتاب پرست صفتانی همچون ..(حذف متن).. ..(حذف متن).. کشاورزی استان که در صدر لابی گری برای بقاء خود در دولت تدبیر و امید بود نیز روشن شد . به امید روزی که ذات کثیف و دستان آلوده این چنین مدیران ریاکار و بی لیاقت برای ملت زجر کشیده فارس روشن گردد و این وعده الهی محقق شود که ظلم و گناه هیچگاه پایدار نخواهد بود .
الهی آمین

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۸ ۰۰:۰۷
١١
٢

جناب واقعیت
آره ایشان داری شخصیتی معتدل هستند اما یادتون باشه که ایشون از اردوگاه اصلاحطلبان هستند و فکر نکنم چیزی برای شماها که برای اومدنش حسابی سنگ اندازی کردین بماسه !!

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۸ ۰۷:۰۷
٥
٢

خیال اقای موسوی لاری از ایجاد حاشیه در شهرستان راحت شد

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۸ ۰۷:۳۳
٢
٠

باسلام ضمن عرض تبریک خدمت مردم قدر شناس مهر و لامرد وهمچنین عرض تبریک خدمت جناب آقای دکتر احمدی انتصاب ایشان به عنوان استاندار فارس که نشانه لیاقت وشایستگی ایشان بوده را به فال نیک گرفته با توجه به اینکه ایشان از سرمایه های نظام جمهوری اسلامی ایران هستند وشناخت کاملی از وضعیت کشور هم از لحاظ خارجی وهم لحاظ داخلی دارند میتواند موفق باشند سوابق ایشان میتواند مصداق موفقیت ایشان باشد واما منطقه محروم مهر ولامرد که ایشان از اول انقلاب که فرماندار لار بوده اند تا زمانی در دولت اصلاحات معاون استاندار بود ه اند وخود ایشان از افراد بومی منطقه میباشندشناخت کاملی از منطقه دارند وکمبودها ونیازها منطقه را به خوبی می شناسدباتوجه به پتانسیلهای خوبی که از لحاظ نفت وگاز در منطقه وهمچنین نیروهای تحصیلکرده در منطقه وهچنین موقیعت منطقه با توجه به پارس جنوبی شاهد موفقیت منطقه در همه زمینها باشیم

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۸ ۱۱:۱۹
٢
٠

پدرمرحومشان كه هميشه براي ما ارودانيها مايعه افتخاربودند وباقيات وصالحات خوبي بجاي گذاشتند ومردم دار بودندوبا مردم سر يك سفره غذا مي خوردند وبه محرومين هم كمك مي كردند اميدواريم ايشان هم دنباله رو ره پدر باشند

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۸ ۱۱:۲۲
٣
٥

منظور مهرستان بی تعصب از یکی از بخش های شهرستان احتمالا گله دار بوده که عار خود دانسته که اسم زادگاه آقای احمدی را بنویسد نیش عقرب ... ایشان گله داری اند تا کور شود چشم هر کس که نتواند دید

پاسخ ها
مُهرستان
|
۱۳۹۲/۰۷/۱۸ ۱۳:۲۶
|
٢
١

 

ﻣﻂﻠﺐ ﻓﻮﻕ ﺑﻪ ﻧﻘﻞ اﺯ ﺧﺒﺮﮔﺰاﺭﻱ ﻫﺎ ﻣﻨﻌﻜﺲ ﺷﺪﻩ اﺳﺖ و ﻣﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻧﻘﺸﻲ ﺩﺭ ﺗﻨﻆﻴﻢ ﺧﺒﺮ ﻧﺪاﺷﺘﻪ اﺳﺖ.

12
|
۱۳۹۲/۰۸/۰۴ ۱۰:۱۵
|
٢
٠

آهااای فالی هستن گله داری چیه؟

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۸ ۱۱:۴۶
٥
٥

سلام مهرستان
خبر استاندار شدن دکتر احمدی فکر نکنم زیاد برا اصولگریان خوشایند باشه-آخه خیلی کارا کردن که ایشون استاندار نشه اما نتونستن.
این جور که پیداست حاج عبدله شاه حسنی هم قراره به عنوان معاونش معرفی بشه-از اون اصلاح طلب های دو آتیشه هست- برا فرمانداری لامرد هم دو گزینه اصلی مطرح است یکی حسن عبدالهی از اصلاح طلبان دیار علامرودشت است یکی هم احمد فرهمند که بخشداری علامرودشت رو تو پرونده خود دارد و مدیر سایت لامرد نوشت هم هست...
هر دو عزیز واسه ما اصلاح طلبا عزیزن...
فرقی نمیکنه کدومشون فرماندار لامرد بشن

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۸ ۱۲:۳۴
٢
٤

ضمن تبریک به جناب آقای احمدی از ایشان تقاضا داریم هرچه زودتر مسئولین ادارات مهر خصوصا آنهاییکه چندین سال ریاست میکنند و در همه دولتها با ..(حذف متن).. ( حزب باد)به این مردم ظلم نموده اند (اداراتی مثل..(حذف متن).. ..(حذف متن).. ..(حذف متن).. ..(حذف متن).. ..(حذف متن).. ..(حذف متن).. -)جابجا نمایند چراکه این افراد برای پست و مقام همه کار انجام میدهند البته برخی دیگر از مسئولین خود به خود عوض خواهند شد که خطر افراد چاپلوس بیشتر از آنها می باشد. و تقاضا داریم که افراد باایمان و خداترس که دغدغه آنها کار برای رضای خدا و رفع گرفتاری این مردم باشد انتخاب نمایند.

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۸ ۱۹:۰۵
١
٠

کدام فر د معتدل در مهر فرماندار میشود

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۸ ۲۰:۴۳
١
٠

باسلام با انتصاب به جای آقای دکتر احمدی به سمت ریاست استانداری فارس که نشان از لیاقت ،مدیریت و شایستگی ایشان است تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق وسربلندی را از خداوند منان برا ی ایشان خواستاریم.امیدواریم که با انتصاب ایشان شاهد رشد هر چه بیشتر شهرستان مهر شویم.انشاالله

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۹ ۰۰:۴۶
٢
٢

مهرستان جان تحمل داشته باش .
یکی از بخش های شهرستان مهر اسم داره و اسمش گله داره ، گله دار
واقعا" که ....

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۹ ۰۰:۵۸
١
١

باسلام وتبریک به آقای دکتر احمدی مطمنا روحیه اعتدال گرایانه ایشان باعث رشد وشکوفایی هرچه بیشتر فارس به ویژمهر و لامردخواهد شد ومتاسفانه اخباری مبنی بر مخالفت برخی ازنمایندگان فارس برای استانداری ایشان بوده که(منظور نمایندگان خاصی بوده) واین اخبار درجهت متشنج کردن فضا وتشویش ازهان صورت گرفته بنده با ارتباطی که با این عزیزان داشتم ایشان کاملا این موضوع راتکذیب کردند.

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۹ ۱۳:۲۵
٣
١

با سلام
خبر فوری و موثق
جناب آقای دکتر تیمور قاسمی به عنوان فرماندار مهر به زودی معرفی می شود.

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۹ ۱۴:۳۱
١
٠

با سلام انتصاب جناب اقاي احمدي صميمانه تبريك عرض

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۹ ۲۰:۰۱
٣
١

جناب محمود امیدواریم خبر فوری و موثق شما حقیقت داشته باشد ، قطعاً دکتر قاسمی از نیروهای سیاسی کارکشته و باهوش و معتدل در شهرستان مهر می باشد که ارتباط تنگاتنگی با سیاسیون اصلاحطلب مرکز (تهران) از جمله حاج آقا موسوی لاری و دفتر سید محمد خاتمی و سید حسن خمینی دارند و ناگفته نماند نقش بسیار تعیین کننده ای در تحولات سیاسی دو شهرستان دارند و میتوانند باعث خیرات و مبرات زیادی برای شهرستان مهر شوند . ضمن اینکه ایشان ارتباط بسیار نزدیک و تنگاتنگی با دکتر سید محمد احمدی استاندار فارس دارند و قطعاً انتخاب ایشان به عنوان فرماندار شهرستان مهر پیروزی بزرگی برای طیف اصلاحطلب و اعتدالگرا میباشد.

|
۱۳۹۲/۰۷/۱۹ ۲۰:۰۹
٢
٠

معرفی ایشان بیشتر از طرف موسوی لاری وزیر دولت اصلاحات بوده است (جهت اطلاع اوصول گرایان)

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۰ ۰۸:۱۶
١
٠

انتصاب جناب دکتر احمدی به سمت استاندار فارس صمیمانه تبریک میگویم

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۰ ۰۸:۲۳
٢
٢

یوسف گمشته باز امد به کنعان غم مخور مهریها لامردیها شادمان باشید که یار امد .سید عزیز یاردیرین خوش امدی

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۰ ۰۹:۵۱
١
٠

با سلام:جناب آقاي دكتر احمدي انتصاب حضرتعالي به سمت استانداري فارس كه نشانه لياقت وشايستگي حضرتعالي است صميمانه تبريك عرض نموده وتوفيق وسربلندي از خداوند منان برايتان خواستارم .اميدوارم كه هرچه سريعتر شاهد آرامش وجلوگيري از اجحاف حق مردم شهرستان مهر باشيد

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۰ ۱۰:۱۶
١
١

به آقایان که حدس می زنند فرماندار مهرجناب آقایدکترقاسمی است عرض نمایم که تا شیاطینی مانند ..(حذف متن)....(حذف متن)....(حذف متن).. درشهرمهرهستند نمی گذارند فرهیختگانی مانند دکترقاسمی که قصدخدمت دارندوباآمدنشان آنها به حاشیه خواهندرفت به عنوان فرماندار انتخاب شوند.

پاسخ ها
مُهرستان
|
۱۳۹۲/۰۷/۲۰ ۱۱:۰۴
|
١
٠

سلام دوست عزیز - انتقاد کنید ولی لطفاً نام نبرید

با تشکر

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۰ ۱۷:۰۸
٣
٠

** خبر فوری **
مصطفی غلامپور رئیس ائتلاف اصلاح طلبان شهرستان مهر جدیترین گزینه فرمانداری شهرستان مهر

پاسخ ها
گمنام
|
۱۳۹۲/۰۷/۲۶ ۲۰:۳۵
|
١
٠

خواب دیدی .این شایعات رو خودشون درست میکنند چون دوست دارند فرماندار بشند . ..(حذف متن)....(حذف متن)....(حذف متن)....(حذف متن).. و در اینده ...

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۱ ۰۶:۵۵
١
١

خدا بخیر کنه ،ایشون تو این مدتی که در جاهای مختلف صاحب سمت بودند هیچ وقت برای فال وگله دار سنگی رو هم نذاشت خدا کنه حالا که توقعات مردم بالاست بتونه لااقل کاری برای این مرزو بوم بکنه راستی جهت اطلاع مهریها عرض کنم که ایشون همون اقای احمدی هستند وقتی کاندید بود ستادش تومهر ..(حذف متن)..

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۱ ۰۸:۰۶
٠
١

اگر گزينه هاي نام برده شده براي فرمانداري مهر محقق شود چه آقاي قاسمي و چه آقاي غلامپور بسيار خوب مي باشد چون هردو از چهره هاي علمي و فرهيخته مي باشند و موجب پيشرفت علمي شهرستان بوده و هستند. از چهره هاي معتدل و عاقل جريان اصلاحات هستند و در ميان اصولگرايان منصف وجهه خوبي دارند لذا مي توانند باعث وفاق و همبستگي شوند. ولي شنيده هاي نيمه موثق حاكي از آن است كه عده اي دنبال تحميل چهره هاي قديمي و افراطي و غير محبوب اصلاحات به استاندار هستند كه اگر واقعيت يابد مي توان عدم توفيق دولت در شهرستان پيش بيني كرد.

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۱ ۱۱:۵۳
١
١

امیدوارم اشتباهاتی را که عده ای از سادات عزیز در سالهای اصلاحات در شهرستان شدن مهر مرتکب شدند دوباره تکرار نکنند چون قطعاً باعث از هم پاشیدگی جبهه اصلاحات در شهرستان مهر خواهد شد.
توصیه بنده به ان دسته از سادات و غیر سادات عزیزی که در اوایل دولت احمدی نزاد از مهر خارج شده و به دنبال زندگیشان رفته و نسبت به خیلی از قضایا و هزینه های که دیگران دادند بی تفاوت بودند و نیروهای سیاسی شهرستان را تنها گذاشتند این است که خواهشا برای انسجام نیروهای سیاسی منطقه و شهر مهر هوس برگشتن و گرفتن پست و منصب در شهر مهر نکنند چون اگر نظر سنجی کنند در همین شهر مهر هیچ کس دید خوبی روی این قضیه ندارد .
پس بهتر است هم برای پیشرفت خودشان و زادگاهشان سعی کنند پستهای بالاتری را در مرکز استان و مرکز کشور دست و پا کنند.
شنیده ها حاکی از فعال شدن عده ای در خارج از شهرستان برای تصاحب مناسب اداری شهرستان و ... هستند که در روزهای سخت گوشه ای نشستند و برایشان مهعم نبود در شهر مهر چه میگذرد و هیچ شناختی هم روی نیروهای فعال سیاسی منطقه در سالهای گذشته ندارند و اگر این اتفاق بیفتد خیلی از نیروهای اصلاحطلب بخشها و روستاهای شهرستان کنار خواهند کشید و این یعنی بزرگترین شکست برای اینده سیاسی شهرستان مهر .

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۲ ۱۴:۴۷
٠
١

آقای احمدی زمان ثابت کرده که مسوولیت ها تکرار نخواهد شد شما هم بیایید مانند کسانی که مسولیت داشتند نماینده بودند وجرات بخرج دادند یکبار منجر به بخش کردن و باردیگر شهرستان کردن و .... جایی اقدام کردند و الان مردم آن دیار از شجاعت او دم می زنند و حتی حاضرند برای شنیدن نامش صلوات بفرستند بیا و یکبار برای همیشه خودت را از این هم عزیز تر کن و شهرستانی گله دار بزرگ را رقم بزن تا ماندگار شوی که هستی و خواهی بودمیدانیم که تو اینکار را خواهی کرد هم فعلا فرماندار گله داریه و هم شهرستان جدید مبارک مردم خوب گله داره تو میتونی دکتر احمدی میتونی ....پیشاپیش شهرستانی گله دار مبارک

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۲ ۱۸:۵۲
١
٠

سلام
انتخاب شايسته و مدبرانه دكتراحمدي فالي را به عنوان استاندار جديد فارس به مردم شريف شهرستانهاي مهرولامرد تبريك عرض مينمايم
اما درخصوص اظهارنظر جناب اصلاح طلب درمورد اينكه جناب حسن عبدالهي يا احمدفرهمند ميخاند بشوند فرماندار شهرستان لامرد مضحك وخنده دار است-دوست عزيز شما مطمعن باش ك جنين سخناني از طرف اطرافيان حسن....(حذف متن).. بلند شده است وكرنه اقاي احمدي روحش هم خبردارنيست عزيزمن-بي خودي شايعه نكنيد ودست با نزنيد

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۲ ۲۰:۳۳
١
٠

فكر كنم مطرح كردن قاسمي و غلامبور بيشتر شوخي باشه

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۳ ۱۹:۵۸
٠
٠

جناب ناشناس
اگر گزینه ای مد نظر جنابعالیست بفرمایید تا از طریق شورای هماهنگی اصلاحات و ستاد روحانی در شهرستان که مسئولینش همین افراد نامبره و گزینه های مطرح فرمانداری هستند میباشند به استانداری پیشنهاد شود !!!

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۴ ۰۷:۲۳
١
٠

هنوز ایشان نیومده آقایان گمانه زنی های حزبی شروع کرده اند. هرکس به زعم خودگرینه های فرمانداری لامرد ومهرمطرح می کنند. این را خدمتتون عرض کنم درلامرد ومهر گزینه های افراطی هیچ گروهی فرماندارنخواهدشد.

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۴ ۰۹:۵۹
١
٠

آقای ع.محسنی:حدیثی ازمعصوم است که می فرماید:
انَّ أبغَضَ خلقِ اللهِ عبدٌ أتقی الناسُ لسانَهُ؛

همانا نفرت انگیزترین مخلوق خدا بنده ای است که مردم از شرّ زبان او پرهیز می کنند.
می توان به جرات گفت:کسی که بانامهای مختلف دراین سایت به عزیزانی که بی امان زحمت کشیده اندتااین منطقه امروز به سوی پیشرفت گام برداردمشمول همین حدیث شریف است.توصیه می کنم دست ازتخریب کسانیکه درسایه آنها به نان ونوا رسیده ای بردارکه عاقبتی ازاین بدتر خواهی داشت.

|
۱۳۹۲/۰۷/۲۴ ۱۲:۳۵
٠
١

خوشحالم یه مهری استاندار شده

|
۱۳۹۲/۱۰/۱۵ ۱۱:۴۱
٠
٠

با سلام بهترين فرد براي استانداري فارس جناب دكتر احمدي بود كه حق به حقدار رسيد جناب دكتر در شهرداري شيراز افرادي سالم باتجربه وكاربلد همجون عطري مدير اجرايي منطقه ٦ هست كه ميتواند به شما كمك زيادي بكند لطفا استفاده كنيد

|
۱۳۹۲/۱۱/۱۱ ۲۰:۰۴
٠
٠

با سللام واحترام خدمت استاندار . لظفا دستور پیگری فرمایید چرا منظقه مسکونی گود گویم حد فاصل دو منظقه شهری دو کوهک و گویم بلاتکتیف بدون متولی مانده است و فاقد ساده ترین امکانات است .

|
۱۳۹۲/۱۱/۱۱ ۲۰:۱۲
٠
٠

جناب اقای دکتر احمدی سلام لظفا به منظقه مسکونی گود گویم که در سه هزار متری مرکز تجاری خلیج فارس و در حد فاصل دو منظقه شهری دو کوهک وگویم قرار دارد شخصا سر بزنید . متشکرم

|
۱۳۹۳/۰۱/۲۶ ۱۲:۲۲
٠
٠

فقط عنوان استاندار را یدک کشیدن هنر نیست . جناب استاندار محترم .بهتر است سفری به دشمن زیاری وسایر مناطق محروم فارس بروید انگاه از استاندار بودن خود خجالت می کشید .

|
۱۳۹۳/۰۱/۲۷ ۰۰:۵۴
٠
٠

مهرستان خیلی بروزی والله این خبر برای چند ماه پیشه خداوکیلی

پاسخ ها
مُهرستان
|
۱۳۹۳/۰۱/۳۰ ۱۰:۰۳
|
٠
٢

سلام - اگر به تاریخ خبر توجه کنید می بینید زمان درج آن مهرماه سال گذشته است.

|
۱۳۹۳/۰۳/۰۲ ۱۶:۰۳
٠
٠

سلام اقای احمدی حتما شما بیشتر از هر کس دیگری از اینکه مردم شهر وراوی با جمعییتی بالغ بر ده هرار نفرهنوز پس از سالهامکاتبه وقول مسئولین از جمله خود شما هنوز از ابی شور تر از اب ذریا وتلخ تر از زههههر استفاده میکنندخبر دارید کاری بکنیدماه رضان نزدیک استشاید توقع دارید هنوز مردم با اب نمک وضو بگیرند وقبل از افطار نمک بر چشمانشان به جای وضو بریزند خواهشمندیم کاری بکنید

|
۱۳۹۳/۰۳/۰۲ ۱۶:۱۰
٠
٠

سلد
ام وخسته نباشیلطفا برای اب شهرستان وراوی کاری بکنید

|
۱۳۹۳/۰۳/۱۳ ۱۷:۳۳
٠
٠

باسلام خدمت استاندار محترم در سفر چهارم ارديبهشت حنابعالي به بيرم قولهايي داده شد خواهشمند است پيگيري لازم انجام گردد در ضمن جهت ياداوري خدمت ان عزيز فرزانه عرض كنم بيرم ما لياقت شهرستاني را دارد

|
۱۳۹۳/۰۸/۰۳ ۱۹:۵۳
٠
٠

سلام جناب استاندار
سال گذشته ما تو گزینش و استخدام شرکت کردیم ولی لغو شد چرا مجوز نمیگیرید تمام استانها گرفتند چرا شما دست روی دست گذاشته اید

|
۱۳۹۴/۰۳/۰۱ ۱۶:۴۶
٠
٠

باسلام و خسته نباشيد بحران اب بحران جهاني ،ما براين هستيم كه مردم را از اين واقعيت بيشتر اگاه كنيم وهدفي نيست جز خدمت به خلق خدا،سيد محمود جعفري منابع طبيعي فارس جهادگران قديم،md-jafari44.blogfa.com

|
۱۳۹۴/۰۳/۱۰ ۲۲:۴۳
٠
٢

بنام خدا،باسلام جناب سيد محمد احمدي استاندار محترم فارس، من هم همانند جنابعالي سادات و از نيروهاي قديم جهادگران فارس كميته كشاورزي هستم، ما با دانش تجربي و تحصيلي خارج و داخل از كشور و شغل پدري با 45 سال از 61 سال از ره گذر تاريخ ، نگاهي به جهان داريم از منظر علوم وتكنولوژي، عنايت فرماييد ،وب سايت، اينجانب را نظري داشته باشيد كه بيشتر مطلع شويد كه چه مي گذرد در جهان و در ايران و در فارس( از اب تا زندگي) در گوگل سيد محمود جعفري با 29 سال خدمت صادقانه جهاد گران قديم، از رياست جناب فروزش تا حجتي. md-jafari44.blogfa.com خداوند همه خدمتگذاران وافعي مردم را در هر پست ومقامي مي باشند در پناه خود نگهدارد. متشكرم از وفت جنابعالي.

|
۱۳۹۶/۰۵/۰۸ ۰۱:۴۶
٠
٠

محال است که خداوند بتواند نخ موی از حق الناس را ببخشد حقالناس تعاریف گوناگون دارزد تنها مربوط به اموال نمی گردد پس هر چه به خود نمی پسندی به دیگران مپسند.md-jafari44.blogfa.com


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا