افتتاح و کلنگ زنی بیش از ۴۰ پروژه در هفته دولت

img


.
#مهرستان : معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی #فرمانداری_مهر در جلسه  هماهنگی بزرگداشت هفته دولت از کلنگ زنی و افتتاح بیش از ۴۰ پروژه کوچک و بزرگ با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال در هفته دولت امسال خبر داد.
.
🔻 به گزارش پایگاه خبری مهرستان ؛ معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری مهر در این جلسه ضمن تبریک اعیاد قربان ، غدیر و سالروز بازگشت آزادگان ، گفت: #هفته_دولت بهترین فرصت برای مسئولان اجرایی است که ارتباط خود با مردم و رسانه‌ ها را  تقویت کرده و صادقانه و شفاف عملکرد دولت تدبیر و امید را منعکس کنند، البته باید به این نکته توجه داشت که خدمات دولت ، خدمات نظام است و بازگو‌کردن آن وظیفه هر مدیر اجرایی است و‌کمرنگ جلوه دادن آن نیز خیانت به دستاوردهای این نظام خواهد بود.
.
🔻مهدی دهقان اظهار داشت :  از رسانه‌ها و خبرنگاران فعال در شهرستان انتظار داریم در انعکاس اخبار و گزارش ها ، دقت ، صحت و قانون مداری را مد نظر داشته باشند.
.
🔻وی افزود: در شرایط فعلی کشور ، همه وظیفه داریم آرامش و امید را به جامعه منتقل کنیم و واقعیات را صادقانه بازگو کنیم ، مدتی است جنگ اقتصادی دشمن راه افتاده  و در این مسیر بهترین اسلحه مدیران برای مقابله با این جنگ اقتصادی ، خدمات رسانی مطلوب و مردم داری است.
.
🔻معاون عمرانی فرمانداری مهر با بیان اینکه حفظ وحدت در شرایط فعلی کشور بیش از هر زمانی لازم است ، گفت: این نظام تحت رهبری و زعامت مقام معظم رهبری است و رهبری، دولت،  مجلس ، قوه قضاییه و همه در راستای اعتلای نام این نظام تلاش می کنند.
.
🔻وی در پایان ابراز داشت: در هفته دولت امسال ، بیش از ۴۰ پروژه در شهرستان مهر با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال افتتاح و یا کلنگ زنی خواهد شد

RELATED POSTS

ارسال پاسخ