پیشرفت فیزیکی تحسین برانگیز بزرگترین گلخانه جنوب فارس ۲۰ روز پس از کلنگ‌زنی

img


.
#مهرستان : معاون عمرانی فرمانداری مهر با همراهی جمعی از اعضای شورای راهبردی توسعه #شهرستان_مهر از روند احداث بزرگترین گلخانه #جنوب_فارس در مجموعه کشت و صنعت امید خوزی بازدید کردند.
.
🔹️به گزارش پایگاه خبری #مهرستان ؛ مهدی دهقان در این خصوص گفت: حمایت و همراهی با سرمایه گذاران اولویت مدیران شهرستان است. سرمایه گذاران ایثار می کنند و تولید حتی یک شغل در شرایط فعلی بیشترین کمک را به مردم و این نظام می کند.
.
🔹️وی افزود: کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مهر و همچنین شورای راهبردی توسعه شهرستان ، تلاش می کند در طول اجرای پروژه همراه و همگام با سرمایه گذار حرکت کند و در صورت بروز مشکلاتی در حوزه اداری شهرستان یا استان ، نسبت به برطرف نمودن آن مشکلات همکاری نمایند.
.
🔹️معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان مُهر خاطرنشان کرد: خوشبختانه پروژه احداث گلخانه سه هکتاری ، با جدیت و تلاش تحسین برانگیز سرمایه گذار این طرح در مدت کوتاهی پس از کلنگ زنی پیشرفت فیزیکی بسیار خوبی دارد و بر اساس محاسبات آقای علی اسدی مدیر محترم این مجموعه ، ان شاالله در مِهرماه سال جاری شاهد اولین مرحله کاشت نشا و بذر در این مجموعه خواهیم بود.
.
🔹️لازم به ذکر است این گلخانه ۳۹۰۰۰متر مربعی با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال ، زمینه اشتغال مستقیم ۴۰ نفر را ایجاد خواهد کرد

RELATED POSTS

ارسال پاسخ