شما اینجا هستید

آخرین اخبار » معادن شن و ماسه شهرستان مهر ساماندهی می شود

مهرستان: جلسه ساماندهی معادن و کارگاه های تولید شن و ماسه شهرستان مهر با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری مهر و مسئولین ادارات و واحدهای تولیدی شن و ماسه در محل فرمانداری مهر برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری مهرستان ، به نقل از روابط عمومی فرمانداری مُهر ؛ مهدی دهقان  در این جلسه ضمن تاکید بر تعامل دولت با بخش خصوصی ، گفت : تعامل دولت ، مردم و بخش خصوصی زمینه ساز توسعه هر کشور و منطقه ای خواهد بود و حمایت از سرمایه گذار و حقوق مصرف کننده دو مقوله مهمی است که باید مد نظر قرار گیرد تا هم شاهد رونق سرمایه گذاری و هم تعادل و آرامش بازار جهت مصرف کنندگان باشیم.
وی افزود : همکاری و تعامل واحدهای تولیدی در تامین مصالح پیمانکاران در سالهای اخیر که شاهد رشد و توسعه ی ساخت و سازها و پروژه های عمرانی در شهرستان بودیم بسیار قابل تامل بوده و انتظار است همچون گذشته این واحدها همکاری لازم نمایند.
معاون برنامه ریزی فرمانداری مهر با تاکید بر ساماندهی ورودی و خروجی های سنگ شکن ها گفت : یکی از مصوبات شورای ترافیک شهرستان اصلاح جاده ی ورودی و خروجی سنگ شکن ها بوده ،  بنابراین تا ٢۵ بهمن ماه کلیه واحدها موظفند با نظارت اداره راه و شهرسازی نسبت به انجام این موضوع اقدام نمایند.
دهقان معاون عمرانی فرمانداری مهر سپس به نگرانی های مردم از بابت افزایش قیمت مصالح تولیدی واحدهای سنگ شکن اشاره کرد و گفت: تمام واحدهای  تولیدی موظف هستند برابر نرخ مصوب شورای صنفی و تاییدیه سازمان صنعت ، معدن و تجارت فارس نسبت به فروش محصولات خود اقدام نمایند و در صورت تخلف برابر مقررات برخورد خواهد شد.
در ادامه هر یک از مدیران ادارات به بیان نکته نظرات خود پرداخته و پیرامون مسائل و مشکلات این واحدها تصمیم گیری شد.
لازم به ذکر است نرخ مصوب محصولات تولیدی سنگ شکن های شهرستان مهر بشرح  ماسه شکسته (٠۶) هر تن ٢٠ هزار تومان ، شن هر تن ١٢ هزار تومان ، ماسه بادی هر تن ۶ هزار تومان  ، بیس (٠-٢۵) هر تن ١۵ هزار تومان و ماکادام هر تن ١۵ هزار تومان اعلام گردید.

جلسه ساماندهی معادن شن و ماسه در شهرستان مهر

جلسه ساماندهی معادن شن و ماسه در شهرستان مهر

جلسه ساماندهی معادن شن و ماسه در شهرستان مهر

جلسه ساماندهی معادن شن و ماسه در شهرستان مهر

جلسه ساماندهی معادن شن و ماسه در شهرستان مهر

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری مهرستان | اخبار شهرستان های مهر و لامرد در جنوب استان فارس