اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ٤٧١٣
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : 48 دیدگاه
یادداشت وارده

حضور مدیران کل و کارشناسان ارشد دفتر معاون اول رئیس جمهور در لامرد در حالی انجام می شود که پایگاه اطلاع رسانی دفتر دکتر موسوی نماینده محترم از آن به عنوان “بازدید از ظرفیت های حوزه انتخابیه” یاد می کند! به نظر می رسد نماینده محترم باید در زمانی مناسب تشریح کنند که تعریف ایشان…

حضور مدیران کل و کارشناسان ارشد دفتر معاون اول رئیس جمهور در لامرد در حالی انجام می شود که پایگاه اطلاع رسانی دفتر دکتر موسوی نماینده محترم از آن به عنوان “بازدید از ظرفیت های حوزه انتخابیه” یاد می کند!

به نظر می رسد نماینده محترم باید در زمانی مناسب تشریح کنند که تعریف ایشان از ” حوزه انتخابیه” چیست؟ آیا این حوزه فقط شهر لامرد را شامل می شود و یا اینکه در سایر نقاط دو شهرستان مُهر و لامرد ظرفیت هایی قابل توجه جهت معرفی به کارشناسان اقتصادی دفتر جهانگیری ، معاون اول رئیس جمهور وجود ندارد! چگونه است که فرماندار لامرد و هیات همراه اجازه دارند نماینده محترم و این کارشناسان را در لامرد همراهی کنند اما هنگامی که در پالایشگاه پارسیان شهرستان مُهر حضور یافته اند ، فرماندار شهرستان مهر و یا نماینده ای از سوی ایشان برای حضور در جمع کارشناسان مجاز شناخته نمی شوند؟!

نماینده محترم باید بدانند مردم منطقه نگاه تیزبین ، حساس و در عین حال بدبینی دارند. بله ، بدبین! چرا که بارها تنش هایی در منطقه ایجاد شده است که اعتمادشان نسبت به هر دو قطب سیاسی منطقه کمرنگ شده است. وقتی خبری از سوی دفتر نماینده و دیگران منتشر می شود حتی شماری از مردم نسبت به صحت خبر منتشره و اینکه آیا واقعاً گفته های مندرج در خبر بیان شده باشد! شک دارند ، لذا باید اعتماد سازی گردد.

نماینده محترم به عنوان نماینده عموم مردم شهرستان های لامرد و مهر باید در عملکردشان نیز بی طرفیشان نمود داشته باشد ، نه اینکه هرگاه مسئول بلند پایه ای به منطقه می آید کمترین زمان در بازدید از منطقه را به شهرستان مهر اختصاص دهند.

امیدواریم به گونه ای این روند اصلاح شود که در پایان دوره نمایندگی مجلس در کارنامه عملکرد نماینده محترم کما فی السابق وزنه صحبت و اخبار منتشره از پیگیری های شبانه روزی سنگین نباشد ، بلکه وزنه کارهای به سرانجام رسید سنگین باشد. به یاد داشته باشیم که “به عمل کار برآید ، به سخنرانی نیست!

به گزارش مهرستان ، پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید موسی موسوی نماینده محترم در این خصوص نوشت: جمعی از مدیران کل و کارشناسان ارشد دفتر معاون اول رئیس جمهور از ظرفیتهای مختلف حوزه انتخابیه با تاکید بر منطقه ویژه اقتصادی لامرد بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید موسی موسوی، در این سفر دو روزه محمدرضا یزدانی مدیرکل بازرگانی دفتر معاون اول رئیس جمهور، خدیجه کابلی مدیرکل اقتصادی دفتر معاون اول رئیس جمهور، حسن غلامعلی پور رییس دفتر امور هماهنگی و نظارت اقتصادی و بازرگانی دفتر معاون اول رئیس جمهور، مهندس عالیشوندی مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس و جمعی دیگر از کارشناسان ارشد اقتصادی استان از پروژه های مختلف در دست ساخت شهرستانهای لامرد و مهر بازدید کردند.

گفتنی است پیش از این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن دیدارهای جداگانه ای با دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، مهندس ویسه معاون هماهنگی و نظارت معاون اول رئیس جمهور، مهندس سعدی صادقی رئیس امور هماهنگی و نظارت اقتصادی و بازرگانی معاون اول رئیس جمهور و تعدادی از وزرای اقتصادی و زیربنایی دولت، خواستار اهتمام ویژه هیئت وزیران به منظور شکوفا کردن ظرفیتهای لامرد و مهر با تمرکز بر منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر لامرد گشته و تاکید کرده بود که لامرد و مهر همچون عسلویه، جاسک و چابهار دارای ظرفیتهای بسیار فراوان است و تنها کافی است هیئت دولت با این پتانسیل ها آشنا گشته و ضمن باور کردن آن، برنامه ریزی های مناسبی را به منظور ایجاد قطب جدید صنعت و اشتغال کشور در این منطقه در دستور کار خود قرار دهد.

اضافه می گردد سفر اخیر هیئت مذکور بدنبال جلسات فوق و به منظور پرداختن به همین ایده حائز اهمیت انجام گشت.

در ادامه جوابیه دفتر نماینده محترم در خصوص یادداشت مهرستان

بازدید مدیران کل اقتصادی دفتر معاون اول زئیس جمهور از لامرد و پالایشگاه پارسیان مهر
بازدید مدیران کل اقتصادی دفتر معاون اول زئیس جمهور از لامرد و پالایشگاه پارسیان مهربازدید مدیران کل اقتصادی دفتر معاون اول زئیس جمهور از لامرد و پالایشگاه پارسیان مهربازدید مدیران کل اقتصادی دفتر معاون اول زئیس جمهور از لامرد و پالایشگاه پارسیان مهر
بازدید مدیران کل اقتصادی دفتر معاون اول زئیس جمهور از لامرد و پالایشگاه پارسیان مهر
بازدید مدیران کل اقتصادی دفتر معاون اول زئیس جمهور از لامرد و پالایشگاه پارسیان مهر
بازدید مدیران کل اقتصادی دفتر معاون اول زئیس جمهور از لامرد و پالایشگاه پارسیان مهر
بازدید مدیران کل اقتصادی دفتر معاون اول زئیس جمهور از لامرد و پالایشگاه پارسیان مهر
بازدید مدیران کل اقتصادی دفتر معاون اول زئیس جمهور از لامرد و پالایشگاه پارسیان مهر
بازدید مدیران کل اقتصادی دفتر معاون اول زئیس جمهور از لامرد و پالایشگاه پارسیان مهر
بازدید مدیران کل اقتصادی دفتر معاون اول زئیس جمهور از لامرد و پالایشگاه پارسیان مهر
بازدید مدیران کل اقتصادی دفتر معاون اول زئیس جمهور از لامرد و پالایشگاه پارسیان مهر


دیدگاه بینندگان
غیر قابل انتشار: ٠
در صف انتشار: ٠
انتشار یافته: ٠٠
|
۱۳۹۳/۰۹/۰۵ ۱۲:۱۰
٨
٢٢

به مهریهای بگویید که به لامردی رای میدهند

پاسخ ها
احمد غلامزاده
|
۱۳۹۳/۰۹/۰۵ ۱۵:۲۹
|
٠
٢

بله به مهریهایی بگویید که از درویش حمایت کردند.

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۵ ۱۳:۵۳
٠
٢

آیا این خبر که فرمانداریانماینده ایشان اجازه همراهی هیات نداشته اند خبری صحیح است یانه؟ یعنی واقعا فرماندارمی خواسته آنهاراهمراهی کند ولی مانع شده اند؟
این ممانعت ازطرف که بوده؟ازطرف مسوولین پالایشگاه یاازطرف نماینده وهمفکرانش؟
اگرهم خبرصحیح نبوده آن رااصلاح کنید.

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۵ ۱۴:۲۱
٣
٤

نماینده محترم دور بعدی روی ما حساب نکنید ، اگه انتظارات ما به نتیجه نرسد.
این خط ، این نشون
شهروند گله دار

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۵ ۱۴:۳۴
١
١

این ..(حذف مهر).. داره به اسم شهر عزیزمون به کام لامرد میکنه من که میدونم مهر اینجوری پیشرفت نمیکنه

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۵ ۱۵:۰۰
٢
٠

واقعا که متاسفم...
ازکفر من تا دین تو راهی به جز تردید نیست ..(حذف متن)..

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۵ ۱۵:۰۳
١
١

اول بپرسین با دعوت نماینده اومده یا برا بازرسی اومده همین که اینا پا تو منطقه گذاشتن خودش مهمه استانه انتخابات شد که تفرقه ایجاد کنین

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۵ ۱۶:۱۷
٣
١٠

سلام . دکتر موسوی ( سید صادق) به جدت قسمت میذیم نکنه مسئولین که به پالایشگاه گاز پارسیان مهر میاوری در گوششون بخونی این هم پالایشگاه شهرستان لامرده. وبهشون بگی که حوزه استحفاظی شهرستان لامرد تا پالایشگاه پارسیاناست واین پالایشگاه هم روبروی کوشکنار قرار گرفته و راه پارسیان -پارس جنوبی بهشون نشون بدی که این راه هم توی لامرد قرار گرفته. از شما لامردیها بعید نیست. راستی جناب آقای موسوی , فرماندار لامرد در پروژه های لامرد پیداست . چرا از فرماندار ﻣﻬﺮ توی پالایشگاه مهر خبری نیست. نکنه میخواستید حسابی لامرد معرفی کنید؟

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۵ ۱۷:۳۵
١٥
٥

سلام.
اولا آنكه سايت دكتر موسوي همان ابتداي خبر خود نوشته است اين گروه براي بررسي ظرفيتهاي حوزه انتخابيه "با تاکید بر منطقه ویژه اقتصادی لامرد" وارد منطقه شده اند.
منطقه ويژه هم در لامرد مستقر شده است. در نتيجه نبايد انتظار داشت پروژه هاي مهر مورد بررسي اين گروه قرار گيرد. اينها آمده اند كه منطقه ويژه را سر وسامان دهند.
ضمنا دكتر موسوي در عين حالي كه مديران كل دفتر دكتر جهانگيري براي بررسي ظرفيتهاي منطقه ويژه لامرد آمده بودند، باز هم اين مديران را به پالايشگاه پارسيان در شهرستان مهر برده است كه در عكس ها هم به وضوح مشخص است.
در آخر هم آنكه فرض كنيد اين گروه براي بررسي ظرفيتهاي مهر آمده بودند! مي شود بفرماييد نماينده مردم بايد اين مديران كل را بر سر كدام پروژه مي بُرد؟!!
جز اين است كه تنها پروژه قابل توجه مهر همان پالايشگاه است كه از آن بازديد شده!!
اميدوارم مهرستان طبق معمول اين كامنت را سانسور نكند.
باتشكر

پاسخ ها
ا.صادقی
|
۱۳۹۳/۰۹/۰۵ ۱۵:۰۹
|
٣
٢٣

اولاً که کلاً این انتقاد وارد هست ، همین سایت دکتر هم زیر رو رو کنیم می بینیم چه کسایی اومدن و چقدر برای اینور حوزه انتخابیه وقت گذاشتن

ثانیاً چه اشکالی داره فرماندار مهر خودش دعوت بشه و بیاد خواسته هاش بگه (اینجوری مردم اعتماد می کنن حرفایی که باید زده بشه زده شده

ثالثاً من به خودم حق می دم فکر کنم نخواستن غیر خودی حضور داشته باشه تا هرچی دلشون خواست سیاه نمایی کنن - حدیث داریم خودتون در معرض اتهام قرار ندید

رابعا یعنی فقط انرژی بر لامرد پیگیری می خواد؟ اتان گیری مهر پیگیری نمیخواد؟ گل گفته هرکی این یادداشت نوشته ف از کجا معلوم جلساتی که خودشون میگن برای پیگیری اتان گرفتن ، اصلا گرفته باشن؟ ..(حذف متن)... کنتور که نمیندازه
من جوون نسل سومم ، به راحتی چیزی باور نمی کنم. میدونم حتی نامه هایی که از پیگیری منتشر میشه میتونه ساختگی باشه، از فتوشاپ گرفته تا پاراف کشکی. کی به کیه؟ مگه کسی دسترسی داره بره شماره نامه پیگیری کنه؟ تاریخ نامه هم هروقت دلشون بخواد می تونن بزنن.خلاصه دستشون بازه فقط خدا کنه اونجوری که خودشون میگن صادق باشن

شرافت
|
۱۳۹۳/۰۹/۰۶ ۰۰:۳۹
|
١
٠

احسنت

رای من کجا رفت
|
۱۳۹۳/۰۹/۰۶ ۰۹:۰۴
|
١
١

آقای بنده خدا من نمیدونم رو چه حساب و منطقی این حرف زدی مگه مشکل کل منطقه فقط انرژی بر لامرد هست مگه وقتی اومدن پالایشگاه نمیتونستن فرماندار مهر هم باخبر کنن مردم دیگه همه چیز براشون روشن شده موسوی فقط حوزه انتخابیه اش لامرد هست و بس. فقط موقع تماشای تعزیه و عذاداری میاد مهر نماینده شهرستان های مهر و لامرد شما باید کاری کنید که اسمتون بخاطر خوبی و منطق بیفته سر زبونا شما روز اول ک رای میخواستید گفتی من پزشکم و قسم خورده دولتمپس چی شد این حرفا امیدوارم که به درد مر..(حذف متن)..گرفتار نشی بدرود

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۵ ۱۸:۵۱
١
٤

اینا رو ببینید و عبرت بگیرید که کسی دلش برا مردم ما نسوخته
کسی جزء خودمون نمیتونه به مهر کمک کنه
با انتخاب درست تلاش های کارآمد
امیدوارم برا انتخابات آینده درس عبرت شده باشه

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۵ ۱۹:۳۹
١٠
٥

سلام
اونی که حضرت علی بود عدالت رعایت میکرد اون زمان کسی از دستش راضی نبود !
من به شخصه بی ریاترین، پرکارترین، و نسبتا با عدالت ترین نماینده همه ادوار شهرستان لامرد و مهر رو دکتر موسوی انتخاب میکنم.

