سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
با اعتبار 5 میلیارد ريال

مهرستان: در ادامه‌ی پروژه های عمرانی و توسعه ی زیربنایی، دولت تدبیر و امید  با چشم اندازی بلند مدت در تامین آب پایدار، این بار بخش اعظم شبکه فرسوده آب شهر وراوی  با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال در حال اصلاح و نوسازی است. به گزارش پایگاه خبری مهرستان ، رئیس اداره آبفا شهر…

مهرستان: در ادامه‌ی پروژه های عمرانی و توسعه ی زیربنایی، دولت تدبیر و امید  با چشم اندازی بلند مدت در تامین آب پایدار، این بار بخش اعظم شبکه فرسوده آب شهر وراوی  با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال در حال اصلاح و نوسازی است.
به گزارش پایگاه خبری مهرستان ، رئیس اداره آبفا شهر وراوی در این خصوص  گفت: عزمی که جهت انجام اصلاح شبکه صورت گرفته در چندین سال گذشته بی سابقه بوده و این نشان از ژرف اندیشی و اهمیت ویژه به کاهش هدررفت آب از منظر مدیریت ارشد شهرستان در بخش وراوی دارد.آبی که با تلاش و رایزنی‌های فراوان مسئولين امر، با صرف هزینه بسیار زیاد با گذر از چند استان به این دیار رسیده و در اختیار مردم قرار میگیرد.

وی خاطر نشان کرد: با پيگيري و تلاش بخشدار محترم وراوي ، فرماندار محترم ، مديران آبفا شهرستان و استان  ۵ کیلومتر از شبکه فرسوده آب شهر وراوي با عمر بیش از ۲۵ سال در دست اصلاح و نوسازی است و نتیجه آن کاهش ترکیدگی لوله ها و هدررفت آب و عدم قطعی و مداومت جریان آب در منازل شهروندان خواهد بود.

وی در پایان از تمام دست اندر کاران اعم از فرماندار محترم و معاونت محترم فرمانداری، بخشدار محترم، مدیرعامل و معاونت مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان فارس، مدیریت آبفا شهرستان، شهردار محترم و پرسنل زحمتکش شهرداری که هر کدام به سهم خود تلاش فراوانی کرده‌اند تشکر و قدردانی کرد.

 

شروع عملیات اصلاح شبکه در شهر وراوی

شروع عملیات اصلاح شبکه در شهر وراوی

شروع عملیات اصلاح شبکه در شهر وراوی

شروع عملیات اصلاح شبکه در شهر وراوی

شروع عملیات اصلاح شبکه در شهر وراوی

شروع عملیات اصلاح شبکه در شهر وراوی

شروع عملیات اصلاح شبکه در شهر وراویشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا