سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٢٦٣
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
فرماندار مُهر:

  مُهرستان: فرماندار شهرستان مُهر در جمع مردم روستای نورآباد ضمن تشریح برخی از برنامه های انجام شده ، نکته برجسته خدمات انجام شده در شهرستان توسط نظام مقدس و دولت تدبیر و امید را عمران و آبادانی در روستاها برشمرد که با بیست سال گذشته برابری می کند. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛…

 

فرماندار شهرستان مهر

مُهرستان: فرماندار شهرستان مُهر در جمع مردم روستای نورآباد ضمن تشریح برخی از برنامه های انجام شده ، نکته برجسته خدمات انجام شده در شهرستان توسط نظام مقدس و دولت تدبیر و امید را عمران و آبادانی در روستاها برشمرد که با بیست سال گذشته برابری می کند.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ فرماندار شهرستان مُهر در جمع مردم روستای نورآباد ضمن تبريك سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي گفت : از ابتداي دولت تدبير و اميد با احياء ارزش افزوده پالايشگاه پارسيان مُهر و افزايش ميزان سه درصد نفت و گاز شهرستان ، تحولي در زمينه عمران و آباداني اين منطقه شكل گرفت كه بار ديگر مردم اين شهرستان شاهد خدمات صادقانه دولت ، مسئولين و خدمتگزاران خود در منطقه بودند.

وی افزود: توجه به روستاها از نکات برجسته و شاخص در دولت تدبیر و امید است و این رویه در شهرستان مُهر به مراتب بیشتر جلب توجه می کند. امروز به غیر از تعدادی از روستاهای بخش اسیر ، همه روستاهای شهرستان مُهر از نعمت گاز بهره مند شده اند و بخشی از اعتبارات به سمت رفاهیات مردم هدایت می شود.

سید محمد موسوی اظهار داشت: به جرئت می توانم بگویم ، به برکت نظام ، در دولت تدبیر و امید به اندازه ۲۰ سال گذشته در روستاها کار شده است. کشور گرفتار مشکلات بسیاری است اما به دلیل مدیریت منابع ، این مشکلات در شهرستان مُهر نمود کمتری پیدا کرده است. امروز بزرگترین مشکل ما اشتغال است و دولت بیشتر ریل گذاری های خود را روی این حوزه متمرکز کرده است.

نماينده عالي دولت با مقايسه ي اعتبارات شهرستان مهر در سال ٩٢ و ٩٥ گفت : بر اساس آمار و اطلاعات موجود سهم شهرستان مهر از اعتبارات دو درصد نفت و گاز در سال ٩٢ كمتر از چهار ميليارد تومان بوده است كه خوشبختانه با شروع دولت تدبير و اميد در سال ٩٥ بيش از ١٦٠ ميليارد تومان اعتبار مستقیم دولتي در اين شهرستان جذب و هزينه گرديده است .

فرماندار مهر در پایان با اشاره به احداث جاده نوراباد – وراوي گفت : يكي از درخواست مهم مردم اين روستا  كه با جديت از سوي بخشدار وراوي پيگيري و مطالبه گرديد و امروز شاهد احداث آن هستیم ،  آسفالت محور نوراباد وراوي بود كه عليرغم همه ي محدوديت هاي مالي خوشبختانه اكنون در حال اجراست و ان شالله به زودي شاهد افتتاح و بهره برداري آن خواهيم بود.

 شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا