بهره برداری از هشت زمین چمن مصنوعی و سالن ورزشی اسیر در هفته دولت

img


.
⚽️ #مهرستان : فرماندار #شهرستان_مهر با همراهی معاون عمرانی فرمانداری به منظور بررسی آخرین وضعیت پروژه های ورزشی شهرستان با مهندس کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس دیدار کرد.
.
⚽️ به گزارش پایگاه خبری مهرستان ؛ فرماندار شهرستان مهر در این دیدار بیان داشت: انتظار است پروژه های ورزشی شهرستان هر چه سریع تر تکمیل شود ، چرا که در شرایط اقتصادی موجود هر روز تاخیر به ضرر است.
.
⚽️ سید محمد موسوی افزود: ما بر روی انجام تعهدات اداره کل ورزش و جوانان حساب باز کرده ایم تا مردم شهرستان در هفته دولت شاهد بهره‌برداری از تعدادی پروژه ورزشی در نقاط مختلف شهرستان باشند.
.
⚽️ در ادامه مدیر کل ورزش و جوانان در خصوص چمن های مصنوعی باقیمانده ، گفت: نخ های مربوط به بافت چمن های مصنوعی تامین شده و طی هفته آتی اقدام به ارسال به شهرستان خواهیم نمود و ان شاالله در هفته دولت کلیه زمین های چمن به انضمام سالن ورزشی اسیر افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
.
⚽️ وی افزود: در حال حاضر اسکلت فلزی اولین سالن ساخته شده و در همین هفته رنگ آمیزی و‌ در هفته آینده در محل مجموعه ورزشی تخلیه و سپس نصب خواهد شد.
.
⚽️ مهندس کامیاب ادامه داد: سازه های فلزی استخر هم طبق تعهد و قول پیمانکار از هفته آینده شروع به ساخت خواهد شد.
.
⚽️ در ادامه فرماندار شهرستان مهر و معاون عمرانی فرمانداری با همراهی پیمانکار پروژه جهت بررسی وضعیت ساخت اسکلت فلزی سالن های ورزشی مجتمع ورزشی شهدای صنعت نفت ، از کارگاه ساخت آن ها در شهرک صنعتی شیراز ، بازدید بعمل آوردند

RELATED POSTS

ارسال پاسخ