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۵ ۱۹:۴۳
٢٠
١٥

مگه اگه نماینده ای از مهر بود غیر از این هست؟؟؟
نماینده رفته پس از ماه ها وقت گرفته برای حوزه انتخابیه که مثلا از پروژه صنایع انرژی بر بازدید بشود و منابع مالی تزریق بشود. بعد این بنده خداهارو بیاره مهر یا علامرودشت یا اشکنان که چی بشه یا چه چیزی رو بازدید کنند که در حیطه کاری آن مدیران کل باشه.

پاسخ ها
سیفی
|
۱۳۹۳/۰۹/۰۹ ۰۸:۲۱
|
٠
٠

احسنت به حیله های نهفته

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۵ ۱۹:۵۱
٣
٣٤

ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻴﺮﺳﻪ ﺣﻀﻮﺭ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﻳﺎ ﻳﻜﻲ اﺯ ﻃﺮﻑ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﻣﻬﺮ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﻴﺸﺪﻩ ﻳﻪ ﻧﺎﻣﺤﺮﻡ اﻭﻧﺠﺎ ﺣﻀﻮﺭ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ
اﺯ ﻛﺠﺎ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﺑﻪ اﻳﻦ ﺗﻬﺮاﻥ ﻧﺸﻴﻨﺎﻣﻮﻥ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﻧﮕﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ اﻳﻦ ﭘﺎﻻﻳﺸﮕﺎﻩ ﻳﻜﻲ اﺯ ﻇﺮﻓﻴﺖ ﻫﺎﻱ ﻻﻣﺮﺩ ﻫﺴﺖ???

پاسخ ها
حاج اکبر
|
۱۳۹۳/۰۹/۰۵ ۲۰:۴۷
|
١
٤

درود بر تو و بر حرف حق

بیطرف
|
۱۳۹۳/۰۹/۰۵ ۲۳:۱۵
|
٨
١

عکس مهندس اسماعیلی که مهری و از دوستان فرماندار محترم مهر است درپالایشگاه مشهود است لطفا یه این راحتی کسی را متهم نکنید م

شرافت
|
۱۳۹۳/۰۹/۰۶ ۰۰:۳۵
|
١
٢

آقای مهندس اسماعیلی کارمند پالایشگاه هستند و معلومه سر کارشونن
ضمناً ایشون از نزدیکان فرماندار مهر نیستند . فقط از اهالی مهر (روستای چاهو) هستند
من در تصاویر نه فرماندار مهر نه معاونشون نه بخشدار مرکزی و نه حتی کارشناسی از فرمانداری می بینم
همه کارمندای پالایشگاه مهر

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۵ ۲۰:۱۹
١
٣

ﻣﻦ ﻳﻜﺒﺎﺭ ﺩﺭ ﭘﻤﭗ ﺑﻨﺰﻳﻦ ﻣﻬﺮ ﺑﺎ ﺻﺤﻨﻪ اﻱ ﻣﻮاﺟﻪ ﺷﺪﻡ و ﺣﺘﻲ اﺯﺵ ﻋﻜﺲ ﮔﺮﻓﺘﻢ.و ﻣﻴﮕﺮﺩﻡ ﭘﻴﺪاﻡ ﻣﻴﻜﻨﻢ و ﻟﻴﻨﻜﺶ ﻣﻴﮕﺬاﺭﻡ
ﺩﻭ ﺳﻪ ﺗﺎ ﻣﺎﺷﻴﻦ ﺧﺎﺭﺟﻲ ﺑﻮﺩﻥ ﻳﻜﻴﺸﻮﻥ اﻭﺗﺪ ﺗﻮ ﭘﻤﭗ ﺑﻨﺰﻳﻦ ﻣﻬﺮ ﺑﻨﺰﻳﻦ ﺑﺰﻧﻪ
ﻫﻤﻮﻧﻤﻮﻗﻊ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﻣﻬﺮ ﺭﺳﻴﺪ و ﺭﻓﺖ ﻫﻤﻮﻧﺠﺎ ﻣﻮﻗﻊ ﺑﻨﺰﻳﻦ ﺯﺩﻥ اﺣﻮاﻝ ﭘﺮﺳﻲ ﻛﺮﺩ
ﺟﺮﻳﺎﻥ اﺯ ﺭاﻧﻨﺪﻩ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﺟﻮﻳﺎ ﺷﺪﻡ ﮔﻔﺖ ﻃﺮﻑ ﻣﻌﺎﻭﻥ ﻭﺯﻳﺮﻩ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﻋﺮاﻗﭽﻲ ﻳﺎ ﻋﺮاﻗﻲ ﺑﻮﺩ.ﻣﻴﻮﻣﺪﻩ ﺑﺎﺯﺩﻳﺪ اﺯ ﭘﺎﻻﻳﺸﮕﺎﻩ ﭘﺎﺭﺳﻴﺎﻥ...ﺩﻛﺘﺮ ﺑﺮﺩاﺷﺘﻪ ﭼﻨﺪﺳﺎﻋﺖ ﺑﺮﺩﺗﺶ ﻻﻣﺮﺩ ﻛﻞ ﻭﻗﺘﺶ ﻛﺸﺘﻪ اﻻﻥ ﻛﻪ ﻣﻮﻗﻊ ﭘﺮﻭاﺯﺷﻪ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺩﻭﺗﺎ ﺧﻴﺎﺑﻮﻥ ﻣﻬﺮ ﻧﺸﻮﻧﺶ ﺩاﺩﻩ ﺑﺪﻭﻥ ﺧﺒﺮ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﻣﻬﺮ..ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﻫﻢ اﻻﻥ ﻛﺴﻲ اﺯ ﭘﺎﻻﻳﺸﮕﺎﻩ ﺧﺒﺮﺵ ﺩاﺩﻩ خﻭﺩﺵ ﺭﺳﻮﻧﺪﻩ
ﻫﻤﺶ ﭼﻬﺎﺭ ﺩﻗﻴﻘﻪ ﺗﻮ ﻣﻬﺮ ﻧﺒﻮﺩﻥ..ﭘﺸﺖ ﺳﺮﺵ ﻓﺮﻭﺩﮔﺎﻩ ﻋﺴﻠﻮﺑﻴﻪ
ﻣﻦ ﺣﺪﺱ ﺯﺩﻡ ﺑﺤﺚ ﺧﻮﻧﻪ ﻫﺎﻱ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺑﻮﺩﻩ

ﻛﻼ ﺣﺮﻑ ﻣﻦ اﻳﻨﻪ
ﭼﺮا ﻭﻗﺘﻲ ﺩاﻧﻪ ﺩﺭﺷﺘﻬﺎ ﻣﻴﺎﻥ ﺑﺮاﻱ ﻣﻬﺮ ﻭﻗﺘﻲ ﻧﻴﺴﺖ و ﻭﻗﺘﻲ ﻛﺴﻲ ﻣﻴﺎﺩ ﻛﻪ ﻫﻴﭽﻲ ﺩﺳﺘﺶ ﻧﻴﺴﺖ ﻣﻴﺎﻥ ﺗﻮ ﻣﻨﻂﻘﻪ ﻣﻴﮕﺮﺩﻭﻧﻦ???!!!

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۶ ۰۴:۴۸
٠
٠

بعد از دیدن این مطلب صحتش از یکی کارمندای فرمانداری جویا شدم . به نقل از همون یکی از کارمندای فرمانداری: دکتر موسوی تاکتیک جالبی داره و همچین مواردی هم خبر نمیده و هم خبر میده
وقتی نمیخواد خبر بده که اصلا نمیده ولی وقتی مثلا میخواد خبر بده به این شکل که 10 دقیقه قبل از اینکه برسن به مهر خبر میده که داریم با فلانی میاییم چون فلانی پرواز داره باید سریع بریم (یعنی به قول دوستمون هرچه وقت دارن در لامرد میسوزونن تا اگه هم اومدن مهر دیگه وقتی نمونده باشه)
حالا فرماندار ممکنه مهر نباشه
ممکنه نقطه ی دیگه ای از شهرستان جلسه یا مراسم باشه و...
برای یه مراسم کلنگ زنی هم ملت فرمانداری اکیپی میرن که همه تو عکس باشن

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۶ ۰۸:۳۲
٠
٠

..(حذف متن).. کی باشه صبح که بیدار میشیم تو واتساپ نوشته باشن دیشب ..(حذف متن)....(حذف متن)....(حذف متن).. به دلیل ..(حذف متن)....(حذف متن)....(حذف متن).. گفت.. طوری عمل کن که فردا از شما به نیکی یاد کنند. علوی ، حیاتی، حسینی، موسوی ..اومدن و رفتن ..تو هم میای و میری. مردم همین الان هم دارن در موردت قضاون مبکنن. به خودت رحم نمیکنی به ..(حذف متن)..ولی به مادرت فاطمه زهرا رحم کن. من اطمینان دارم هر کسی جزای کارش رو تو همین دنیا میبینه.

پاسخ ها
رحیم
|
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ ۲۰:۳۳
|
٠
١

من هم با این دوستم موافقم. مدتها قبل هم شبیه به همین نظر در سایت دادم که درج شد البته کمی آروم تر !!! ولی حقیقتا حرفش درسته. وقتی ..(حذف متن).. زنده بود در یک ماجرایی پیروزمندانه گفته بود با مرگ آیت اللهی ( امام جمعه لار) لارستان هم به خواب میرود!! چیزی نگذشت که به رحمت خدا رفت و مرحوم آیت اللهی مدتها بعد از این اتفاق در قید حیات بود. الان هم دوستانه میگم که نباید بد کسی یا جایی رو بخواهیم. پیشرفت خوبه ولی نه به قیمت پایین کشیدن شهری دیگه. باید پیشرفت همه جانبه باشه. انصافا اگه اداره کل کشاورزی و بازرگانی برای لار با اقدامات نماینده و دیگر همفکراش تاسیس شده بود راه چندین کشاورز برای کارهای اداری کوتاه تر نمیشد؟ پس از لغو مصوبه جمله عجیبی گفت نماینده ما. سید گفت که : من خیلی خوشحال شدم و سجده شکر به جا آوردم!!!!! واقعا خصومت تا این حد؟؟ حالا اون لار بود اما برای مهر و گله دار بزرگ و تاریخی و اشکنان تاریخی و علامرودشت چی ؟؟ اینا هم مثل لار دشمن هستند؟/
مرگ و قیامت نزدیکن اینقدر برای دنیا نجنگید. خدا رو در ظر بگیر و کاری کنید به خاطر کارهاتون به اجدادتون توهین نشه

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۶ ۱۰:۵۷
١
٠

یک دلیل عدم دعوت از فرماندار مهر این است که مثل پولهای دودرصد گاز که همه پیگیریهای ان نماینده کرد ولی فرماندار به اسم خودش تمام کرد می باشد. بیچاره دهیاران که نمیدانند اوضاع به چه قراره؟ ..(حذف متن).. بگذارید این ادعا دهیاران از طریق این دوبزرگوار پیگیری نمایند.

پاسخ ها
قاصدک
|
۱۳۹۳/۰۹/۰۶ ۱۴:۱۸
|
٠
٠

برادر جان شما دیگر سناریوی نخ نمای اجرا شده توسط رسانه های حامی .(حذف متن).. را اجرا نکنید که حال بحث نداریم

*ﺁﺯاﺩ ﺳﺎﺯﻱ ﻋﻮاﺭﺽ ﻣﺎﻟﻴﺎﺕ ﺑﺮ اﺭﺯﺵ اﻓﺰﻭﺩﻩ ﺭا ﭼﻪ ﻛﺴﻲ ﻣﻂﺮﺡ و ﭘﻴﮕﻴﺮﻱ ﻛﺮﺩ?

ﭘﺎﻳﮕﺎﻩ اﻃﻼﻉ ﺭﺳﺎﻧﻲ ﺩﻛﺘﺮ ﻣﻮﺳﻮﻱ ﺑﺎ اﻧﺘﺸﺎﺭ ﭼﻨﺪ ﻧﺎﻣﻪ ﺩﺭ ﺧﺼﻮﺹ ﻋﻮاﺭﺽ اﺭﺯﺵ اﻓﺰﻭﺩﻩ ﻣﺪﻋﻲ ﺁﺯاﺩ ﺳﺎﺯﻱ اﻳﻦ اﻋﺘﺒﺎﺭاﺕ ﺻﺮﻓﺎ ﺗﻮﺳﻄ ﺩﻛﺘﺮ ﻣﻮﺳﻮﻱ ﺷﺪﻩ اﺳﺖ.
ﺟﻬﺖ ﺗﻨﻮﻳﺮ اﻓﻜﺎﺭ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺩﺭ ﻫﺸﺖ ﺳﺎﻝ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﻫﻴﭽﻜﺲ ﺣﺘﻲ اﺳﻤﻲ اﺯ ﻣﺎﻟﻴﺎﺕ ﺑﺮ اﺭﺯﺵ اﻓﺰﻭﺩﻩ ﻛﻪ ﺣﺎﺻﻞ ﻓﺮﻭﺵ ﮔﺎﺯ ﺩﺭ ﭘﺎﻻﻳﺸﮕﺎﻩ ﭘﺎﺭﺳﻴﺎﻥ ﻣﻬﺮ اﺳﺖ و ﺳﻮﺩ ﺁﻥ ﺗﻨﻬﺎ ﺷﺎﻣﻞ ﻣﺮﺩﻡ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﻬﺮ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ, ﻧﺒﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ و ﭘﻴﮕﻴﺮ ﺁﻥ ﻫﻢ ﻧﺒﻮﺩﻩ اﺳﺖ. ﺑﺎ ﻣﻨﺼﻮﺏ ﺷﺪﻥ ﺳﻴﺪ ﻣﺤﻤﺪ ﻣﻮﺳﻮﻱ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﻣﺮﺩﻣﻲ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﻬﺮ اﻳﺸﺎﻥ ﺑﻪ ﻛﺮاﺭ ﺩﺭ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻫﺎﻳﺸﺎﻥ اﺯ ﺩﻭ ﺩﺭﺻﺪ ﻧﻔﺖ و ﮔﺎﺯ - و ﺑﺮاﻱ اﻭﻟﻴﻦ ﺑﺎﺭ اﺯ ﻋﻮاﺭﺽ اﺭﺯﺵ اﻓﺰﻭﺩﻩ و ﻋﻮاﺭﺽ ﻧﺎﺷﻲ اﺯ ﺁﻻﻳﻨﺪﮔﻲ ﭘﺎﺭﺱ ﺟﻨﻮﺑﻲ اﺳﻢ ﺑﺮﺩﻧﺪ و اﺯ ﺑﺪﻭ ﻭﺭوﺩ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﻣﺴﺘﻤﺮ ﭘﻴﮕﻴﺮ اﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺑﻮﺩه اﻧﺪ.
ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﻩ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﻫﻢﭘﺲ اﺯ ﺳﺎﻟﻬﺎ ﺗﺎﺯﻩ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﺪﻧﺪ ﺑﺎﻳﺪ ﭘﻴﮕﻴﺮ ﺑﺎﺷﻨﺪ و ﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﺷﺘﻨﺪ ﺗﺎ اﺯ. اﻳﻦ ﻗﺎﻓﻠﻪ ﭘﻴﮕﻴﺮﻱ ﻋﻘﺐ ﻧﻤﺎﻧﻨﺪ و ﺑﻪ ﻧﻮﻋﻲ ﻳﺎﺩﮔﺎﺭﻱ ﻫﻢ ﺑﺮ ﭘﻴﻜﺮﻩ اﻳﻦ اﻋﺘﺒﺎﺭاﺕ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺧﻮﺩ ﻧﮕﺎﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ.
ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﻬﺮ ﺑﺮاﻱ ﺗﺤﻘﻖ اﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﭼﻨﺪﻳﻦ ﺳﻔﺮ ﺑﻪ ﺗﻬﺮاﻥ و ﻣﺮﻛﺰ اﺳﺘﺎﻥ ﺩاﺷﺘﻨﺪ و اﺯ ﻃﺮﻳﻖ اﺳﺘﺎﻧﺪاﺭ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﭘﻴﮕﻴﺮ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻛﻪ اﮔﺮ ﻫﻤﻜﺎﺭﻱ اﺳﺘﺎﻧﺪاﺭ ﻧﺒﻮﺩ ﺷﺎﻳﺪ اﻳﻦ ﻣﻬﻢ اﻧﺠﺎﻡ ﻧﻤﻴﺸﺪ.
ﭘﺲ اﺯ ﺗﺤﻘﻖ ﺁﺯاﺩ ﺳﺎﺯﻱ اﻳﻦ اﻋﺘﺒﺎﺭاﺕ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﻣﺤﺘﺮﻡ و اﺧﻼﻕ ﻣﺪاﺭ ﺩﺭ ﭘﻴﺎﻣﺸﺎﻥ اﺯ ﺯﺣﻤﺎﺕ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﻩ ﻣﺤﺘﺮﻡ (ﻫﻤﻴﻦ ﭼﻨﺪ ﻧﺎﻣﻪ) ﻫﻢ ﺗﺸﻜﺮ ﻛﺮﺩﻧﺪ ﻛﻪ اﻳﻦ ﻧﺸﺎﻥ اﺯ ﺷﺨﺼﻴﺖ اﻳﺸﺎﻥ اﺳﺖ اﻣﺎ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﻩ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﺑﺎ ﻋﻠﻢ ﺑﻪ ﭘﻴﮕﻴﺮﻱ ﻫﺎﻱ ﺷﺒﺎﻧﻪ ﺭﻭﺯﻱ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﻣﻬﺮ ﻫﻴﭻ ﻧﺎﻣﻲ اﺯ ﻭﻱ ﻧﺒﺮﺩﻧﺪ و ﻓﻘﻄ ﻃﺒﻖ ﻋﺎﺩﺕ ﭘﻴﺸﻴﻦ ﮔﻔﺘﻨﺪ ﻣﻦ ﻛﺮﺩﻡ و ﻓﻘﻄ ﻣﻦ!!?!!.( ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺩﺭ ﭘﺎﻳﮕﺎﻩ اﻃﻼﻉ ﺭﺳﺎﻧﻲ ﺳﻴﺪ ﺻﺎﺩﻕ! ﻓﻘﻄ ﺑﻪ ﻓﻜﺮ ﺗﺒﻠﻴﻐﺎﺕ و ﺗﺎﺛﻴﺮ ﺑﺮ اﻓﻜﺎﺭ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺑﻪ ﻫﺮ ﺷﻜﻠﻲ.ﺣﺘﻲ ﺑﻪ ﻗﻴﻤﺖ ﻧﺎﺩﻳﺪﻩ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﺯﺣﻤﺎﺕ ﺑﺎﻧﻴﺎﻥ اﺻﻠﻲ)
اﮔﺮ ﺗﻴﺘﺮ ﻣﻂﺎﻟﺐ ﻣﻨﺘﺸﺮﻩ ﺩﺭ ﭘﺎﻳﮕﺎﻩ اﻃﻼﻉ ﺭﺳﺎﻧﻲ ﺳﻴﺪ ﺻﺎﺩﻕ! ﺭا ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ ﺗﺒﻠﻴﻐﻲ ﺑﻮﺩﻥ ﺁﻧﻬﺎ ﭼﺸﻢ ﺭا ﺁﺯاﺭ ﻣﻴﺪﻫﺪ.
ﺗﻔﺎﻭﺕ ﺩﻭ ﺗﻴﺘﺮ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺁﺯاﺩ ﺳﺎﺯﻱ ﻋﻮاﺭﺽ اﺭﺯﺵ اﻓﺰﻭﺩﻩ ﺩﺭ ﺳﺎﻳﺖ ﺩﻛﺘﺮ ﻣﻮﺳﻮﻱ و ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﻣﻬﺮ ﺑﺎ ﺳﺎﻳﺖ ﻣﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺭا ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ.!!

-ﻋﻴﺪﻱ ۸۰ ﻣﻴﻠﻴﺎﺭﺩﻱ ﺩﻛﺘﺮ ﻣﻮﺳﻮﻱ ﺑﻪ ﺩﻫﻴﺎﺭاﻥ و ﺷﻬﺮﺩاﺭاﻥ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﻬﺮ
ﻋﻴﺪﻱ ۸۰ ﻣﻴﻠﻴﺎﺭﺩﻱ ﻧﻆﺎﻡ ﻣﻘﺪﺱ ﺟﻤﻬﻮﺭﻱ اﺳﻼﻣﻲ ﺑﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﻭﻻﻳﺘﻤﺪاﺭ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﻬﺮ

ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﺩﺭ ﺻﺤﺒﺖ ﻫﺎﻱ ﺑﺎﻧﻲ اﺻﻠﻲ ﺁﺯاﺩ ﺳﺎﺯﻱ اﻋﺘﺒﺎﺭاﺕ اﺭﺯﺵ اﻓﺰﻭﺩﻩ ﺑﺎ….!!??!

ﺑﻪ ﻳﺎﺩ اﻭﻟﻴﻦ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﻣﻬﺮ ﺑﺎ ﻫﻔﺘﻪ ﻧﺎﻣﻪ اﺗﺤﺎﺩ ﻣﻠﻲ اﻓﺘﺎﺩﻡ. ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﻣﻬﺮ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩﻧﺪ: ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﺎﻱ ﻣﺜﺒﺖ و ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ ﻣﺎﻥ ﺭا ﺑﻪ ﭘﺎﻱ ﻧﻆﺎﻡ ﺑﻨﻮﻳﺴﻴﻢ و اﺷﺘﺒﺎﻫﺎﺗﻤﺎﻥ ﺭا ﺑﻪ ﭘﺎﻱ اﺷﺨﺎﺹ.

ﺣﺎﻝ ﻣﻲ ﺑﻴﻨﻢ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﺟﺎﻧﺒﺎﺯ , ﻣﺮﺩﻣﻲ و ﻭﻻﻳﺘﻤﺪاﺭ ﻣﻬﺮ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺑﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﻫﺎﻳﺶ ﺟﺎﻣﻪ ی ﻋﻤﻞ ﭘﻮﺷﺎﻧﺪﻩ اﺳﺖ و ﺩﻳﮕﺮاﻥ…!!??!

**ﺑﻪ اﻣﻴﺪ ﺗﺤﻘﻖ ﺗﺨﺼﻴﺺ ﻋﻮاﺭﺽ ﺣﻮﺯﻩ ﻧﻔﻮﺫ ﭘﺎﺭﺱ ﺟﻨﻮﺑﻲ ﻛﻪ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﻬﺮ ﭘﻴﺸﺘﺮ اﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺭا ﻫﻤﺰﻣﺎﻥ ﺑﺎ ﻋﻮاﺭﺽ ﻣﺎﻟﻴﺎﺕ ﺑﺮ اﺭﺯﺵ اﻓﺰﻭﺩﻩ ﺑﺮاﻱ اﻭﻟﻴﻦ ﺑﺎﺭ ﻣﻂﺮﺡ ﻛﺮﺩﻩ اﻧﺪ.**

قاصدک
|
۱۳۹۳/۰۹/۰۶ ۱۴:۲۳
|
٠
٢

در ضمن دو درصد یه چیز دیگه است
همون اعتبارات میلیاردی است که سالها خوردید و دست نشانده های شما در شهرستان مهر دم نزدند
همون اعتبار میلیاردی است که شما 36 میلیارد می گرفتید و شهرستان مهر همش 3 میلیارد
همونی که به دروغ می گفتید حوزه گازی تابناک فقط مال ماست و بابامون بهمون داده اما فرماندار مهر رسواتون کرد و اصلاح شد برای همین هم اعتبارات امسالتون اومد زیر خط فقر

ضمنا وقتی شیرپنجه هایی مثل دکتر موسوی ، قادری و حاج آقا علوی بودن و فرماندار مهر تونسته از اعتبارات غصبی شما پس بگیره و برگردونه به شهرستان مهر دیگه ارزش افزوده که فقط مال خودمون بود برقرار کردشن کاری نداشته
خدا عمری به موسوی لاری و فرماندار مردمی بده

سید علیرضا..
|
۱۳۹۳/۰۹/۰۸ ۰۹:۰۵
|
١
١

خانم یا آقای قاصدک! اگر جناب آقای استاندار برای شما ملاکه که خود ایشون در مورد پیگیری و تلاش دکتر موسوی برای ارزش افزوده مطالبی عنوان کردند که بد نیست مراجعه و مطالعه کنید. مگه با دو تا نامه فرماندار میگن بیا این پول بردار ببر؟!!

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۶ ۱۳:۲۹
٠
١

بزرگی می گفت نماینده محترم متخصص بهره برداری از اجتماعات است
وی اگر در کره مریخ هم باشند و خبر برسد فلان شهر اجتماعی به فلان مناسبت برگزار می گردد اگر شده سفینه فضایی دربست کند . خودش را می رساند و ...(حذف متن)..می کند

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۶ ۱۴:۰۳
٠
٠

آقایاخانمی که اسم خودت (مهری)گذاشتی ونظرمیدی اولاواضحه که به دروغ نوشتی (مهری) چون تمام مهریهابه جزتعداداندک معدودی همه چنان تعصبی به شهرشون دارن که بی منطق نظرنمیدن پس ازلامردیالاگیری نکن یادت رفته که براگرفتن یه شناسنامه بایدچندروزتوی لامردالاف میشدی وخودتوباساندویچ سیرمیکردی تاباهزاربدبختی کارت تموم میشدحالاباپای پیاده به ساعت نکشیده تمام ادارات رومیگردی وکارتوانجام میدی پس انصاف داشته باش دکترموسی هم حتمااین ضرب المثل روشنیده که(هرچه کنی به خودکنی گرکه چه نیک و بد کنی)بایددیدآیندگان درموردماچه قضاوتی دارن

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۶ ۱۴:۱۲
٠
١

دکترموسی نماینده محترم لامرد! اگه زرنگ بودومیخواست نقطه مثبتی توکارنامش باشه وباعث بشه اونایی که تومهربهش رای دادن سربلندباشن تواین چندسال سهم شهرستان مهرروازدرآمدگازمیگرفت نه حالاکه دولت عوض شد وبه برکت نظام ووجودفرماندارولایی همچون سیدمحمدحق پایمال شده تواین چندسال برگشت هرآدم منصفی اینودرک میکنه

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۶ ۲۲:۰۲
٠
٢

تا وقتی که موقع انتخابات احساس بر عقل غلبه پیدا کنه و عده ای با تبلیغات پوچ و دروغین و عده ای هم با ساده انگاری یا مغرضانه مصلحت و سود مجموعه شهرستان رو در نظر نگیرن نتیجه همین میشه. ان شا الله در انتخابات آتی بتونیم جواب ناملایمات و بی توجهی ها رو بدیم. البته اگه بازم عده ای مدتی کوتاه به انتخابات دوباره با چند تا طرح ساده و پیش پا افتاده ما رو خام نکنن و گول نزنن !!

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ ۰۱:۳۴
١
٠

من از این همه دروغ و تهمت و غیبت و افترا به هم مسلکان خویش به خدا یناه میبرم خدا کنه فرصت توبه ییدا کنید وای به ما که اینقذر سیاسی شدیم واسه به قدرت رسیدن دیگران دین و اخرتمون خراب میکنیم / اقای دکتر موسوی / اگر دیگران خوبیهای شما فراموش کردن . تو خوب بوذن و فراموش نکن

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ ۰۸:۳۶
٠
١

ﻓﺎﻳﻞ ﺻﻮﺗﻲ ﻟﻮ ﺭﻓﺘﻪ اﺯ ﺟﻠﺴﻪ ﺷﻮﻥ ﺩﺭ ﭘﺎﻻﻳﺸﮕﺎﻩ ﻣﻬﺮ:
ﻳﻜﻲ اﺯ اﻭﻧﺎ ﺑﻪ ﺗﻬﺮاﻧﻲ ﻫﺎ: ﺧﺐ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﮔﺮاﻣﻲ ﺗﻤﺎﻡ ﻇﺮﻓﻴﺖ ﻫﺎﻱ ﻻﻣﺮﺩ ﺭا ﺩﺭ اﻳﻦ ﺩﻭ ﺭﻭﺯ ﺩﻳﺪﻳﺪ
اﻳﻨﺠﺎ ﻫﻢ ﻛﻪ اﻭﻣﺪﻳﻢ ﭘﺎﻻﻳﺸﮕﺎﻩ ﭘﺎﺭﺳﻴﺎﻥ ﻻﻣﺮﺩ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﺳﻮﻣﻴﻦ ﺗﻮ ﻛﺸﻮﺭ ﻫﺴﺖ و ﻇﺮﻓﻴﺖ ﻣﻬﻤﻲ ﺑﺮاﻱ ﻻﻣﺮﺩ ﻫﺴﺖ

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ ۱۱:۲۴
١
٠

ﻣﻮﺭﺩﻱ ﻛﻪ ﻧﻤﻴﺘﻮاﻥ اﻧﻜﺎﺭ ﺷﻮﺩ ﻭﺯﻧﻪ اﻗﺪاﻣﺎﺕ و ﭘﻴﮕﻴﺮﻱ ﻫﺎ ﺑﺮ ﺧﻼﻑ ﺳﺨﻨﺮاﻧﻲ ﻫﺎ و ﺑﺎﺯﻱ ﻛﺮﺩﻥ ﺑﺎ ﻟﻐﺎﺕ ﺑﺮاﻱ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻻﻣﺮﺩ ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻴﻠﻲ ﺳﻨﮕﻴﻦ ﺗﺮ ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪاین کمترین کاریه که میتونه انجام بده.حالا هنوزیه عده دل خوش کرده اند به امید لامردیها.چندین سال پول نفت وگاز وارزش افزوده به صورت چندین برابر به حساب لامرد می رفت همین آقایان که درشهرستان ما بودند ککشان نمی گزید وپا بر روی منافع شهرستان گذاشتندوچشمشان براین خیانت وخیانتهای دیگر بستند.فردا به فررندانشان وبه وجدان خودشان چه جواب دارند

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ ۱۲:۱۱
٢
١

کی نیست بگه پسر فرماندار لامرد چکاره ست که تو این جلسات شرکت میکنه . عکسش تو یکی از تصاویر که فکر کنم جلسه تو اتاق سایت انرژی بر بود هست . اون آقایی که ریش بلندی داره

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ ۱۳:۵۵
٠
٣

سلام دوستان من نمی اینه مخالفت وسنگ اندازی برای پیشرفت منطفه در چیست آیا پالایشگاه مهر برای لامرد سود نداره وآیا کارخانه سیمان لامرد برای مهر سود نداره به نظر بنده حقیر کسانی که این مطالب می نویسند به فکر مردم نیستن فقط به دنبال قدرت هستند از اینکه نماینده محترم به فکر منطقه است شکی نکنیت وازاینکه افرادی دیگر با سیاست زئگی دنبال مسائل حاشیه ای هستند و نمی دانم چرا؟؟برادان وهمشریان مهری از تشکر شما در ساخت جایگاه سی ان جی و دو درصد برارش افزوده و...مگر خدمت نیست که نه به یاد اوردیت ونه تشکر!واین هم بدونیت که ارگر منطقه انرژی بر لامرد راه بیوفته نه که منطقه بلکه استان هم ازن سود می برن این یک طرح ملی به شمار میاد .با تشکر وخسته نباشید به نماینده محترم

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۷ ۱۴:۵۱
٢
٢

اول آنکه شخص شخیص استاندار فارس طی مصاحبه رسمی گفتن که عوارض ارزش افزوده رو فقط و فقط دکتر موسوی پیگیری کرده و بعد هم ادامه دادن که هیچ کس جز ایشون نیمتونه ادعا کنه که پیگیری در این خصوص داشته. این مصاحبه کاملا رسم ی بود که پخش شد. پس لطفا شما دیگه کاسه داغتر از آش نشید و نگید کار فرماندار بوده.
در ثانی، اگر هم هنوز فکر می کنید فرماندار محترم مهر در اختصاص 20 میلیارد تومان عوارض ارزش افزوده نقشی داشته، لطفا بجای جنجال، یک سند فقط یک سند از نامه نگاری ایشون با مسئولین سازمان مالیاتی کشور رو منتشر کنید تا همه مردم حرف شما را باور کنند.
بعد هم اینجوری یک بام و دو هوا که نمیشه!
اگر دکتر موسوی تو مهر کار کنه، میگید کار فرماندار بود. اگر هم کار نکنه می گید چرا فقط تو لامرد کار می کنه!
خب شما که ادعاتون میشه که فرماندار دارید، موسوی لاری دارید و ... و خلاصه خیلی زورتان زیاده و عوارض ارزش افزوده رو خودتان زنده کردید و اصلا شهرستان مهر رو تو این یک سال از آبادانی ترکوندید، خب شما که اینقدر باحالید و توان بالایی دارید و هیچ احتیاجی هم به نماینده ندارید، لطفا زحمت بکشید خودتان بصورت جداگانه هیئت های مختلف از وزارتخانه ها را دعوت کنید و فقط آنها را به مهر ببرید تا چشم لامردیها کور بشه.
چکار دارید به هیئت هایی که نماینده دعوت می کنه!

پاسخ ها
محمد طاهری از شهرک امام
|
۱۳۹۳/۰۹/۰۸ ۱۴:۰۳
|
٠
٠

ببخشید
آیا فایل صوتی یا تصویری از این سخنرانی منتشر شد؟
خیر
چرا؟
چون این بزرگترین اتفاقی است که می تواند رای زیادی برای انتخابات دور بعد بخرد. پس می شود یکی از خبرنگاران همسو را ترغیب به خبرسازی کرد. اگر راست می گید فایل صوتی یا تصویری لینکش همینجا بزارید
خبرسازی..

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۸ ۱۲:۱۰
١
٠

واقعیت مطلب همینه که نویسنده محترم به درستی بیان کردند. اقای دکتر موسوی تا حالا فقط شهر لامرد را نمایندگی کرده نه شهرستان لامرد چه برسد به شهرستان مهر. واقعیت دیگر هم این است که نمایندگان برخاسته از مهر هم فقط شهر مهر را نمایندگی می کردند نه شهرستان مهر. پس این انتقاد هم به نمایندگان برخاسته از مهر و هم به نمایندگان برخاسته از لامرد وارد است. فقط این بخش های دو شهرستان است که متضرر می شوند. تا حالا قدرت در دست این دو مرکز قدرت جابجا شده و کمبودهای احتمالی نیز در هنگام دستیابی به کرسی نمایندگی جبران شده است. با این شرایط روزبه روز بخش ها به مرکز هر دو شهرستان وابسته تر شده و اهنگ رشدشان نیز کم و کمتر خواهد شد. هیچ چشم انداز امیدبخشی هم فعلا قابل تصور نیست. بدلیل اینکه این دو مرکز قدرت انقدر در بخش ها رخنه کرده و ریشه دوانیده اند (نمی خواهم بگویم تفرقه و اختلاف افکنده اند) که حتی اراده و خودباوری هم از مردم بخش ها گرفته اند. موقعی هم خودباوری را از یک ملت بگیرند آنی می شود که اکنون است. تنها چیزی که از نمایندگان مهری و لامردی به مردم بخش ها می رسد شرکت در مجالس ترحیم و فاتحه خوانی است.

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۸ ۱۳:۰۵
١
١

نه مهری ها صداقت دارند نه لامردی ها

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۸ ۱۷:۳۴
٠
١

نخوانده درس قضا قاضی شده ایم !
چه آسان برمسند قضا تکیه میزنیم !
طوفانیم و
نسیم را قضاوت میکنیم !
بلائیم ومبتلا را قضاوت می کنیم !
ظلمت بی چراغیم ونور را
به قضاوت نشسته ایم !
آفتیم و از کشتزار آفت زده می گوییم !
برسفره هایمان قضاوت لقمه می گیریم برای هم!!!!! ...

|
۱۳۹۳/۰۹/۰۹ ۱۰:۰۰
٠
١

انصافا در جواب قاصدك و h.k بدون غرض و صادقانه متن زدند كه دوستان همگي جا دارد بدون تعصبات سياسي به اين موضوع نگاه كنند كه متاسفانه اين طور نيست و هر كس بر اساس ديدگاه سياسي خود مي نويسد

|
۱۳۹۳/۰۹/۱۰ ۰۰:۳۵
١
٠

اين بحثا همش الكيه.دو تا شهرستان هستين كه فرموندار دلخواهتون رو گذاشتيد به بقيه مناطق تحت سلطه تون هم كاري نداريد.اينو بدونيد مردم منطقه ما و ساير مناطق به كانديد مورد حمايت سران مهر و لامرد راي نخواهند داد.اگر گزينه اي غير از درويش زارعي باشد قطعا به او راي ميدهيم وگرنه همه با زارعي هستيم كه به عنوان مستقل در انتخابات دهم مجلس شركت خواهد كرد.
لامردي هاي طمع كار،مهري ها از لامردي بدتر....

|
۱۳۹۳/۰۹/۱۲ ۱۲:۱۵
٠
١

باسلام واقعا بیکاری سایت مهرستان توسایتهای لامرد که ازاین خبرا نیست که یه خبری رو اینقدر بازتابش بدن وحاشیه درست کنن معلومه که بیکارید وبه دنبال جو سازی من که ندیدم توسایتهای لامرد وقتی مسوولی میاد توشهرستان مهر اینقدر جوسازی کنندوحسادت یا هوچی گری در بیارن.

|
۱۳۹۳/۰۹/۱۲ ۲۲:۴۱
٠
١

مهرستان فقط به دنبال تفرقه است وبس شما که این همه ازعدالت حرف می زنید مهر برای وراوی چه کرده

|
۱۳۹۳/۰۹/۱۳ ۱۰:۳۵
٠
٠

گله دار باتمام ظلم های که مسولین لامرد ومهر بهش کردن عشق است خدا جای حق نشسته هرچه داشته باشید ارامش ندارید همه اش تو سر هم میزنید اما هم خدا داریم هم اسایش قربون خدا برم

|
۱۳۹۳/۰۹/۱۳ ۲۳:۱۹
١
٠

یک سوال مهم دارم. هرچی فکر می کنم هم به جواب نمی رسم. سوال من اینه: یعنی در علامرودشت یا اشکنان یا گله دار هیچ شخصیت صاحب نظر و دلسوز که برای کل منطقه ایده و برنامه داشته باشه وجود نداره؟؟!!!؟؟
هیچکس منکر وجود شخصیت های لامرد و مهر نیست ولی چرا باید این مناطق فقط برای انتخابات برای لامردی ها عزیز شوند؟؟ بخدا اگه در انتخابات ت..(حذف متن).. نشه( که شما خوب می فهمید چی دارم میگم) نتیجه مطابق خواست مردم خواهد شد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا