مجتمع فرهنگی، آموزشی و مذهبی فاطمیه (س) لامرد افتتاح شد

img

مجتمع فرهنگی، آموزشی و مذهبی لامرد طی آئینی با حضور مسئولان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتمع فرهنگی، آموزشی، مذهبی لامرد طی آئینی با حضور امام جمعه لامرد، سیدموسی موسوی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، و تنی چند از مسؤلین محلی و مردم افتتاح شد.

در این آئین، حجت الاسلام علی حسین زاده امام جمعه لامرد ضمن تشکر از همه خیراندیشان که در احداث این مجتمع مساعدت و همراهی کردند، اظهار داشت: ساخت این بنای فرهنگی با توجه به هزینه‌های سرسام آور امروز میسر نمی‌شد جز با همت مضاعف و تلاش دو چندان شما بزرگواران که خوشبختانه به سرانجام رسید.

امام جمعه لامرد گفت: با فعل خواستن می‌شود خیلی از کارهای خیر را انجام داد.

در حاشیه این آئین، حاجیه ماهرخ جمالی همسر سردار شهید حاج درویش شریفی از متولیان و هئیت امنای این مجتمع فرهنگی، آموزشی، مذهبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ساخت این مجتمع فرهنگی، آموزشی، مذهبی حدود یکسال به طول انجامید که با زیربنایی بالغ بر ۱۵۰۰ متر مربع ساخته شده است و ۵۰۰ متر مربع از آن را شبستان تشکیل می‌دهد.

او گفت: تأمین اعتبار این مجتمع فرهنگی، آموزشی، مذهبی توسط خیرین لامردی صورت گرفته است.

وی افزود: این مجموعه آموزشی در نظر دارد برنامه‌های آموزشی تربیتی فرهنگی و همچنین کمک به جوانان و افراد نیازمند، و خانواده‌های بی سرپرست را دنبال کند.

او گفت: در این مجتمع نیز، دارالقران، مهد قرآنی، کلینیک طب اسلامی، واحد مشاوره نیز ساخته خواهد شد.

همسر سردار شهید حاج درویش شریفی ادامه داد: یکی از اهدف راه اندازی این مجتمع فرهنگی تهیه و تدارک ملزومات بلااستفاده منازل جهت افراد بی بضاعت است.

RELATED POSTS

ارسال پاسخ