◾ پایان یک نابغه در حین ساخت اپلیکیشن سرطان/پیام تسلیت موسوی لاری/پیام تسلیت وزیر اطلاعات

img

انا لله و انا الیه راجعون

مرگ دروازه‌ای است که همه از آن عبور خواهیم کرد نقطه‌ای بر انتهای پاراگراف آخر زندگی بشر …
با دریغ و افسوس بسیار اطلاع یافتیم که یکی از چهره‌های نخبه شهرستان مُهر، نماد و نمایندۀ شایستۀ جامعه علمی این خطه، مهندس جمال‌الدین بهمنی، جامه از این خاکدان برگرفته و به جاودانگی پیوسته است.

امروز دوستی عزیز از میان ما رفت، نخبه‌ای که به واسطۀ بهره‌مندی از توانمندی‌های ذاتی خویش و در پرتو مجاهدتی خستگی‌ناپذیر طی مسیر می‌کرد، او که کوتاه ولی موثر و پرافتخار زیست اما زندگی انگار بر او بسیار سخت گرفت، سایه پدر را در ابتدای زندگی از دست داد… تو گویی برای مبارزه خلق شده بود… تا انتهای زندگیش مبارزه بود اما در مبارزه آخر سرانجام تسلیم شد، مبارزه‌ای نفس گیر و جانکاه با دیو منحوس سرطان.

برای ما اهالی رسانه، او نه تنها یک نیروی علمی و فنی که یک نظریه پرداز در برگزیدن شیوه‌های نوین انتشار مطالب بود و اکثر رسانه های مُهر و لامرد با رفتنش یک پشتیبان را از دست دادند که جبرانش به سادگی امکان‌پذیر نخواهد بود.

شورای رسانه‌ای همدلی، بدینوسیله درگذشت نابهنگام و تألم‌بار آن عزیز را به پیشگاه مردم شریف شهر مُهر به ویژه خانواده معزّز و مکرّم ایشان و تمام دانش‌پژوهان و فرهیختگان تسلیت عرض کرده و از درگاه یگانۀ هستی بخش برای آن عزیز بزرگوار غفران و رضوان الهی مسئلت داریم.

نبودش برای همه دوستان دردناک است اما او در انتهای خط به سوی رهایی پرواز کرد. رهایی از درد و رنج‌های بشر خاکی.
جمال‌الدین بهمنی به ابدیت پیوست تا دوستانش را دردمند کند، روحش در آرامش و رحمت واسعه حق نصیبش باد

▪پایگاه خبری – تحلیلی مُهرستان
▪دوهفته نامه افق فارس
▪هفته نامه سپهر فارس

پیام تسلیت حجت الاسلام موسوی لاری در پی درگذشت جوان نخبه مهری

مهرستان : حجت‌الاسلام سید عبدالواحد موسوی لاری طی پیامی درگذشت مهندس جمال الدین بهمنی ، فرزند شهید محمد بهمنی را تسلیت گفت.

گفتنی است مهندس بهمنی دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار بوده و علاوه برآن مدارک تخصصی هک و امنیت را کسب نموده بود. وی سابقه کار با چند شرکت معتبر از جمله شرکت صفارایانه در تهران را داشته و در حوزه های امنیت سایبری و برنامه نویسی از مهارت‌ بالایی برخوردار بود.

متن پیام به شرح ذیل است:

خانواده محترم بهمنی ؛ خبر غم انگیز درگذشت جوان پرتلاش ، با استعداد ، نخبه علمی و کاردان رسانه ای شادروان مهندس جمال الدین بهمنی موجب تألم و تأسف فراوان شد ، اینجانب ضمن ادای احترام وتقدیم تسلیت وتعزیت به بازماندگان و همراهان و یاران آن تازه گذشته ازخدای رحمن و رحیم می خواهم تا او را از غفران و رحمت بیکرانش بهره مند فرموده به همه بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل عنایت کند.

سید عبدالواحد موسوی
سی ام شهریور ماه هزار و سیصد نود و نه⚫ وزیر اطلاعات درگذشت جوان نُخبه مُهری را تسلیت گفت

مهرستان : حجت الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات و عضو مجلس خبرگان رهبری در پیامی درگذشت مهندس جمال الدین بهمنی ، فرزند شهید والامقام محمد بهمنی را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

الَّذِینَ إِذا أَصابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ راجِعُونَ‌

خانواده محترم شهید والامقام محمد بهمنی

فرزندان شهدای والامقام که با معرفت و صبرشان این نَسَب و پیوندخونی را ارزشمند دانسته و تا پایان عمر بار مسئولیت خویش را به بهترین شکل به سر منزل مقصود می رسانند، به راستی وارثان راستین شهدا هستند.
خبر درگذشت مرحوم مهندس جمال الدین بهمنی ، فرزند بزرگوار شهید معظم شهید محمد بهمنی و یکی از مهندسین باهوش و متعهد نظام مقدس جمهوری اسلامی موجب تأثر، تأسف بسیار و تألم خاطر گردید.
اینجانب مصیبت وارده را به شما خانواده محترم تسلیت عرض نموده و از پروردگار متعال علو درجات برای آن مرحوم و صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان محترم مسألت می نمایم.
ان شاالله روح مطهر این مرحوم در کنار روح پاک پدر شهیدش مشمول مغفرت و رضوان الهی باشد.

سید محمود علوی
عضو مجلس خبرگان رهبری

View this post on Instagram

◾پایان یک نابغه در حین ساخت اپلیکیشن سرطان… انا لله و انا الیه راجعون مرگ دروازه‌ای است که همه از آن عبور خواهیم کرد نقطه‌ای بر انتهای پاراگراف آخر زندگی بشر … با دریغ و افسوس بسیار اطلاع یافتیم که یکی از چهره‌های نخبه شهرستان مُهر، نماد و نمایندۀ شایستۀ جامعه علمی این خطه، مهندس جمال‌الدین بهمنی، جامه از این خاکدان برگرفته و به جاودانگی پیوسته است. امروز دوستی عزیز از میان ما رفت، نخبه‌ای که به واسطۀ بهره‌مندی از توانمندی‌های ذاتی خویش و در پرتو مجاهدتی خستگی‌ناپذیر طی مسیر می‌کرد، او که کوتاه ولی موثر و پرافتخار زیست اما زندگی انگار بر او بسیار سخت گرفت، سایه پدر را در ابتدای زندگی از دست داد… تو گویی برای مبارزه خلق شده بود… تا انتهای زندگیش مبارزه بود اما در مبارزه آخر سرانجام تسلیم شد، مبارزه‌ای نفس گیر و جانکاه با دیو منحوس سرطان. برای ما اهالی رسانه، او نه تنها یک نیروی علمی و فنی که یک نظریه پرداز در برگزیدن شیوه‌های نوین انتشار مطالب بود و اکثر رسانه های مُهر و لامرد با رفتنش یک پشتیبان را از دست دادند که جبرانش به سادگی امکان‌پذیر نخواهد بود. شورای رسانه‌ای همدلی، بدینوسیله درگذشت نابهنگام و تألم‌بار آن عزیز را به پیشگاه مردم شریف شهر مُهر به ویژه خانواده معزّز و مکرّم ایشان و تمام دانش‌پژوهان و فرهیختگان تسلیت عرض کرده و از درگاه یگانۀ هستی بخش برای آن عزیز بزرگوار غفران و رضوان الهی مسئلت داریم. نبودش برای همه دوستان دردناک است اما او در انتهای خط به سوی رهایی پرواز کرد. رهایی از درد و رنج‌های بشر خاکی. جمال‌الدین بهمنی به ابدیت پیوست تا دوستانش را دردمند کند، روحش در آرامش و رحمت واسعه حق نصیبش باد پایگاه خبری – تحلیلی مُهرستان دوهفته نامه افق فارس هفته نامه سپهر فارس

A post shared by آخرین اخبار مُهـر و لامرد (@mohrestan_ir) on

RELATED POSTS

ارسال پاسخ