اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٨٢٣
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه

به مناسبت هفته دولت و با حضور معاون سیاسی فرمانداری مهر در روستای مزایجان بخش اسیر ، یک واحد مسکن دو معلولی به نمایندگی از ۲۲ واحد دیگر ، به بهره برداری رسید. گفتنی است تاکنون تعداد ۳۷ واحد مسکن دو معلولی و سایرمددجویان به بهره برداری رسیده ، ۱۲ واحد در حال ساخت است…

به مناسبت هفته دولت و با حضور معاون سیاسی فرمانداری مهر در روستای مزایجان بخش اسیر ، یک واحد مسکن دو معلولی به نمایندگی از ۲۲ واحد دیگر ، به بهره برداری رسید. گفتنی است تاکنون تعداد ۳۷ واحد مسکن دو معلولی و سایرمددجویان به بهره برداری رسیده ، ۱۲ واحد در حال ساخت است و مجوزساخت ۱۲ واحد جدید به استان  ارسال شده است.
به گزارش پایگاه خبری مهرستان ؛ عبداله محمدی رئیس بهزیستی شهرستان مهر ، در این خصوص گفت: دولت با وجود همه تنگناهای اقتصادی و اعتباری ، چتر حمایت خود را از اقشار آسیب پذیر ، آسیب دیده و مددجویان بهزیستی را نه تنها برنداشته ، بلکه گسترده تر کرده است.
وی افزود: براساس برنامه ریزی سازمان بهزیستی کشور و حمایت های مالی دولت بامشارکت بنیادمسکن شهرستان، ساخت و واگذاری مسکن برای خانواده های دارای دو معلول به بالا با جدیت بسیار بیشتری در حال انجام است.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان مهر ، خاطرنشان کرد: مددجویان دارای شرایط درشهرها  ۳۲ میلیون تومان و در روستاها ۱۸ میلیون تومان ازبهزیستی کمک بلاعوض دریافت می کنند و برای تکمیل فرایند ساخت از تسهیلات  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز بهره مند می شوند.
محمدی ادامه داد:  مابه التفاوت وام خانواده‌های شهری دارای ۲ معلول به بالا، برای واگذاری مسکن به آن‌ها ۱۶ درصد است و این مابه التفاوت برای خانواده‌های فوق در روستاها  ۴ درصد محاسبه می‌شود و در حال حاضر توسط دولت پرداخت می‌شود. البته در ابتدا استقبال خانواده‌های شهری دارای دو معلول به بالا از مسکن ویژه معلولان به دلیل همان پرداخت مابه التفاوت ۱۶ درصدی خوب نبود و با تصویب پذیرش پرداخت این مابه التفاوت توسط دولت، مشکلات حوزه فوق نیز تا حدودی مرتفع شد.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان مهر ، ابراز داشت: در حال حاضر تعداد ۳۷ واحد مسکن دومعلولی و سایرمددجویان به بهره برداری رسیده ، ۱۲ واحد در حال ساخت است و مجوزساخت ۱۲ واحد جدید به استان  ارسال شده است. اعتبارات هزینه شده بابت تکمیل وساخت مسکن این افراد نیز بالغ بر ۸۵۲ میلیون تومان بجزتسهیلات ومشارکت خیرین ومددجویان بوده است.

 

افتتاح نمادین 23 واحد مسکن دو معلولی در شهرستان مهر

افتتاح نمادین 23 واحد مسکن دو معلولی در شهرستان مهر

افتتاح نمادین 23 واحد مسکن دو معلولی در شهرستان مهر

افتتاح نمادین 23 واحد مسکن دو معلولی در شهرستان مهر

افتتاح نمادین 23 واحد مسکن دو معلولی در شهرستان مهر

افتتاح نمادین 23 واحد مسکن دو معلولی در شهرستان مهرشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا