آتش همچنان بلای جان طبیعت شهرستان مهر

img
حوادث ۰ مُهرستان


#مهرستان : سه هکتار باغ نخل و درختان مرتعی در اطراف مرکز شهرستان مهر در آتش سوخت.

🔸️به گزارش مهرستان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ؛ شهردار مهر در این خصوص گفت: با توجه به گزارش وقوع آتش سوزی حدود ساعت ۱۱:۳۰ ظهر امروز در محدوده روستای بردکویه شهرستان مهر بلافاصله دو اکیپ آتش نشانی شامل دو ماشین آتش نشان و یک تانکر حمل آب جهت اطفاء حریق به محل اعزام شدند.

🔸️شیبانی افزود: در این آتش سوزی حدود ۳ هکتار از اراضی باغی و مرتعی دچار حریق شدند که یک هکتار از این میزان درختان مثمر نخل بوده است.

🔸️وی به همیاری مردم در خاموش کردن آتش نیز اشاره کرد و گفت: حدود ۳۰ نفر از اهالی روستای بردکویه،شهر مهر و روستاهای همجوار به کمک آتش نشانان آمدند و با تجهیزات ابتدایی شروع به خاموش کردن آتش نمودند.

🔸️محسن حسن زاده مسئول ایستگاه آتش نشانی مهر نیز در خصوص آتش سوزیهای سال جاری گفت: با توجه به تعدد آتش سوزی های سال جاری که چه در محدوده شهر و چه در خارج از محدوده شهر رخ داد، ایستگاه آتش نشانی شهر مهر به همراه سایر ایستگاه‌های آتش نشانی جهت خاموش کردن آتش از هیچ اقدامی دریغ نکردند.

🔸️این آتش نشان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه اگر در زمان ماموریت ما در خارج از محدوده شهری، آتش سوزی در محدوده شهر حادث شود ما مسئول خواهیم بود، لازم است با تقویت این آتش نشانی و یا تجهیز دهیاری ها و فرمانداری در این امر به ما یاری رسانده شود.

🔸️وی به کمبود تجهیزات نیز اشاره کرد و یادآور شد: در زمان وقوع حوادث جاده ای، این ایستگاه تجهیزات لازم جهت یاری رساندن به مصدومین و حادثه دیدگان را ندارد لذا از مسئولین امر خواهشمندیم در این زمینه مساعدت نمایند.

حسن زاده به مردم نیز یادآور شد به محض وقوع آتش سوزی با شماره ۱۲۵ تماس حاصل نمایند

RELATED POSTS

ارسال پاسخ