اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٢٧٥٢
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
با حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس:

مُهرستان | قاسم حاجی پور: باحضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس ،معاون فرماندار مهر، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر وراوی وجمعی از خیرین در وراوی مسائل و مشکلات کمیته امداد بخش وراوی بررسی شد. به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ در این جلسه  معاون فرماندار مهر ضمن خیرمقدم به مدیرکل کمیته…

مُهرستان | قاسم حاجی پور: باحضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس ،معاون فرماندار مهر، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر وراوی وجمعی از خیرین در وراوی مسائل و مشکلات کمیته امداد بخش وراوی بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ در این جلسه  معاون فرماندار مهر ضمن خیرمقدم به مدیرکل کمیته امداد و هیات همراه به بیان مشکلات مددجویان این نهاد در بخش وراوی پرداخت و گفت: خیراندیش محترم ساختمان کمیته امداد وراوی را با بهترین وضعیت ساخته واهداء نموده است و جا دارد که کمیته امداد هم به قول خود عمل نماید و مشکل رفت وآمد مددجویان تا مرکز شهرستان را با ایجاد اداره کمیته امداد در مرکز بخش وراوی برطرف نماید.

وی افزود: بخش وراوی بیش از ۱۴ هزار نفر جمعیت دارد و متاسفانه مسیر دسترسی مرکز بخش وراوی به مرکز شهرستان ، مسیر استانداردی نیست و لذا مراجعه روزانه مردم و بخصوص مددجویان کمیته امداد ، به مرکز شهرستان ، آنها را با خطراتی مواجه می کند که در صورت راه اندازی کمیته امداد وراوی ، روزانه از حجم زیادی تردد بی مورد ، جلوگیری می شود.

مجید غلامپور افزود: کانون فرهنگی ،تربیتی ولایت چندین سال در این ساختمان فعال بوده و متاسفانه به یکباره تعطیل شده و مردم انتظار دارند ، دستور فرمائید این کانون نیز فعال شود.

در ادامه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس در بازدید از ساختمان خیرساز کمیته امداد در بخش وراوی گفت: جهت رفاه حال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش وراوی، فروردین سال ۹۷ کمیته امداد امام خمینی (ره) در مرکز بخش وراوی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

بذرافشان افزود: باتوجه به اقدامات صورت گرفته کانون فرهنگی تربیتی ولایت کمیته امداد امام خمینی (ره) در بخش وراوی فعالیت خود را از سر خواهد گرفت . با راه اندازی کانون فرهنگی  تربیتی ولایت کمیته امداد در بخش وراوی  کلاس های آموزشی،حرفه آموزی ، فرهنگی و تربیتی افراد تحت حمایت این نهاد با بهترین امکانات و مربیان در بخش وراوی برگزار می شود .

در پایان نیز خیرین و مسئولین قول دادند تا حد امکان با کمیته امداد امام خمینی در بخش وراوی همکاری کنند.

 

حضور مدیرکل کمیته امداد فارس ، در وراوی

حضور مدیرکل کمیته امداد فارس ، در وراوی

حضور مدیرکل کمیته امداد فارس ، در وراوی

حضور مدیرکل کمیته امداد فارس ، در وراویشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا