سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ٩٧٨٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه

مُهـــرستان: مهندس مرتضی فانی به عنوان سرپرست اداره منابع آب شهرستان مُهر معرفی شد. وی تا معرفی مدیر شهرستان مُهر به صورت همزمان ریاست دو اداره شهرستان های لامرد و مُهر را به عهده خواهد داشت. روزهای فرد سرپرست منایع آب در اداره منابع آب شهرستان مُهر حضور خواهد داشت. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان…

مُهـــرستان: مهندس مرتضی فانی به عنوان سرپرست اداره منابع آب شهرستان مُهر معرفی شد. وی تا معرفی مدیر شهرستان مُهر به صورت همزمان ریاست دو اداره شهرستان های لامرد و مُهر را به عهده خواهد داشت. روزهای فرد سرپرست منایع آب در اداره منابع آب شهرستان مُهر حضور خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ سید محمد موسوی در این جلسه ضمن تاکید بر نظارت بیشتر بر برداشت از منابع آب زیرزمینی ، گفت: وضعیت برداشت از منابع آب زیرزمینی باید ساماندهی شود و برداشت بی رویه توسط کشاورزان دارای پروانه چاه هم مدیریت شود.

فرماندار شهرستان مُهر یادآور شد: برداشت بی رویه و بیش از حد مجاز توسط برخی از دارندگان پروانه چاه و کشاورزان ، نوعی حق الناس است و روحانیون باید از طریق تریبون ها این موضوع مهم را گوشزد کنند.

موسوی ادامه داد: وضعیت منابع آب زیرزمینی و خطر خشکسالی بسیار نگران کنند و جدی است. دلواپس منابع آب زیرزمینی شده ایم و مردم باید همراهی کنند.

وی افزود: شرایط کشور و شرایط سفره های آب زیرزمینی به گونه ای است که باید بهترین و بیشترین بهره وری را از کمترین میزان مصرف آب داشت ، هدایت منابع آب به سمت طرح های اقتصادی اشتغالزا توجیه بیشتری نسبت به شرایط فعلی دارد.

سید محمد موسوی اظهار داشت: در این حوزه فعالیت فرهنگی – آموزشی بیشتری برنامه ریزی شود ، باید نوع نگاه کشاورز و بهره بردار نسبت به مصرف آب عوض شود و کشاورزان ما واقعیات را درک کنند، راهکارهای تحریمی و فشارهای قانونی نتیجه بخش نیست.

در پایان از زحمات مهندس مقیم که اکنون به شهرستان خرامه منتقل شده است ، قدردانی و مهندس مرتضی فانی با حفظ سمت مدیریت منابع آب شهرستان لامرد به عنوان سرپرست منابع طبیعی شهرستان مُهر معرفی شد.

 

معارفه سرپرست اداره منابع آب شهرستان مُهر

معارفه سرپرست اداره منابع آب شهرستان مُهر

معارفه سرپرست اداره منابع آب شهرستان مُهر

معارفه سرپرست اداره منابع آب شهرستان مُهرشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا