اطلاعیه ویژه
آخرین اخبار
افزایش 7 درصدی اعتبارات توازن

مهرستان: جلسه کمیته برنامه ریزی در خصوص اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور مربوط به سال ۹۷ با حضور مسئولین شهرستان مهر برگزار شد.  اعتبارات شهرستان از محل توازن ۱۵۷ میلیارد و هشتصد میلیون ریال است که  افزایش ۷ درصدی نسبت به سال گذشته داشته است. به گزارش پایگاه خبری مهرستان؛  فرماندار شهرستان مهر…

مهرستان: جلسه کمیته برنامه ریزی در خصوص اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور مربوط به سال ۹۷ با حضور مسئولین شهرستان مهر برگزار شد.  اعتبارات شهرستان از محل توازن ۱۵۷ میلیارد و هشتصد میلیون ریال است که  افزایش ۷ درصدی نسبت به سال گذشته داشته است.

به گزارش پایگاه خبری مهرستان؛  فرماندار شهرستان مهر در این جلسه  بیان داشت: کشور در برهه ای حساس و شرایطی سخت اقتصادی و بین المللی قرار دارد و ما در قبال هزینه کرد این اعتبارات به بهترین شکل ممکن تعهد اخلاقی و قانونی داریم.

وی افزود: برای نظارت بهتر بر اجرای پروژه ها خوشبختانه علاوه بر مدیرفنی فرمانداری ، معاونت عمرانی نیز به چارت سازمانی فرمانداری اضافه شده و می توانند در جهت نیل به این اهداف نظارت بهتری داشته باشند.

سید محمد موسوی خاطرنشان کرد: اولویت بندی اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور در پروژه های راه و شهرسازی ، آب شهری و روستایی ، آموزش و پرورش ، بهداشت و درمان ، صنعت ، ورزش و جوانان ، مسکن و عمران شهری و روستایی ، کشاورزی و منابع طبیعی و فرهنگی است.

کمیته برنامه ریزی شهرستان مهر

کمیته برنامه ریزی شهرستان مهرشما هم می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید.


موارد عدم تایید دیدگاه
  • توهین به مقدسات ادیان الهی
  • به صورت حروف لاتین (فینگلیش)
  • حاوی مضامين تبلیغاتی با هدف سوء استفاده
  • خلاف قانون مطبوعات و رسانه ی جمهوری اسلامی ایران
  • نظراتی با یک آی پی خاص و نام های متفاوت جهت سوء استفاده
  • حاوی مطالبی جهت تخریب فرد، شخصیت شناخته شده یا گروه خاص
  • حاوی توهین، مطالب کذب، تمسخر، هتاکی،تفرقه انگیز، تهمت و افترا