آغاز به کار نمایشگاه آثار خوشنویسان جم در مهر

img

نمایشگاه آثار خطاطان و خوشنویسان جمی به مناسبت هفته ملی خوشنویسی در مهر فارس آغاز به کار کرد.

به گزارش مهرستان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، همزمان با آغاز هفته ملی خوشنویسی، نمایشگاهی از آثار هنرمندان انجمن خوشنویسان جم در شهر مهر استان فارس آغاز به کار کرد.

 رئیس انجمن خوشنویسان جم در خصوص برپایی این نمایشگاه، گفت: با توجه به رسالت انجمن  ملی خوشنویسان در جهت حفظ و اشاعه هنر اصیل خوشنویسی، برآن شدیم تا با نمایش آثار هنرمندان این هنر در شهرها و استان های همجوار نسبت به معرفی هنرمندان و آثار ایشان گامی در جهت شناساندن این هنر و نیز هنرمندان به عموم برداریم، لذا با توجه به تعاملاتی که با انجمن شهرستان مهر صورت گرفت، در اولین گام نمایشگاهی از آثار هنرمندان جم در این شهر دائر گردید.

محمد جواد علی بابایی در ادامه افزود: این نمایشگاه دربردارنده تابلوها و آثاری در قالب سبک های مختلف هنر خطاطی از بیش از چهارده نفر از اعضای انجمن خوشنویسان جم می باشد، که بسیاری از این بزرگان دارای رتبه های ممتاز و فوق ممتاز از انجمن ملی خوشنویسان میباشند.

وی در پایان اظهار کرد: امیدواریم با ایجاد گستره ارتباطی وسیع تر گام های بلندتری در جهت شناساندن این هنر اصیل و نیز هنرمندانی که مشتاقانه در گسترش و نیز مانایی آن گام برمیدارند، برداشته شود.

RELATED POSTS

ارسال پاسخ