دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
کد خبر: ١٣٢٠٢
تعداد بازدید : محافظت شده
تعداد دیدگاه ها : بدون دیدگاه
رییس موسسه آموزش عالی پارس مهر خبر داد

مهرستان: رئیس موسسه آموزش عالی پارس شهرستان مهر از اخذ مجوز رشته جدید در این مرکز آموزشی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مهرستان به نقل از روابط عمومی موسسه آموزش عالی پارس ، وی با اعلام این خبر افزود: در حال حاضر ۸۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف کاردانی ،کارشناسی و کارشناسی ارشد در این…

دکتر تیمور قاسمی

مهرستان: رئیس موسسه آموزش عالی پارس شهرستان مهر از اخذ مجوز رشته جدید در این مرکز آموزشی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری مهرستان به نقل از روابط عمومی موسسه آموزش عالی پارس ، وی با اعلام این خبر افزود: در حال حاضر ۸۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف کاردانی ،کارشناسی و کارشناسی ارشد در این موسسه مشغول به تحصیل هستند.
قاسمی گفت: مجوز رشته مدیریت منابع انسانی (استراتژیک) با کد ۲۶۰۰۹ در مقطع کارشناسی ارشد برای این مرکز آموزشی اخذ گردیده است و در حال حاضر این موسسه دارای ۵ رشته در مقطع کارشناسی ارشد می باشد.
وی ادامه داد: همچنین مدیریت بازرگانی (بازاریابی) با کد ۱۴۷۲۹، مدیریت بازرگانی (بازرگانی بین الملل) با کد۱۴۷۹۳، حسابداری (حسابداری) با کد ۱۴۲۹۹، شیمی (شیمی فیزیک) با کد ۱۶۴۶۱ از دیگر رشته های موسسه آموزش عالی پارس مهر فارس در مقطع کارشناسی ارشد است.
رئیس موسسه آموزش عالی پارس مهر تصریح کرد : علاقه مندان می توانند از ۱۲ الی ۱۹ خرداد ۹۷ از طریق سایت سازمان سنجش‌ (sanjesh.org) جهت انتخاب رشته اقدام کنند.
تیمور قاسمی همچنین بیان داشت:آن دسته از داوطلبانی که در زمان ثبت نام اولیه نسبت به علاقمندی خود به پذیرش رشته محل های موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی اقدام ننمونده اند در این مرحله می توانند نسبت به علاقمندی خود اقدام و انتخاب رشته نمایند.
شایان ذکر است برگزاری کلاس های کارشناسی ارشد هر دو هفته یکبار(پنجشنبه و جمعه) ، تحصیل رایگان فرزندان شاهد و جانبازان بالای ۲۵درصد، اعطای وام دانشجویی ، امکانات کامل اموزشی و… از جمله امتیازات ویژه موسسه آموزش عالی پارس مهر می باشد. علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۰۷۱۵۲۸۲۳۲۰۱و ۰۹۹۰۳۹۹۶۱۵۸ تماس حاصل فرمایند.

 شما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا