اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١١٨٢٩
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
نویسنده : مُهرستان
با ارئه مدرک بین المللی از«توف راین لند» آلمان؛

مُهرستان: موسسه آموزش عالی پارس مُهر با توجه به نیاز منطقه ، اقدام به برگزاری دوره کوتاه مدت تخصصی و جامع ایمنی صنعتی با اعطای مدرک بین الملی معتبر می کند. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ ایمنی صنعتی رشته ای است که با آموزش های تخصصی  تلاش می کند تا از نیروی انسانی و…

دوره ایمنی صنعتی

مُهرستان: موسسه آموزش عالی پارس مُهر با توجه به نیاز منطقه ، اقدام به برگزاری دوره کوتاه مدت تخصصی و جامع ایمنی صنعتی با اعطای مدرک بین الملی معتبر می کند.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ ایمنی صنعتی رشته ای است که با آموزش های تخصصی  تلاش می کند تا از نیروی انسانی و سرمایه را در برابرخطرات گوناگون در محیط های صنعتی ، حفاظت و حراست کند و به این وسیله محیط کاری بی خطر و سالم برای افزایش کارایی کارکنان بوجود آورد.

گفتنی است ، ضریب ایمنی در کشورهای در حال توسعه نسبت به کشورهای پیشرفته از استانداردهای جهانی پایین تر است و علت این امر فقط فقر اقتصادی نیست؛ایمنی کار یا بازرسی فنی و مسایل جانبی آن زمانی برای ما مسئله ساز می شود که دچار مشکل شویم. بنابراین بنای اولیه کارها بر پیشگری نیست ، بلکه عموماً به دنبال رفع مشکل هستیم.

بازار کار این رشته در ایران و به ویژه شهرستان های مُهر و لامرد و مناطق مجاور در پارس جنوبی که به سرعت به سمت صنعتی شدن پیش می روند ، روزانه در حال افزایش است.

در همین راستا دانشگاه پارس مُهر با برگزاری دوره های ایمنی (HSE) تلاش دارد تا در آموزش نیروی انسانی مورد نیاز نقشی ایفا کند.

لازم به ذکر است ثبت نام  دوره جدید تخصصی و جامع ایمنی صنعتی ، از ۱ تا ۱۵ دی ماه است و دوره مذکور در تاریخ ۲۰ و ۲۱ دی ماه برگزار خواهد شد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا